forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2
КС "Фенікс-Черкаси", забрала гроші та втекла. Де їх можна знайти?
Автор: Єва ( )
Дата: 09.08.2012 14:29:58

Підскажіть будь ласка де можна знайти кредитну спілку "Фенікс-Черкаси"? За адресою де раніше був їхній офіс (м. Черкаси, вул. Гоголя 221) тепер пусте приміщення. Наші вкладені кошти по закінченню депозитного договору спілка не повернула; з адреси вони з*їхали, на телефони не відповідають, і тепер шукай вітра в полі. Підскажіть, КС "Фенікс-Черкаси" зараз взагалі існує, чи вже "розвалилася", а якщо існує то де їх можна знайти?
І хто знає, що нам робити - до суду йти, чи в міліцію, і взагалі суд щось допоможе вирішити, чи грошей вже й не побачити?

КС "Фенікс-Черкаси", забрала гроші та втекла. Де їх можна знайти?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 09.08.2012 19:12:27

А що ж то Ви так пізно кинулися?
На цьому форумі про цю спілку розмова йшла півтора року тому, і тоді вже з нею все було ясно. Не полінуйтеся, перегляньте [forum.naksu.org]

КС "Фенікс-Черкаси", забрала гроші та втекла. Де їх можна знайти?
Автор: Єва ( )
Дата: 09.08.2012 20:37:01

Микола, дякую, переглянула, проте так для себе нічого нового не отримала. Мені потрібно знати, що з неї сталося на даний момент.

Ще минулої осені вона існувала (офіс був), ми туди приходили, так вони сказали зараз мовби криза, грошей повернути не можемо, пізніше приходьте. А це взагалі їх там не стало. Я наче розумію, що вона "лопнула", проте це тільки мої здогадки, а я б хотіла знати напевне, і не знаю де про це можна точно дізнатися. І якщо я піду в суд, то я матиму хоч якийсь шанс повернути свої кошти?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 09.08.2012 20:38.

КС "Фенікс-Черкаси", забрала гроші та втекла. Де їх можна знайти?
Автор: кредитор ( )
Дата: 10.08.2012 11:24:12

Вибачаюсь за втручання в діалог Єви і Миколи Т....
Звернутись до суду можна і мабуть треба, щоб засвітитись як власник грошей. Але толку з того мало. Суд це така штука, яка за вас працювати не буде. В позові Ви повинні вказати адресу спілки, куди суд направить повістку. А що Ви вкажете ? Яку адресу ? Треба наймати юриста, який займеться Вашою справою. А це ще витрати. Звернутись до міліції ? Теж не найкращий вихід. Там менти будуть злими, голодними очима обмацувати Ваші кишені. Прийшло, подумають, багатеньке Буратіно прос ити, щоб міліціонер з окладом 1500 грн. шукав Ваші 100 тисяч грн.

Ото подайте позов до суду, вкажіть в позові юридичну адресу спілки і забудьте поки що про свої гроші. Як я "запив водою" свій вклад в Ощадбанку. Може колись, коли до влади прийдуть порядні люди, щось правнукам і повернуть



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 10.08.2012 11:25.

КС "Фенікс-Черкаси", забрала гроші та втекла. Де їх можна знайти?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 10.08.2012 12:31:44

Вибачатись за втручання на форумі не слід, бо форум - це полілог за визначенням;
що ж до долі грошей, як я вже тоді говорив, їм гаплик настав ще 3 роки тому, хоч дехто мав цілком протилежну думку... А пригадуючи антураж, зокрема брехливі публікації про те, як там усе добре, доходимо висновку, що ситуація планувалася і обставлялася, отже, не для того гроші крали, щоб їх тепер віддати. З досвіду аналогічних справ у інших таких конторах можу спрогнозувати, що практично нічого повернути не вдасться; винятки можливі лише для тих, хто інтегрований хоч якимось чином у це середовище, але ж не для тих, хто навіть не знає, куди ж вони ділися...
Що не означає, ніби я відраджую повоювати. "Справедливість є; за неї (в усякому разі) варто боротися"
Проте єдиний хоча б теоретично мислимий варіант - вимагати відшкодування від держави; звичайно, перед цим має бути доведено факт злочину тощо... Ех-х...

КС "Фенікс-Черкаси", забрала гроші та втекла. Де їх можна знайти?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 28.08.2012 12:37:38

Ось, нарешті став доступним Держреєстр; як видно з оцього, фенікс наслідив по всій Україні, від Криму до Харкова:
[reestr.dfp.gov.ua]
отож їх десь та й можна знайти. Треба лише хотіти.

КС "Фенікс-Черкаси", забрала гроші та втекла. Де їх можна знайти?
Автор: Левченко ( )
Дата: 31.08.2012 10:47:13

Пані Єва , згадана Вами спілка не може лопнути , а керівники не можуть втекти , адже КС є членом ВАКС та ПЗВ . А це синоніми високих стандартів надійності , порядності та професіоналізму . Думаю , варто звернутись до очільників цих поважних інституцій - вони точно знають де Ваші гроші.

КС "Фенікс-Черкаси", забрала гроші та втекла. Де їх можна знайти?
Автор: кредитор ( )
Дата: 31.08.2012 11:44:46

ПЗВ надійно захищає фінансові інтереси своїх членів.... І в першу чергу тих, хто її створив і нею керує. :))



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 31.08.2012 11:46.

КС "Фенікс-Черкаси", забрала гроші та втекла. Де їх можна знайти?
Автор: Андрей С. ( )
Дата: 31.08.2012 12:02:05

Левченко и Кредитор МЯГКО говоря пишут неправду.Что-то в списках, на сайтах ПЗВ и ВАКС, я не нашёл такого кредитного союза.

КС "Фенікс-Черкаси", забрала гроші та втекла. Де їх можна знайти?
Автор: Сашко ( )
Дата: 31.08.2012 12:09:32

Гугл пам'ятає:
[webcache.googleusercontent.com]
[www.google.com.ua]


стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.