forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня12345Наступна
Поточна сторінка:2 з 5
Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: troy21 ( )
Дата: 22.09.2010 10:16:22

ви думаэте про що говорите?ви дивилися причини "такого" стану спілки?і з якого дива я повинен їздити не знати куди щоб вибивати з когось гроші.Гроші в кредит роздавала спілка відповідно і самі повинні їх забирати,а не спихати на депозитчиків проблеми по вибиванню грошей з боржників.І на якій підставі я можу(наприклад)приїхати в якесь село до боржника,прийти до нього в хату і забрати гроші?а якщо грошей в нього не має що тоді робити?забирати техніку?то це вже стаття Кримінального Кодексу,і "боржник"може просто визвати міліцію пославшись на те що його грабують.Так що вибачте але я пас,мені якось не хочеться попасти у в"язницю через допомогу спілці.

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: victor ( )
Дата: 22.09.2010 15:12:29

З Вами ясно. Вовка боятися - в ліс не ходити. Ви типовий ледар і боягуз. Даруйте, але інших способів повернути свої гроші у Вас немає. Хіба що спілка їх друкувати почне, але за це точно посадять. ;))



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 22.09.2010 15:14.

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: troy21 ( )
Дата: 22.09.2010 19:43:56

Ну з вами теж все ясно , якшо ви можете прийти до людини, вам незнакомої ,требувати повернути кошти,доречі це також потрібно робити все через суд,якшо суд прийме позитивне рішення на вашу заяву , суд вирішує на який термін розбити кредит(дивлячись на довідки про дохід кредитора)і тоді напротязі декількох років получаєте опридільону суму ,це коли кредитор погоджується виплачувати вам гроші .Якшо ні звертаєтесь у виконавчу службу ,яка за свої послуги бере 10%,в моєму випадку це 15 000гр.
А з судовим рішенням ,який у мене на руках,коли закінчується мараторій ,я отримаю свої гроші першим ,але якшо кридитні спілці незнімуть через місяць мараторій ,я подам документи у виконавчу службу ,а доречі ці 15 000гр. які я мав заплатити з своєї кишені ,зтягують з кредитної спілки.

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: кредитор ( )
Дата: 22.09.2010 22:58:26

........."А з судовим рішенням ,який у мене на руках,коли закінчується мараторій ,я отримаю свої гроші першим .....

Ги-ги-ги. Дякую, розвеселили. Ніхто за Вас працювати і повертати Вам Ваші гроші не буде. Роль правоохоронних органів не в тому, щоб виручити багатенького Буратіна, а покарати винних (якщо таких знайдуть). Так що прислів"я: "Як потопаєш так і полопаєш" стосується Вас.

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: troy21 ( )
Дата: 23.09.2010 00:41:34

З вами більше спілкуватись не маю бажання,а за вашими словами входить так що поклав гроші в КС а потім бігай по людях яким роздали твої гроші і випрошуй\вимагай\вибивай,то для чого взагалі потрібна така спілка?і до тогож нікому з боржників спілки нічого не докажеш тому що вони мають повне право послати тебе подалі тому що гроші брали не у тебе а у спілці.

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: victor ( )
Дата: 23.09.2010 12:50:22

Не хочете Ви слухати гіркої правди, а даремно. Ви забуваєте, що Ви є членом спілки, тобто Ви є її співвласником. Ви маєте право не тільки цікавитись справами, а навіть зобов"язані контролювати її діяльність. Якби Ви цього бажали, Вам би надали повноваження, довіреність, обрали б в керівні органи. Однак Ви цього не хотіли, не робили от і маєте те що маєте. Прощавайте.

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: troy21 ( )
Дата: 27.10.2010 12:17:57

Добрий день ,послухавши вашої поради, звернувся в Рівненське віділення КС Альянс україна ,щоб мені надали списки боржників ,і шо мені відповіли ,шо в них немає права видавати без рішення суду списки позичольників ( бо це незаконо) .КС подає сама на позичальника в суд ,потім з позитивним рішенням звертається в ВС.а ВС ставить майно на аукціон і коли ВС невдається продати майно позичальника з аукціона ,воно передається в власність КС.і тоді ви можете помінняти свій дипозит на майно яке покриває вашу суму дипозиту .
Я незабуваю шо є членом КС ,і ніколи напевно незабуду ,але порушувати закони ,це не вихід .

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: victor ( )
Дата: 27.10.2010 16:21:06

А чого ? Можна й в суд. Прочитайте уважно в Статуті статтю "Права членів кредитної спілки". Там зазначено, що члени спілки мають право одержувати інформацію про діяльність КС, ознайомлюватися з протоколами засідань органів управління кредитної спілки та іншими документами щодо діяльності КС". Правда, там є ще пункт, щодо конфіденційності інформації. Але це не закон.

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: troy21 ( )
Дата: 27.10.2010 16:48:31

Так я знаю ,я дзвоню кожен тиждень в основне віділення ,проте незавжди говорять правду .23.09.2010р . Вінницкому суді , був знятий мараторій проте вже 24.09.2010р.була подана апеляція в Житомирський суд .Він відбувся 19.10.2010р. і був знову перенесений на 16.11.2010р.Навіть сьогодні звонив, сказали чекаєм суду .Але 100% шо Житомирському суді Глобал капітал програє справу ,а далі шо знову в Вінницький суд подавати заяву про знятя мораторію .

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: romaska ( )
Дата: 06.11.2010 09:51:06

ви писа ли що у вас була розмова з начальницею відділення в місті Рівне.підскажіть як її прізвище та імя.буду вам дуже вдячна!




стор.:  Попередня12345Наступна
Поточна сторінка:2 з 5


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.