forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня12345678910Наступна
Поточна сторінка:8 з 10
РРО у кредитній спілці
Автор: LenaElena ( )
Дата: 22.07.2015 09:44:11

Мавра пише:
-------------------------------------------------------
> - ну ось і закінчилась НКФП

На сайті Форбс.юа про це ще 15 липня писали. Мовляв, вже навіть відповідний законопроект готовий. Треба подивитись, чи вже зареєстрований.
На тлі цих новин цікаво, що ж буде з новими ліц.умовами, чи встигнуть їх прийняти? В НКФП кажуть, що через тиждень-два мають оприлюднити на сайті оновлену інформацію щодо проекту.


РРО у кредитній спілці
Автор: Мавра ( )
Дата: 22.07.2015 14:31:48

все вже оприлюднено...... РРО покажеться листочками...

РРО у кредитній спілці
Автор: LenaElena ( )
Дата: 22.07.2015 15:42:05

Мавра пише:
-------------------------------------------------------
> все вже оприлюднено...... РРО покажеться
> листочками...
>

Чекайте, оприлюднений був проект Ліцензійних умов, до якого протягом місяця приймалися зауваження та пропозиції. Кінцевий варіант я ще не бачила, НКФП каже, буде трохи згодом. Хоча, напевно, я даремно чекаю, що текст зазнає якихось значних змін... От ВАКС, наприклад, наголошувала, що проект 1018 з-під підпису Президента вийде з правками на користь спілок. Дуже чекаю, коли його офіційно опублікують, аби впевнитися, як нас в черговий раз надурили...

РРО у кредитній спілці
Автор: кредитор ( )
Дата: 22.07.2015 16:28:24

Скоріше за все, зроблять, як завжди, в таких випадках - Нацфінпослуг перетворять у відділ Нацбанку. Тільки вивіску поміняють. А для нас нічого не зміниться (може навіть гірше стане). Залишаться ті самі дорогі ліцензії, штрафи ні за що, непотрібні платні навчання та екзамени. Треба ж чиновникам за щось жити ? :(

[ukrks.info]Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 23.07.2015 10:36.

РРО у кредитній спілці
Автор: thebest ( )
Дата: 24.07.2015 13:49:17

[zir.minrd.gov.ua]


[Питання - Відповідь]
109.03
При здійсненні яких операцій (не пов’язаних з реалізацією товарів) суб’єкт господарювання має право не застосовувати РРО


Коротка:
При здійсненні операцій, безпосередньо не пов’язаних з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) та іншого майна (включаючи основні засоби, нематеріальні активи, продукцію допоміжного та обслуговуючого виробництва), у тому числі погашення дебіторської заборгованості, заборгованості за позиками, безоплатно одержані кошти, відшкодування матеріальних збитків, внески до статутного капіталу, роялті, дохід (проценти) від володіння корпоративними правами, повернення невикористаних підзвітних сум, інші надходження, реєстратори розрахункових операцій і розрахункові книжки не застосовуються.
При цьому юридичні особи проводять зазначені операції з оформленням прибуткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою в установленому порядку.
Однак, слід зазначити, що суб’єкт господарювання, який отримує платежі за надане в лізинг (оренду) майно, застосовує реєстратор розрахункових операцій при проведенні таких розрахункових операцій.
Повна:
Відповідно до п. 1 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами та доповненнями (далі – Закон) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.
Пунктом 1.2 глави 1 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637 із змінами і доповненнями (далі – Положення), передбачено, що позареалізаційні надходження – це надходження від операцій, що безпосередньо не пов’язані з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) та іншого майна (включаючи основні засоби, нематеріальні активи, продукцію допоміжного та обслуговуючого виробництва), у тому числі погашення дебіторської заборгованості, заборгованості за позиками, безоплатно одержані кошти, відшкодування матеріальних збитків, внески до статутного капіталу, платежі за надане в лізинг (оренду) майно, роялті, дохід (проценти) від володіння корпоративними правами, повернення невикористаних підзвітних сум, інші надходження.
Приймання готівки в каси проводиться за прибутковими касовими ордерами, підписаними головним бухгалтером або особою, уповноваженою керівником підприємства (п. 3.3 глави 3 Положення).
Враховуючи викладене вище, при здійсненні операцій, безпосередньо не пов’язаних з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) та іншого майна реєстратори розрахункових операцій і розрахункові книжки не застосовуються.
При цьому юридичні особи проводять зазначені операції з оформленням прибуткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою в установленому порядку.
Однак, слід зазначити, що суб’єкт господарювання, який отримує платежі за надане в лізинг (оренду) майно, застосовує реєстратор розрахункових операцій при проведенні таких розрахункових операцій.

При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі,
посилання на джерело інформації обов’язкове.
ТЕСТОВЕ ВПРОВАДЖЕННЯ

РРО у кредитній спілці
Автор: Тата ( )
Дата: 24.07.2015 20:31:33

thebest пише:
-------------------------------------------------------
>
> Пунктом 1.2 глави 1 Положення про ведення
> касових операцій у національній валюті в Україні,
> затвердженого постановою Правління Національного
> банку України від 15 грудня 2004 року № 637 із
> змінами і доповненнями (далі – Положення),
> передбачено, що позареалізаційні надходження – це
> надходження від операцій, що безпосередньо не
> пов’язані з реалізацією продукції (товарів, робіт,
> послуг) та іншого майна (включаючи основні засоби,
> нематеріальні активи, продукцію допоміжного та
> обслуговуючого виробництва), у тому числі
> погашення дебіторської заборгованості,
> заборгованості за позиками, безоплатно одержані
> кошти, відшкодування матеріальних збитків, внески
> до статутного капіталу,
платежі за надане в лізинг
> (оренду) майно,
роялті, дохід (проценти) від
> володіння корпоративними правами, повернення
> невикористаних підзвітних сум, інші надходження.
>
> Однак, слід зазначити, що суб’єкт
> господарювання, який отримує платежі за надане в
> лізинг (оренду) майно, застосовує реєстратор
> розрахункових операцій при проведенні таких
> розрахункових операцій.
>
>

по лізингу якесь протиріччя.

ВАКС же розсилає список фірмочек, які продають РРО. Як на мене - позиція страуса.

РРО у кредитній спілці
Автор: Igor ( )
Дата: 27.07.2015 12:14:47

thebest пише:
---------------------------------------------------
>
> [Питання - Відповідь] [zir.minrd.gov.ua]
> 109.03
> При здійсненні яких операцій (не пов’язаних з
> реалізацією товарів) суб’єкт господарювання має
> право не застосовувати РРО
>
>
> Коротка:
> При здійсненні операцій, безпосередньо не
> пов’язаних з реалізацією продукції (товарів,
> робіт, послуг) та іншого майна (включаючи основні
> засоби, нематеріальні активи, продукцію
> допоміжного та обслуговуючого виробництва), у тому
> числі погашення дебіторської заборгованості,
> заборгованості за позиками, безоплатно одержані
> кошти, відшкодування матеріальних збитків, внески
> до статутного капіталу, роялті, дохід (проценти)
> від володіння корпоративними правами, повернення
> невикористаних підзвітних сум, інші надходження,
> реєстратори розрахункових операцій і розрахункові
> книжки не застосовуються.
> При цьому юридичні особи проводять зазначені
> операції з оформленням прибуткових касових ордерів
> та видачею відповідних квитанцій, підписаних і
> завірених печаткою в установленому порядку.

Посилаючись на дану відповідь ДФС потрібно офіційно звернутись одній із загальноукраїнських асоціацій щодо підтвердження даної інформації щодо практичного застосування саме для кредитних спілок.

РРО у кредитній спілці
Автор: кредитор ( )
Дата: 27.07.2015 13:17:02

Тут і до гадалки не ходи. Відповідь фіскалів буде ствердна - касовий апарат потрібний. А ще, коли і запитання ВАКС задасть типу: "А правда, що кредитним спілкам потрібно застосовувати касові апарати ? " Хто ж відмовить, коли дуже хочеш ? Так що, на мою думку, краще обійтись без провокативних запитань.Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 27.07.2015 13:51.

РРО у кредитній спілці
Автор: Мавра ( )
Дата: 27.07.2015 15:14:43

Ну звичайно.... і до гадалки не ходи. Але якщо роздумувати і аргументувати слідуючим чином: влада хоче (обіцяла принаймні) створювати сприятливі умови для роботи і розвитку бізнесу в Україні і ми як законопослушні кожну копієчку прозоро облікуємо на комп. програмах, бо нам крім руху готівки потрібно прозоро показувати ДУЖЕЕЕ багато показників фінансово-господарської діяльності, а РРО нам забезпечить тільки прозорість руху готівки. Тобто влада нас штовхає вести подвійний облік- то хіба сприятливі умови? Якось так.... панове.

Прохання до всіх спілчан - не будьте пасивні. Чому так не багато зголосилося на звернення Ігоря? Думаєте вас ВАКСУ захистить?.....

РРО у кредитній спілці
Дата: 28.07.2015 10:45:50

Мавра пише:
-------------------------------------------------------
>
> ... Чому так не багато зголосилося на звернення Ігоря?
>

Нехай Ігор подивиться свій e-mail, може там ще хтось погодився стати під його прапор?

стор.:  Попередня12345678910Наступна
Поточна сторінка:8 з 10


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.