forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня12
Поточна сторінка:2 з 2
Диференціація кредитних спілок
Автор: Володислав ( )
Дата: 13.09.2006 10:26:01

Цілком підтримую підхід В'ячеслава, особливо що стосується малих спілок.
Колись я задавав питання члену спілки, який був до 39 року в одному селі в тій кооперації - на яку ми рівняємось. Державний контроль тоді був - достатньо глибокий, але в селі була одна грамотна людина, що вміла писати, невідомо, чи вона ще працювала в спілці. Контроль і надійність не забезпечуються навчанням, грамотністю тощо - це супутне.
Чим більше задіяна громада в управління спілки, тим менше необхідно вимог до власне спілки від держави.

Диференціація кредитних спілок
Дата: 13.09.2006 19:12:59

Громада - громадой - с необходимостью управления ею деятельностью КС никто не спорит. Здесь вопрос в профессионализме - в разрезе управления и анализа рисков, и здесь, как Вы понимаете, делоне в умении писать.

Здесь ведь выходит, что КС, что создаётся в большом городе, объединяя людей по тому или иному признаку, не требуется профессионал во главе, равно как и КС, что создаётся в небольшом селе, объединяя жителей этого села, где все друг друга знают "до третьего колена"?

Вот, по моему нарисовался один из вариантов дифференцирования КС - не по размеру актива или отдельных частей пассива (я, признаюсь, этого ярый противник, так как считаю, что при профессиональном подходе к руководству КС - "размер не имеет значение" - простите за лёгкий каламбур:), а по, скажем так, общности членов КС. Возьмём, например, КС на крупном предприятии - члены объединены местом работы. Есть у них общность - нет! Соседние цеха/отделы/департаменты даже не знают - кого как зовут. А вот в маленьком селе / деревне / пгт общность однозначно присутствует и вот именно для таких КС и можно делать некоторые облегчения в регулировании их деятельности.

Что скажете?

Буду думать - как это осуществить можно на практике и знакомиться с Вашими комментариями.

Диференціація кредитних спілок
Автор: Володислав ( )
Дата: 15.09.2006 14:22:16

Тобто поділ не лише на активи, а і на адмінистатину одиницю - до 5 тис. населення, до 50 тис. тощо

Диференціація кредитних спілок
Автор: Олександр ( )
Дата: 15.12.2006 18:02:38

Прохання до Володимира Кобзаря - надішліть, будь-ласка, електронний варіант Вашого нарису про історію американських КС на мою адресу: nadiya@ukrpost.ua . Я лише сьогодні познайомився з матеріалами форуму про диференціацію КС. Хотілося б познайомитися з американським досвідом, перш ніж щось пропонувати. Дякую.

стор.:  Попередня12
Поточна сторінка:2 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.