forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня123
Поточна сторінка:3 з 3
Назад у майбутнє
Дата: 14.11.2013 17:21:55

А тим часом я знайшов ще таке: [billiloan.com]

Назад у майбутнє
Дата: 15.11.2013 11:00:04

Igor пише:
-------------------------------------------------------
> НФП ... не холодно, не жарко від
> того, будуть існувати кредитні спілки чи ні.
> Стосовно проекту "Сім зірок", то наскільки буде
> він перспективний в Україні покаже час. В першу
> чергу це залежить по організації роботи з
> проблемними кредитами.

Приєднуюсь до цих думок. Поки-що не бачу ніякої загрози для кредитних спілок, як, доречі, для банків, ломбардів, лихварів тощо. Вважаю, що комісія, яку прагне отримувати господар цього сайту у розмірі 2,5 %, є занадто великою. На мою думку нормально було б 1,5%. Між тим, я зареєструвався на тому сайті і спробую трохи погратися, щоб подивитись, - як же воно працюватиме. Навіть згоден втратити певну суму грошей, так би мовити, заплатити за навчання. Я бачу слабкі місця. Та хіба я один їх бачу? Не сумніваюсь, що ви, як професіонали у сфері кредитування, теж їх бачите. До речі, система надання позик давно існує у платіжних системах. Ось наприклад: [debt.wmtransfer.com]




Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 15.11.2013 11:16.

Назад у майбутнє
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 15.11.2013 13:27:31

Колеги мене не зрозуміли.
З боку р2р-технології загрози для кредитних спілок як ОПФ немає з причин, на які правильно натякає п.Вячеслав.
Загрози для кооперативної ідеї немає і поготів, навпаки, це, можливо, буде порятунком.
Загроза є для Нацкомфіну. Єдині, з кого вони мають прямі та непрямі доходи - це такі дУрні, як ми: ті, хто реєструється, звітує, здає екзамени, повідомляє письмово про кожну зміну у кожному папірці, платить по 36000 за непотрібну ліцензію і т.ін. А от коли на місце нас, дурнів із совєцьким вихованням, прийдуть СОТНІ ТИСЯЧ молодих незакомплексованих фізичних осіб з інтернетом та стануть позичати один одному гроші на тільки їм одним відомих умовах - отоді держрегулятору та іншим кровосісям і настане одна з анонсованих вище програм, яка дуже правильно називається Zopa .

Назад у майбутнє
Автор: кредитор ( )
Дата: 17.11.2013 11:58:17

Все правильно, Микола Т. !!! Краще не скажеш... Ми все чудово розуміємо. Але чи розуміють ситуацію "розумники" з Нацфінпослуг ? Як на мою думку, то навряд... Вони, аби вгамувати свої звірячі, сьогоднішні апетити продовжуватимуть бігати з ножем за куркою, яка несе золоті яйця, допоки не наздоженуть нещасну, ....або, скоріше, та сама здохне, не витримавши такого екстріму... :(( І таке спостерігається не тідьки в кредитних спілках. Ми вже сьогодні відчуваємо зниження попиту на кредити від підприємців. Гроші залежуються. Люди призупиняють підприємницьку діяльність. Кажуть, фіскали задавили, а крім того, постійно знижується купівельна спроможність населення. Мало купують. Затримують зарплати, субсидії, соціальні виплати... Що далі ? Настав час програми, яка називається Zopa ?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 17.11.2013 22:55.

Назад у майбутнє
Автор: =Сталкер= ( )
Дата: 23.11.2013 13:56:04

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> прийдуть СОТНІ ТИСЯЧ молодих незакомплексованих фізичних осіб з інтернетом та стануть позичати один одному гроші на тільки їм одним відомих умовах - отоді держрегулятору та іншим кровосісям і настане ...
В целом поддерживая, отмечу только, что даже млн ФО угрозы для (существования) НФУ не представляет, все они будут объединены "локально" т. ск. Я еще в 95 г, будучи на стажировке в США, обнаружил сеть "финансовых ангелов" (как они себя наз), казалось бы, сегодня (за 18 лет развития и-нета) они должны вырасти до общенац масштабов, ан нет, как были покально известны, так и остались. Да и вообще, частные займы по сути своей локальны (и-нет - только техническое подспорье)


Назад у майбутнє
Дата: 24.11.2013 21:25:24

Традиционно удаляемые Шницелем мои комментарии к публикациям на укркс.инфо можно все-таки прочесть на моей странице в фейсбук. Не сочтите за саморекламу. Так просто, из принципа и за свободу слова в Украине.

[www.facebook.com]

Назад у майбутнє
Дата: 25.11.2013 19:34:49

Ростислав Гайдаєнко пише:
-------------------------------------------------------
> Традиционно удаляемые Шницелем мои комментарии к публикациям на укркс.инфо можно все-таки прочесть на моей странице в фейсбук. Не сочтите за саморекламу. Так просто, из принципа и за свободу слова в Украине.
>
>
Січень 2012 [forum.naksu.org] Гайдаєнко ображає незнайому йому жінк Світлану Воробйову

Листопад 2013 [forum.naksu.org] Гайдаєнко ображає (викривляючи прізвище) Олесю Шніцер.

Вся сила "могутнього" очільника "могутньої" асоціації зводиться до того аби позаочі ображати невідомих йому жінок.

Який же наступний випад в бік жінок буде від батька двох доньок, який не має сили (чи навиків) у ввічливій формі спілкуватися з жінками...

Назад у майбутнє
Автор: admin ( )
Дата: 27.11.2013 16:43:12

Ростіслав Вікторович Гайдаєнко отримує жовту картку. Аж мені за вас соромно!

Назад у майбутнє
Дата: 27.11.2013 21:32:10

Жовта картка із подякою сприймається. Таке зачепив...

Очепятки, так само як і отечапки трапляються із кожним. Але в мене не було опечатки. То дійсно була емоційна реакція на недолугу редакційну політику ресурсу. Реакція Івана лише зайвий раз підкреслила дивну синхронність його дій та дій адміністратора того сайту.

На моє глибоке переконання, немає нічого більш образливого, як користуючись правом "власника" інформаційного ресурсу позбавляти права на власну думку тих, хто її має і висловлює, і робить це (доречі) у коректний і необразливий спосіб.

Так що закиди щодо невміння вести цивілізовану дискусію залишаю тим, хто, не маючи у спорі прфесійних аргументів, просто затикає опонентам рота. (Навмисне продублював свої коменти на ресурсі укрксінфо на своїй сторінці на фейсбуці, який ні мені ні моїм візаві не дасть збрехати).

Щодо якостей суто чоловічих, то джентльмену і глибокому професіоналу у питаннях ПР і мас-медіа Івану Вишневському зауважу, що висловити публічно думку, яка не збігається із офіційною думкою влади іноді достойно більшої поваги, ніж колекціонувати вислови опонента, і обирати з них для самопіару в якості джентльмена лише ті, які носять персональний, а не професійний характер. Хто не має мужності сказати правду, пише не десятки - сотні пустих, але дуже позитивних статей та коментарів. Бо за те нічого йому не буде. Страх, пане Іване - не чоловіча риса.

Для тих, хто має вибіркову та коротку пам'ять, також зазначу, що із Світланою Воробйовою був заочно знайомий (всупереч Вашому брехливому твердженню), і мав переписку до того, як зрозумів якого вона табору. Почитайте наведену Вами ж, Іване, цитату.

Ім'я "Світланка" є применшливо (а не принизливо) - лагідним. Поправте мене, якщо я тим іменем наніс пані Світлані образу.

Ну а пані Олеся для мене назавжди залишиться просто власником інформаційного ресурсу, що виконує певне соціальне замовлення, і примітивно затикає рота своїм опонентам, не соромлячись при цьому декларувати свою толерантність та відкритість свого ресурсу для обміну думками всіх кредитноспілчан. Не більше і не менше. На цей раз правдою не образив?



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 27.11.2013 21:59.

стор.:  Попередня123
Поточна сторінка:3 з 3


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.