forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2
Не вкладайте кошти у кредитну спілку "Фенікс"
Автор: Валерія ( )
Дата: 28.01.2011 13:28:55

Не вкладайте кошти у кредитну спілку "Фенікс", бо вони їх не повертають.
Одні обіцянки, аж огидно заходити на їхній сайт , де все прекрасно і чудово.
Не довго їм залишилось, смаженим запахло.
Вважаю саме прокуратурі час їми зайнятися.

Не вкладайте кошти у кредитну спілку "Фенікс"
Автор: Oleksandr ( )
Дата: 14.04.2011 00:53:17

Так їх "кришує " ПЗВ( Програма захисту вкладів)...А те що вклади не повертають - це факт!

Не вкладайте кошти у кредитну спілку "Фенікс"
Автор: кредитор ( )
Дата: 14.04.2011 01:43:22

Як приперло, то вони депозити почали переводити в додаткові пайові внески. Згадали, накінець, кооперативні принципи. Зрозуміли , що залучення депозитів в кредитних спілках є повною дурістю, яку започаткував Оленчик.
І його ПЗВ кредитним спілкам ніколи не допоможе. Бо створена не для допомоги кредитним спілкам, а лише як чергова корупційна годівниця для чиновників.

[www.ks-fenix.com.ua]

Не вкладайте кошти у кредитну спілку "Фенікс"
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 14.04.2011 10:19:29

[www.ks-fenix.com.ua]
Ну ні хрена собі...
Та вже за один цей допис авторів треба закрити років на 5, а спілку бігом ліквідувати.

Що ж до " Згадали, накінець, кооперативні принципи. Зрозуміли , що залучення депозитів в кредитних спілках є повною дурістю" - це те ж саме, що заявити: "Ура! Відомі шахраї імярек, імярек та імярек стали на шлях виправлення! Вони Згадали, накінець, кооперативні принципи. І тому заснували кредитні спілки "Добробуд", "Україна" (Одеса), "Словянська", ВНКТ та інші!!! "

Я розумію, хоч і не поділяю, Вашу ненависть до депозитів.
Проте, засліплені цією ненавистю, Ви не помічаєте дуже прості фундаментальні речі.
Гроші крадуть не тому, що вони мають назву. А тому, що вони мають цінність.
Поясню. Якогось грабіжника зупинили означення "та це ж останні!", "та це ж моя пенсія", "та це ж мама на молоко дала"?
Депозити, значить, крадуть, але якщо їх назвати паями, то не будуть?!
Ви що, справді не бачите, що під виглядом переведення в паї у вкладників тупо ЗАБРАЛИ 30% їхніх грошей? В обмін на звання "справжній кооператор"!


Не вкладайте кошти у кредитну спілку "Фенікс"
Дата: 14.04.2011 11:13:49

І я почитав ... Чесно кажучи, я б не ліз у їхні внутрішні справи ... Між тим, я зайшов на сторінку "Служба безпеки" і на вміщеному там фото нарахував співробітників служби безпеки аж 20 !!! людей . Цеж скільки треба, щоб прогодувати ту армію? Ще там прочитав таке: "Служба безпеки кредитної спілки "Фенікс - Черкаси" - головний впровадник кредитної політики". А я чомусь завжди вважав, що органом реалізації кредитної політики кредитної спілки є кредитний комітет?

Не вкладайте кошти у кредитну спілку "Фенікс"
Автор: victor ( )
Дата: 14.04.2011 11:32:32

Крадуть гроші не тому, що вони мають цінність, а тому, що погано лежать. Цінність має будь-який товар. Чомусь, виходячи з дому, ми зачиняємо двері на замок. Безконтрольність є основню причиною крадіжок.

І ніхто тупо не забирав гроші у вкладників, гроші були і залишаються власністю спілчан. Керівництво спілки поступило правильно. Запрацювали кооперативні принципи, проводяться збори, приймаються колегіальні рішення, налагоджується контроль за грошовими коштами. Ця спілка стала на шлях одужання.



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 14.04.2011 12:01.

Не вкладайте кошти у кредитну спілку "Фенікс"
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 14.04.2011 16:58:57

victor пише:
-------------------------------------------------------
> Крадуть гроші не тому, що вони мають цінність, а
> тому, що погано лежать. >

Дозвольте з Вами не погодитись. Кожен день, виходячи з дому та замкнувши двері, дорогою я спостерігаю то там то сям такі, знаєте, купки... ну, собаки їх залишають... Так от, лежать вони вкрай погано. А ніхто не бере!

> І ніхто тупо не забирав гроші у вкладників, гроші
> були і залишаються власністю спілчан. Керівництво
> спілки поступило правильно. Запрацювали
> кооперативні принципи, проводяться збори,
> приймаються колегіальні рішення, налагоджується
> контроль за грошовими коштами. Ця спілка стала на
> шлях одужання.

victor, я сподіваюся, що через кілька місяців Ви не видалите цей свій пост. А я Вам про нього нагадаю.






Не вкладайте кошти у кредитну спілку "Фенікс"
Автор: кредитор ( )
Дата: 14.04.2011 18:36:53

>Кожен день, виходячи з дому та замкнувши двері, дорогою я спостерігаю то там то сям такі, знаєте, купки... ну, собаки їх залишають... Так от, лежать вони вкрай погано. А ніхто не бере! .....

victor мав на увазі відоме прислів"я...."цуплять те, що погано лежить" ... в смислі не охороняється...

Не вкладайте кошти у кредитну спілку "Фенікс"
Автор: Oleksandr ( )
Дата: 15.04.2011 10:50:00

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> І я почитав ... Чесно кажучи, я б не ліз у їхні
> внутрішні справи ... Між тим, я зайшов на сторінку
> "Служба безпеки" і на вміщеному там фото нарахував
> співробітників служби безпеки аж 20 !!! людей .
> Цеж скільки треба, щоб прогодувати ту армію? Ще
> там прочитав таке: "Служба безпеки кредитної
> спілки "Фенікс - Черкаси" - головний впровадник
> кредитної політики". А я чомусь завжди вважав, що
> органом реалізації кредитної політики кредитної
> спілки є кредитний комітет?

Знаю,що зарплату не платять там по півроку...,а потім цих людей просто звільняють ...
Але коли спілка "має" ліцензію та більше року не повертає вклади, це наводить на роздуми...
І зрозумілий їхній механізм залучення коштів (згідно ліцензії) в одному регіоні (ПОДАЛІ ВІД ЧЕРКАСС наприклад, в Сміферополі, Харкові та ін.), де ніхто нічого незнає про проблеми "Фенікс-Черкаси", - та прикриття ,вибачте, задниці цими коштами в іншому ... СЛАВНОЗВІСНА ОЗНАКА ПІРАМІДИ...
Так ,вибачте,пан Малюк, це ж звичайно їхні внутрішні справи...

Не вкладайте кошти у кредитну спілку "Фенікс"
Дата: 15.04.2011 13:16:50

Так, Oleksandr`е, я певен, що то є їхні справи. Якщо порушуються права працівників, - на те є створені у країні механізми захисту. Щодо прав членів кредитної спілки і відповідних обов`язків органів управління кредитних спілок, то теж достатньо врегульоване законодавством і створені механізми захисту. Інша справа, що особи, які лізуть у члени кредитних спілок нехтують і своїми правами, і своїми обов`язками, і законодавством у цілому, а потім як результат опиняються серед тих, кого нібито обікрали. Держава не повинна змушувати людей дбати про реалізацію їхніх прав. Люди самі мають вирішувати, - дбати, чи не дбати про своє. Це теж їхнє право, - дбати чи не дбати. Держава не повинна змушувати скривдених захищати свої права, а повинна лише створити механізми захисту. Я запевняю Вас, що ті механізми є. Не такі гарні, як хотілося б, але є. А от, чи скористатися тими механізмами чи ні, то є особиста справа кожного.
А ще краще не сідати грати на гроші у гру, правил якої не знаєш. А тим більше, якщо і бажання дотримуватися правил нема, і вміння грати нема, а є лише бажання вигравати, та ще і так, щоб про все подбав хтось інший. А сів, то не плач, що програв ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 15.04.2011 16:10.

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.