forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня12345678910Наступна
Поточна сторінка:6 з 10
РРО у кредитній спілці
Автор: LenaElena ( )
Дата: 08.07.2015 20:42:10

Igor пише:
-------------------------------------------------------
> Те, що потрібно обєднуватися немає сумніву. Про це
> давно говориться і на цьому форумі зокрема.
> Відносно видаткових ордерів, то ми працюємо і
> надалі як до 1 липня. Думаю, що по цьому питанню
> жодний податківець не подасть до суду.

Податкова просто застосує штрафні санкції за невикористання РРО. В суді доведеться відбиватися спілкам, якщо хтось із них на таке спроможний. Позиція ДФС, здається, непохитна, я вище писала про це. До кого ще можна звернутися???

> Щодо всього іншого, певні питання є. Дивує повна
> пасивність ВАКС та НАКСУ, Нацкомфінпослуг. Чи
> взагалі є певний план дій в нинішній ситуації?

Щодо плану дій - ВАКС вже розробив навіть щось на зразок метод.рекомендацій щодо введення в експлуатацію РРО в КС. От і весь план дій. На мою думку, ВАКС просто не змогли подолати потужне банківське лоббі, навіть якщо і намагалися. Виглядає все так, ніби дали чітку вказівку "не рипатися"((( Хоча абсолютно точно знаю, що багато спілок дуже обурені такою позицією. Але чи ладен хтось з них на рішучі дії???

> Чому жодного разу не згадувалось про Законопроект
> №2032а
> (http://news.dtkt.ua/taxation/common/34200). Кожен
> в своєму регіоні міг би підготовити народного
> депутата. Питань багато, на жаль відповіді не має.
> Якщо так буде продовжуватись і надалі, то місце
> кредитних спілок на смітнику. На що спроможні, те
> і маємо.

Так, це дуже прикро.
А чому тут на форумі така низька активність з цієї теми? Я так сподівалася знайти тут багато однодумців, а бачу, що спілкуються лише кілька постійних відвідувачів))






Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 09.07.2015 09:36.

РРО у кредитній спілці
Автор: Мавра ( )
Дата: 09.07.2015 12:32:45

кредитор пише:
-------------------------------------------------------
> ...От прийдуть на перевірку, тоді
> поговоримо. А що сказати їм з цього приводу, ми
> вже підготувались.

То підготуйте всіх нас..... В лічку, щоб ворог не пронюхав


РРО у кредитній спілці
Дата: 09.07.2015 14:02:43

LenaElena пише:
-------------------------------------------------------
>
> Так, це дуже прикро.
> А чому тут на форумі така низька активність з цієї
> теми? Я так сподівалася знайти тут багато
> однодумців, а бачу, що спілкуються лише кілька
> постійних відвідувачів))
>

Та отож ... Хіба ж тільки з цієї теми? Залишайтесь і Ви з нами. І активність може стане більшою ...
Крім того, LenaElena, є ще і приватне спілкування на цьому форумі, яке недоступне широкому загалу. Ось наприклад:

"Доброго дня! Дякую за Ваші коментарі, але я починаючий бухгалтер у кредитної спілці, тому прошу якщо можна трішкі розяснень. Ми також не почали використовувати РРО, тому що вважаємо видачу кредитів "власною продукцією", але як я бачу все набагато складніше. Допоможіть будьласка, як правильно організувати облік та документообіг у звязку з РРО? І доречі що робити з боржниками які брали кошти до 01.07.15р., вони ж не робили заяви і акти? Дуже дякую за допомогу! ... P.S. Якщо можна відправте мені зразки нових "зайвих" документів. І пояснить що і як змінюється у обліку кредитної спілки.

Доброго дня, пане Вячеслав. А Ви впевнені в тім що при операціях через дод паї не потрібно буде РРО. Наскільки я зрозумів, вивчивши закон та ті відповіді податкової на які посилається НАКСУ, РРО в цьому випадку потрібно. Не хочете подискутувати в приваті з цього приводу? Можемо і по мобільному телефону. НАКСУ заперечень суттевих не змогли надати. Досвід судів із податковою в мене є і не маленьких та і в судах я в день не один раз буваю. Якщо згідні цікаво б вийшло, можна і по телефону."

А що у цій темі активничати? Здається усе ясно:-) ситуація така дурна, як наша влада. Фіскали, як і уся теперішня влада, відверто ігнорують закон. Але це не саме страшне. Страшніше те, що суди так само відверто ігнорують закон ... А тому годі сподіватися на те, що суд стане на наш бік, коли фіскали почнуть нас душити поодинці ... Є така велична ідея - усе загнати під РРО, бо десь там у Европі без чеку з РРО навіть спати не лягають. А те, що РРО за українським Законом про той таки РРО до діяльності кредитних спілок (до речі, і ломбардів теж) ніяк не тулиться, того, крім самих кредитних спілок, ніхто не тільки не помічає, а і не бажає над тією проблемою заморочуватись ...



Редаґовано 9 раз(и). Останні правки 09.07.2015 17:37.

РРО у кредитній спілці
Автор: Мавра ( )
Дата: 09.07.2015 14:27:59

адже довести нікому нічого не можна!
> Один в полі не воїн, треба якось об'єднуватися та
> боротися, доводити власну позицію в суді!
>

Оленко Ви ПРАВІ!!!! Змушені будемо поодинці закриватись, бо ж один в полі не воїн.... Давайте зголошуватись і разом добиватись - якщо б нас від кожної спілки приїхало в Київ по 2 чоловіки , то вже б було 1200 чоловік. Але ж є люди, котрі думають відкупитись від фіскалів, або перейти в "тінь". Звичайно ні ВАКСУ ні НАКСУ не будуть за нас боротись, бо не вони в результаті діяльності в такому законодавчому полі дохозяйнуються, що не буде чим здачі давати... Де Ви п. Маковський? чому мовчите і "склали лапки" під РРО? чому мовчите, адже ж у Вас можливості не наші? Так хочеться сказати - ото ми дурні, що підтримували Майдан....


РРО у кредитній спілці
Дата: 09.07.2015 14:46:21

Мавра пише:
-------------------------------------------------------
>
> ... Де Ви п. Маковський?
> чому мовчите і "склали лапки" під РРО? чому
> мовчите, адже ж у Вас можливості не наші?
>

Та він, здається, торгує тими РРО ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 09.07.2015 14:52.

РРО у кредитній спілці
Дата: 09.07.2015 17:27:14

Мавра пише:
-------------------------------------------------------
>
> Так
> хочеться сказати - ото ми дурні, що підтримували
> Майдан....
>
Майдан не довершив свого. Майдан лише прогнав Зека та його найближче оточення. Аж раптом війна ... Найкращі сини і доньки України вже хто голову склав, хто каліка, хто у неволі, а хто досі боронить країну. "Дякувати" маємо Вові Х*йлу, та Московії взагалі. А на хвилі майдану на заміну попереднім злочинцям прийшли такі ж. А більшість попередніх взагалі лишилася на своїх місцях і навіть піднялися по службі. І це стосується цілих гілок влади (наприклад, судова влада), цілих галузей (медицина, освіта, податкова, міліція, прокуратура тощо тощо тощо).



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 09.07.2015 17:28.

РРО у кредитній спілці
Автор: Igor ( )
Дата: 10.07.2015 10:13:35

Шановні колеги! Є пропозиція обєднатись для спільної боротьби за наші права, а саме подальшої роботи без РРО, збереження статусу неприбутковості. Пропоную протягом тижня представникам кредитних спілок незалежно від членства в тій чи іншій асоціації відгукнутись на ел . пошту vacu@ meta,ua (Лащук Ігор) . В листі вказати назву кредитної спілки, електронну пошту, контактну особу, що представляє спілку. За результатами кількості відгуків, які я повідомлю рівно за тиждень 17 липня 2015 року, буде зрозуміло скільки є однодумців, чи зможемо ми зібрати відповідну силу для захисту інтересів кредитних спілок. У позитивному випадку буде створена ініціативна група зі всіх бажаючих для підготовки відповідного звернення, поїздки до Верховної ради та інших заходів, які ми спільно заплануємо ( обговорення можна організувати через СКАЙП-КОНФЕРЕНЦІЮ). Також прошу всіх зацікавлених осіб повідомити інші кредитні спілки вашого регіону для більш широкого кола числа учасників супротиву. Звертаюсь до керівництва ВАКС та НАКСУ, Асоціації віськовослужбовців України підтримати кредитний рух і приєднатись до спільної боротьби. Всі Ваші погляди, зауваження можна відправити на зазначену електронну пошту або розмістити у відкритому доступі. Настав момент показати чого ми достойні. Успіхів кредитним спілкам.

РРО у кредитній спілці
Автор: LenaElena ( )
Дата: 10.07.2015 15:08:45

Igor пише:
-------------------------------------------------------
> Шановні колеги! Є пропозиція обєднатись для
> спільної боротьби за наші права, а саме подальшої
> роботи без РРО, збереження статусу
> неприбутковості.


Підтримую!))
Мені здається, треба приділити увагу підтримці законопроекту 2032а. Може, якесь звернення підготувати та зібрати якомога більше підписів під ним, вийти на звязок з паном Дмитренком з приводу того, як пришвидшити розгляд законопроекту комітетами?
Пане Igor, може, відіслати текст цього вашого повідомлення на ел.пошту спілкам-членам ВАКС та НАКСУ? Адреси членів ВАКС є.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 10.07.2015 16:30.

РРО у кредитній спілці
Автор: LenaElena ( )
Дата: 13.07.2015 16:53:09

Бачили новину від 10 липня?
[www.unascu.org.ua]
Невже з'явилася надія? Чи просто присипляють увагу?)))



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 13.07.2015 16:57.

РРО у кредитній спілці
Автор: Igor ( )
Дата: 13.07.2015 17:18:53

Саме цікаве: "Відкладна норма закону 1088, що зараз знаходиться на підписі Президента України, має надати можливість в часі чітко визначитися з даним питанням." Можливо Закон перепишуть? )))
Колеги, активніше, долучайтесь до руху супротиву. Не будьте пасивні, передайте інформацію інших спілкам. Лише в єдності при відповідній кількості ми зможемо добитися скасування позбавлення статусу неприбутковості та роботи з РРО.

стор.:  Попередня12345678910Наступна
Поточна сторінка:6 з 10


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.