forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  12345Наступна
Поточна сторінка:1 з 5
Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: PROVE ( )
Дата: 09.04.2010 02:25:17

Кредитна спілка "Альянс Україна"

11 лютого 2010 р. суддя господарського суду Вінницької області розглянувши матеріали
за заявою: Товариства з обмеженою відповідальністю "Глобал-Капітал" м. Київ, вул. Ніжний Вал, 21
до: Кредитної спілки "Альянс Україна" 21050, м. Вінниця, вул. Червонохрестівська, 6, код ЄДРПОУ 26285767
про визнання банкрутом
визнав їх достатніми для прийняття заяви до розгляду

Керуючись ст.ст.1,3-11,12 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та ст.ст. 86, 115 Господарського процесуального кодексу України,-

У Х В А Л И В :

1. Порушити провадження у справі і прийняти її до розгляду.

2. Призначити справу до розгляду на 09.03.10 о 09:30 год. , в приміщенні суду кімн 1110.

3. Явку в судове засідання представника заявника, керівника та головного бухгалтера боржника визнати обов’язковою.

4. Зобов’язати подати до дня судового засідання

Заявнику: Докази щодо вжиття заходів по отриманню від боржника зазначеної в заяві заборгованості в установленому законом порядку, а також докази того, що всі заходи, передбачені законом, по стягненню заборгованості з боржника вичерпано (оригінали для огляду в судовому засіданні, належно завірені копії в справу).

Боржнику: відзив та докази направлення його заявнику, Статут, Свідоцтво, довідку з ЕДРПОУ, баланс, список кредиторів, список боржників, №№ рахунків в банках, стан приватизації (форму власності) з відповідними доказами, наявність (відсутність) договору застави (податкової застави), розмір частки державної власності у статутному фонді підприємства (у відсотках), заборгованість по заробітній платі (список суми), довідку про наявність майнових активів.

5. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника –Кредитної спілки "Альянс Україна" (код ЄДРПОУ 26285767, адреса: вул. Червонохрестівська, 6, м. Вінниця) р/р 26508000001601, в Вінницькій філії АБ "Брокбізнесбанк" , МФО 302719 .

Дія мораторію не поширюється на виплату заробітної плати, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, авторської винагороди.

Дія мораторію припиняється з припиненням провадження у справі про банкрутство.

6. Вінницькому головному управлінню статистики згідно ст. 65 ГПК України надати довідку з ЕДРПОУ /із зазначенням форми власності/ стосовно боржника - Кредитної спілки "Альянс Україна" вул. Червонохрестівська, 6, м. Вінниця. Довідку надати до дня проведення підготовчого засідання.

7. Ввести процедуру розпорядження майна.

Розпорядником майна призначити арбітражного керуючого Бахура Руслана Миколайовича (м. Вінниця вул. Келецька, 106/70, ліцензія АВ № 347348 від 27.12.07 р., тел. 8-066-741-00-30).

Зобов"язати розпорядника майна надати в підготовче засідання аналіз фінансово-господарської діяльності боржника.

8. Ухвалу направити Товариству з обмеженою відповідальністю "Глобал-Капітал" м. Київ, вул. Ніжний Вал, 21, Кредитній спілці "Альянс Україна" 21050, м. Вінниця, вул. Червонохрестівська, 6, управлінню економіки Віноблдержадміністрації, Вінницькому обласному сектору з питань банкрутства, Вінницькому облстатуправлінню, ДВС в Ленінському районі м. Вінниці, установі банку боржника в Вінницькій філії АБ "Брокбізнесбанк", державному реєстратору при Вінницькій РДА, фонду державного майна у Вінницькій області, розпоряднику майна Бахуру Руслану Миколайовичу (м. Вінниця вул. Келецька, 106/70).

Суддя

віддрук. 11 прим.

1 до справи,

2 Товариству з обмеженою відповідальністю "Глобал-Капітал" м. Київ, вул. Ніжний Вал, 21,

3 Кредитній спілці "Альянс Україна" 21050, м. Вінниця, вул. Червонохрестівська, 6,

4 управлінню економіки Віноблдержадміністрації,

5 Вінницькому обласному сектору з питань банкрутства,

6 Вінницькому облстатуправлінню,

7 ДВС в Ленінському районі м. Вінниці,

8 установі банку боржника в Вінницькій філії АБ "Брокбізнесбанк",

9 державному реєстратору при Вінницькій РДА,

10 фонду державного майна у Вінницькій області,

11 розпоряднику майна Бахуру Руслану Миколайовичу (м. Вінниця вул. Келецька, 106/70)

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: PROVE ( )
Дата: 09.04.2010 02:36:10

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31, [vn.arbitr.gov.ua]
_________________________________________________________________

У Х В А Л А
про відмову в прийнятті заяви

13 березня 2010 р. Справа № 10/5-10(02-2)

Суддя господарського суду М. Даценко, розглянувши матеріали справи № 10/16-10
та заяву:ОСОБА_1 02096, АДРЕСА_1
до :Кредитної спілки "Альянс Україна" 21050, м. Вінниця, вул. Червонохрестівська, 6, код ЄДРПОУ 26285767
про визнання кредитором

ВСТАНОВИВ:

Заявник посилається на те, що боржник кредитна спілки "Альянс Україна" має заборгованість перед ОСОБА_1, як спадкоемцем і просить допустити її до участі у справі № 10/16-10 про банкрутство кредитної спілки "Альянс Україна".

Заява з зазначених підстав не підлягає розгляду в господарських судах України виходячи з наступного.

Відповідно до заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Глобал-Капітал" м. Київ порушено провадження у справі № 10/16-10 про банкрутство кредитної спілки "Альянс Україна".

Ст. 1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” встановлено, що кредитором у справі про банкрутство є юридична або фізична особа, яка має у встановленому порядку підтверджені документами вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника, щодо виплати заборгованості із заробітної плати працівникам боржника.

Відповідно до ст. 14 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, протягом тридцяти днів від дня опублікування в офіційному друкованому органі оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують.

Кредитори за вимогами щодо виплати заробітної плати, авторської винагороди, аліментів, а також за вимогами щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, мають право подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують.

Копії зазначених заяв та доданих до них документів кредитори надсилають боржнику та розпоряднику майном.

Вимоги конкурсних кредиторів, що заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, - не розглядаються і вважаються погашеними, про що господарський суд зазначає в ухвалі, якою затверджує реєстр вимог кредиторів. Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає.

Станом на 12.03.10р. оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство кредитної спілки "Альянс Україна" не опубліковано.

Разом з тим повідомляю, що зазначена відмова не перешкоджає заявнику після публікації в офіційному друкованому органі оголошення про банкрутство боржника подати до суду, боржнику та розпоряднику майна в установленому Законом порядку заяву з вимогами до боржника.

Керуючись п. 1 ст. 62 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ :

У прийнятті заяви відмовити.

Заяву б/н від 05.03.10р. на 2-х аркушах з додатком на 4 аркушах повернути заявнику.

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: PROVE ( )
Дата: 19.04.2010 21:09:10

прошу повідомити
хтось вже виграв спори з КС "Альянс Україна" по депозитам або кредитам
???
чи є позитивні рішення (повернення депозиту, процентів або реструктуризація кредиту, зменшення відсотків та пені?

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: troy21 ( )
Дата: 06.09.2010 13:39:55

Після сьогоднішньої розмови з начальником відділення у м,Рівне,на моє запитання коли мені будуть повертати мій депозит(за рішенням суду який я виграв)мені відповіли що тим хто подавав у суд будуть повертати кошти лише після зняття мораторію,я запитав коли буде знятий мораторій-начальниця відповіла що апеляційний суд зняв арбітражного віконавця(може я неправильно запамятав)в зв"язку з тим що підстав вважати спілку банкрутом не має,справа була повернута у Вінницький суд для того щоб зняти мораторій але в Київський Апеляційний суд поступила касаційна скарга від одного з депозитчиків і справа знову була повернута в Київ,післярозгляду скарги буде приблизно відомо коли знімуть мораторій.Незнаю наскільки правдива ця інформація,вона переказана зі слів начальника відділення у м.Рівне.

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: johnson ( )
Дата: 14.09.2010 12:11:58

troy21 пише:
-------------------------------------------------------
> Після сьогоднішньої розмови з начальником
> відділення у м,Рівне,на моє запитання коли мені
> будуть повертати мій депозит(за рішенням суду який
> я виграв)мені відповіли що тим хто подавав у суд
> будуть повертати кошти лише після зняття
> мораторію,я запитав коли буде знятий
> мораторій-начальниця відповіла що апеляційний суд
> зняв арбітражного віконавця(може я неправильно
> запамятав)в зв"язку з тим що підстав вважати
> спілку банкрутом не має,справа була повернута у
> Вінницький суд для того щоб зняти мораторій але в
> Київський Апеляційний суд поступила касаційна
> скарга від одного з депозитчиків і справа знову
> була повернута в Київ,післярозгляду скарги буде
> приблизно відомо коли знімуть мораторій.Незнаю
> наскільки правдива ця інформація,вона переказана
> зі слів начальника відділення у м.Рівне.
>

troy21, большое спасибо за информацию! Пожалуйста держи нас в курсе.

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: troy21 ( )
Дата: 21.09.2010 17:03:49

Сьогодні знову був у спілці,знову задав питання коли мені будуть повертати гроші?-відповідь знову таж після зняття мораторію,але тепер уточнила що ті в кого є судове рішення на руках отримають гроші першими,а ті вкого не має... мені не відомо за якою схемою вони будуть отримувати(я просто не цікавився тому що в мене і рішення суду і виконавчий лист на руках).Зновуж таки була наведена приблизна(зі слів) дата зняття мораторію: 1 міс( ще раз повторюю що приблизна і тільки зі слів).

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: troy21 ( )
Дата: 21.09.2010 17:09:26

Дата: 06.09.2010 13:39:55
Після сьогоднішньої розмови з начальником відділення у м,Рівне,на моє запитання коли мені будуть повертати мій депозит(за рішенням суду який я виграв)мені відповіли що тим хто подавав у суд будуть повертати кошти лише після зняття мораторію,я запитав коли буде знятий мораторій-начальниця відповіла що апеляційний суд зняв арбітражного віконавця(може я неправильно запамятав)в зв"язку з тим що підстав вважати спілку банкрутом не має,справа була повернута у Вінницький суд для того щоб зняти мораторій але в Київський Апеляційний суд поступила касаційна скарга від одного з депозитчиків і справа знову була повернута в Київ,післярозгляду скарги буде приблизно відомо коли знімуть мораторій.Незнаю наскільки правдива ця інформація,вона переказана зі слів начальника відділення у м.Рівне.

Дата: 21.09.2010 17:03:49
Сьогодні знову був у спілці,знову задав питання коли мені будуть повертати гроші?-відповідь знову таж після зняття мораторію,але тепер уточнила що ті в кого є судове рішення на руках отримають гроші першими,а ті вкого не має... мені не відомо за якою схемою вони будуть отримувати(я просто не цікавився тому що в мене і рішення суду і виконавчий лист на руках).Зновуж таки була наведена приблизна(зі слів) дата зняття мораторію: 1 міс( ще раз повторюю що приблизна і тільки зі слів).

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: кредитор ( )
Дата: 21.09.2010 18:10:35

Мараторій. Хто його вводив ? На основі якого закону ? Хай би ще військовий стан ввели і війну оголосили. Тільки кому ? Хіба що своїй жадібності, некомпетентності та безвідповідальності ? :)) Смішний і наївний народ в цій спілці. Що працівники, що вкладники.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 21.09.2010 18:15.

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: troy21 ( )
Дата: 21.09.2010 21:31:08

to кредитор І що ж ви порекомендуєте таким "наївним" вкладникам? не лізти в кредитні спілки?лізти не будем от тільки повернем свої гроші і ьільше не будем лізти.

Кредитна спілка "Альянс Україна" (всі відділення)
Автор: кредитор ( )
Дата: 21.09.2010 22:28:11

Рекомендую не махати рішенням суду як прапором, а засукати рукави і допомогати спілці знайти і повернути людям вклади. Дізнайтеся в кого ваші гроші і пресуйте недобросовісних позичальників. Це важче ніж в інтернеті тусуватись, але якщо виникли проблеми то треба надати допомогу тим хто працює, а не заважати. Успіхів вам.

стор.:  12345Наступна
Поточна сторінка:1 з 5


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.