forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня12345678Наступна
Поточна сторінка:4 з 8
Неприбутковий статус
Автор: Мавра ( )
Дата: 21.12.2016 10:03:44

Продаю КС (Кицю сріблясту). Вона вміру послушна, вміру гладкенька, не гадить, всі документи на її особу справні. Справа в тому, що ми живемо в такому великому гуртожитку, де донедавна все що відбувалось в цьому гуртожитку було під наглядом бандитів, які всіх жителів заставили жити по їх писаних та неписаних законах, на кожному поверсі був цербер, алі він був на такому повідку, що давав нашим жителям і моїй киці якось жити, навіть моя киця не похудала. Але не так давно прийшла нова банда, яка цих церберів приручила, і повідок зробила такий великий, що моя киця і всі інші жителі гуртожитку вже навіть просто існувати не можуть, а про жирок і мови немає, бо немає за що купити прокорму. Ви можете просто уявити як ці цербери та їх хазяї загризають величезних котів.... ну дуууууже великих - нашу кицю ми не зможемо захистити від них. Може знайдеться хороший хазяїн, який має своїх церберів (ще більших за наших) і зможе цю кицю сріблясту утримувати? Киця справді хороша..... напишіть тут свої пропозиції.

Неприбутковий статус
Дата: 22.12.2016 19:00:20

Таких кицьок та їх хазяїв, шановна Мавро, у нашому гуртожитку вже багато, а згодом ще побільшає. Ось Вам ще підгрунття: [zakon3.rada.gov.ua] Обкладають з усіх боків. Вони сподіваються, що ми і далі будемо героїчно долати ті перешкоди, а вони будуть знущатися, пити нашу кров та роздирати на шматки кволих кицьок. І питимуть, і роздеруть, якщо ... Бачу один шлях - під чорні знамена анархії. Я вже давно там. То зовсім інше життя. То життя ... А наша киця, до речі найстаріша в Україні, теж, здається, доживає останні роки, і те за рахунок накопичених підшкірних жирів. А Вам, як є таке хотіння, бажаю прилаштувати свого пухнастика у добрі та надійні руки.

Неприбутковий статус
Автор: кредитор ( )
Дата: 23.12.2016 01:08:41

А ми вирішили після Нового року наше КС (котеня сіамське) втопити, бо воно вже не спроможне терпіти наругу від знущань бандитів з гуртожитку. Хотілося б лише якось гуманніше це зробити, щоб воно не страждало довго під час екзекуції.. Може колеги кошатники щось порадять ?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 23.12.2016 01:12.

Неприбутковий статус
Автор: Igor ( )
Дата: 23.12.2016 12:38:19

Таки відтерміновано перереєстрацію статутів НУО на півроку

[www.prostir.ua]

Неприбутковий статус
Дата: 23.12.2016 13:33:41

кредитор пише:
-------------------------------------------------------
> А ми вирішили після Нового року наше КС (котеня
> сіамське) втопити, ... Може
> колеги кошатники щось порадять ?
>

Будь ласка, інструція: [www.turgenev.org.ru]


Неприбутковий статус
Дата: 23.12.2016 13:38:02

Igor пише:
-------------------------------------------------------
> Таки відтерміновано перереєстрацію статутів НУО на
> півроку
>

Це, на жаль, ніяк не послабляє зашморгу на шиї кредитної кооперації.


Неприбутковий статус
Автор: Мавра ( )
Дата: 23.12.2016 17:00:36

То ж шукаю такі добрі руки..... Вячеславе, можливо ви когось порадите, чи щось, чи якось... може знамено поміняти на анархічнеякось? Дуже багато знаків питання....

Неприбутковий статус
Автор: кредитор ( )
Дата: 23.12.2016 21:36:01

Пане Малюк, на нашому КС (котеняті сіамському) стільки жирних і злих бліх розвелось, що просто втопити його не вдасться, бо ті блохи самого Герасима запросто загризти можуть.

Неприбутковий статус
Дата: 24.12.2016 20:52:09

Мавра пише:
-------------------------------------------------------
> ... чи якось... може
> знамено поміняти на анархічне якось? Дуже багато
> знаків питання....


Як мені відомо, під чорні знамена вже багато хто перейшов. Я вибрав шлях той, про який йдеться у параграфі 1 глави 71 Цивільного кодексу. Тобто, я дію за законом і виключно у рамках закону. Я також притримуюсь тієї аксіоми, що податки платити треба. Інші ходять і іншими шляхами, і вважають те не аксіомою, а чимось на кшалт недоведеної теореми. Але і мій, і ті інші шляхи і знамена, то вже не кредитна спілка.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 24.12.2016 21:12.

Неприбутковий статус
Дата: 24.12.2016 21:07:40

кредитор пише:
-------------------------------------------------------
> Пане Малюк, на нашому КС (котеняті сіамському)
> стільки жирних і злих бліх розвелось, що просто
> втопити його не вдасться, бо ті блохи самого
> Герасима запросто загризти можуть.


Та, ото ж ... Проблема була у Герасима, його загризали, а загинула невинна Муму. Тут, те саме: блохи насправді гризуть нас (бо без нас ті КС - ніщо), а загинути мають КС, при тому від рук своїх люблячих господарів.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 24.12.2016 21:10.

стор.:  Попередня12345678Наступна
Поточна сторінка:4 з 8


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.