forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня12345678Наступна
Поточна сторінка:5 з 8
Неприбутковий статус
Автор: thebest ( )
Дата: 04.01.2017 15:34:20

[buhgalter911.com]

Які сюрпризи ще може мати такий, деякими омріяний статус "Фінансова установа"???

Неприбутковий статус
Дата: 04.01.2017 19:19:36

Тобто, фіскали бачать, що у ЗУ "Про КС" передбачено, що кредитні спілки розподіляють дохід між членами, але, при цьому, вперто не помічають, що там же кредитна спілка визначається як неприбуткова організація, і ст.130 Господарського кодексу також визначає кредитну спілку, як неприбуткову організацію. Я цього очикував ... Але у фіскалів однак нема юридичних підстав не включати кредитні спілки до реєєстру тому, що статути кредитних спілок відповідають вимогам податкового кодексу для неприбуткових.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 04.01.2017 19:27.

Неприбутковий статус
Автор: Igor ( )
Дата: 06.01.2017 12:58:53

Добрий день, колеги !
Хочу звернутись до всіх хто має відношення до кредитної кооперації щодо консолідації та вироблення єдиної позиції та ПЛАНУ ДІЙ щодо захисту інтересів кредитних спілок. Нинішнє законодавче поле та прийняті розпорядчі документи фактично довели до критичного становища всі кредитні спілки. Якщо так буде продовжуватись надалі, більшість кредитних спілок припинять своє існування. На сьогоднішній день, в нас відсутня будь-яка організація, яка реально готова протидіяти викликам часу. На мою думку, потрібно негайно створити об’єднання кредитних спілок ( не обов’язково створене юридично), яке візьме на себе сміливість гуртом відстоювати інтереси кредитних спілок всіма доступними методами. Учасниками повинні бути кредитні спілки, які спільно напрацюють план дій і готові реально включитись у боротьбу за свої права та нести спільну відповідальність. Подібне звернення більше року тому я розмістив на форумі НАКСУ, його підтримали кредитні спілки 12 областей. На жаль, деструктивна позиція однієї із загальноукраїнських асоціацій не дала можливості сформувати критичну більшість для відстоювання наших законних вимог. Нині ситуація дуже складна і часу на роздуми не залишилося. Якщо знайдуться однодумці прошу відгукнутися на адресу : vacu@ meta.ua або висловити свою думку на цій сторінці.
Ігор Лащук

Неприбутковий статус
Автор: Анжелика ( )
Дата: 06.01.2017 14:02:23

Добрый день,я так понимаю что все получили письма счастью от налоговой, какие действие предпринимаете ???

Неприбутковий статус
Автор: thebest ( )
Дата: 06.01.2017 14:35:54

[sfs.gov.ua]

[vl.sfs.gov.ua]

По ходу приплыли.
А действия : доходы - затраты = пшик

Неприбутковий статус
Дата: 09.01.2017 02:27:33

Я розумію твою занепокоєність, Ігоре. Більше того, я відношусь до тієї меншості людей, які вважають, що краще гарна війна, а ніж поганий мир. Тож, я за боротьбу, а далі смерть або свобода ... Але Ігоре, є таке явище, як непереборна сила. Боротьба з нею не завжди матиме, як результат смерть або свободу, а результату може не бути взагалі ніякого, а тільки марно витрачений час і сили. Розумієш, Ігоре, кредитним спілкам створили вже стільки проблем, той довгий перелік ти і без мене добре знаєш, що зняття однієї такої проблеми, ну наприклад вирішення питання неприбутковості, і навіть двох - трьох, принципово нічого не змінить. А так, щоб разом скинути усе те, що накопичилось і губить кредитну кооперацію, я думаю, не вийде. Не вийде, для нас то є фактично непереборна сила. Те, що кредитним спілкам кінець було ясно вже давно, і не внаслідок останніх законодавчих новел , а так років три - п`ять тому. Просто ці кілька останніх остаточно добивають. І думаю, що і це ще не все ... Ні, може ще хтось і пропрацює деякий час, тягнучи усе те ярмо доки зовсім не обезсилить, але я так не хочу. Тож, я хоч і високо оцінюю твої Ігоре волю та заклик до боротьби, але, на привеликий жаль, не підтримаю, бо не бачу ні найменшого шансу на перемогу. Хоча, все ж таки, знаю одне рішення, за яким увесь той тягар хоча і лишиться, але навпаки стане конкурентною перевагою для тих, хто залишиться працювати ... А ще, може було б краще зберегти той людський та фінансовий ресурс, що ще лишився у кредитних спілок, та спільно перейти на організаційно іншу форму роботи ...



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 09.01.2017 02:35.

Неприбутковий статус
Дата: 09.01.2017 12:03:00

Анжелика пише:
-------------------------------------------------------
> Добрый день,я так понимаю что все получили письма
> счастью от налоговой, какие действие
> предпринимаете ???

Анжелика, Вы о каких таких письмах? О чем те письма?



Неприбутковий статус
Автор: Alexey ( )
Дата: 09.01.2017 15:26:52

Ми отримали отакий лист ще в серпні

Приєднані матеріали: Äîêóìåíò Microsoft Word (2).doc (1469kB)  
Неприбутковий статус
Дата: 09.01.2017 16:59:39

Дякую, Alexey. Якщо і Анжелика про такий лист, то у тому нема нічого страшного. Мене цікавить, чи отримав хто офіційну відмови про включення КС до реєстру неприбуткових? Треба таку відмову оскаржити до суду і обов`язково перемогти у суді. Я сьогодні подивився, у реєстрі неприбуткових нема нашої кредитної спілки. Тож, на цьому тижні ми спробуємо одержати від податкової папірець чи то про включення (чи таке можливо!?) чи про відмову, і будем шведенько готувати позов до суду.

А ще я не розумію, якого дідька вони підводять кредитні спілки під код 0038, якщо цей код, згідно податкового кодексу має бути єдиним цілим з кодом 0039 (у кодексі так:
133.4.6. До неприбуткових організацій, що відповідають вимогам цього пункту і не є платниками податку, зокрема, можуть бути віднесені:
бюджетні установи;
громадські об’єднання, політичні партії, творчі спілки, релігійні організації, благодійні організації, пенсійні фонди;
спілки, асоціації та інші об’єднання юридичних осіб;
житлово-будівельні кооперативи ...)
Бачите, закон має на увазі спілки, як об`єднання юридичних осіб? Навіть, якщо Кабмін розділив на два коди 0038 та 0039, однак ці коди стосуються об`єднань юридичних осіб. Тож, код неприбутковості кредитних спілок має бути 0048. І це принципово! Я буду відстоювати саме код 0048.
Можете самі пересвідчитись, і щоб довго не шукали ось вам ссилки: [sfs.gov.ua] [zakon3.rada.gov.ua] [zakon3.rada.gov.ua]



Редаґовано 5 раз(и). Останні правки 09.01.2017 17:25.

Неприбутковий статус
Автор: Igor ( )
Дата: 10.01.2017 19:38:24

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> Я розумію твою занепокоєність, Ігоре. Більше того,
> я відношусь до тієї меншості людей, які вважають,
> що краще гарна війна, а ніж поганий мир. Тож, я за
> боротьбу, а далі смерть або свобода ... Але Ігоре,
> є таке явище, як непереборна сила. Боротьба з нею
> не завжди матиме, як результат смерть або свободу,
> а результату може не бути взагалі ніякого, а
> тільки марно витрачений час і сили. Розумієш,
> Ігоре, кредитним спілкам створили вже стільки
> проблем, той довгий перелік ти і без мене добре
> знаєш, що зняття однієї такої проблеми, ну
> наприклад вирішення питання неприбутковості, і
> навіть двох - трьох, принципово нічого не змінить.
> А так, щоб разом скинути усе те, що накопичилось і
> губить кредитну кооперацію, я думаю, не вийде. Не
> вийде, для нас то є фактично непереборна сила. Те,
> що кредитним спілкам кінець було ясно вже давно, і
> не внаслідок останніх законодавчих новел , а так
> років три - п`ять тому. Просто ці кілька останніх
> остаточно добивають. І думаю, що і це ще не все
> ... Ні, може ще хтось і пропрацює деякий час,
> тягнучи усе те ярмо доки зовсім не обезсилить, але
> я так не хочу. Тож, я хоч і високо оцінюю твої
> Ігоре волю та заклик до боротьби, але, на
> привеликий жаль, не підтримаю, бо не бачу ні
> найменшого шансу на перемогу. Хоча, все ж таки,
> знаю одне рішення, за яким увесь той тягар хоча і
> лишиться, але навпаки стане конкурентною перевагою
> для тих, хто залишиться працювати ... А ще, може
> було б краще зберегти той людський та фінансовий
> ресурс, що ще лишився у кредитних спілок, та
> спільно перейти на організаційно іншу форму роботи
> ...

Вячеславе. Ми один одного, як правило, добре розуміємо. Навіть і без слів. Я цілком розумію, що в нинішніх реаліях фактичного стану кредитної кооперації да і країни в цілому, здійснити революцію в нашій галузі практично неможливо да і нема з ким. Лише порівнявши тільки інтенсивність участі в форумі (без змісту) за декілька років, логічно мисляча людина прийде до висновку, що кредитні спілки в глибокій стагнації і хвороба наскільки сильна, що вилікуватись мабуть не вдасться. Я дякую за висловлені тобою думки. Життя триває і вихід обовязково завжди знайдеться ...... )) Прикро лише за тих, хто завжди мовчав і думав, що так жити краще. Який вихід знайдуть вони, це вже інша історія ...

стор.:  Попередня12345678Наступна
Поточна сторінка:5 з 8


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.