forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:7 з 11
От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 28.03.2012 08:42:12

Хто - я деморалізував?!... Та я з усіх сил під хлюпіка кошу; а хто мене піарив: "важковаговик", "досвідчений", "у першому ж раунді"... Ще б написали, що в мене "карманна спілка", десь у самому Донєцкє, через дорогу від тюрми... Та тут у кого хочеш клапанА спустять, будь ти хоч сам прокурор...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 28.03.2012 08:47.

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Дата: 28.03.2012 09:28:55

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 23.03.2012 13:19:20


> подякуємо кризі, що дістала все це сміття у 2008, а не на пару років пізніше. Надто швидко ми забули, як воно було і до чого йшло: забули, які "спілки" вважалися взірцем? ПКО Азарова, МКО та ВНКТ Білогородського, "Україна" (Одеса), "Фортеця" Бурлая та іже з ними.

Тут Ви, пане Миколо, в принципі схвально характеризуєте ситуацію, коли за Вашими ж словами "згоріла купа грошей простих людей". Тобто згоріла - погано, але прекрасно, що найбільші спілки таки грохнули !!!

> Саме вони визначали пріоритети і орієнтири, саме вони очолювали різні ради та наради, саме їм чиновники заглядали в рот і в кишеню. А справжні, нормальні спілки вважалися тимчасовим непорозумінням і канадськогалицьким пережитком. І ось гримнув грім, вдарила блискавка і все це сміття згоріло. Так, нам теж дісталося. Так, заодно згоріла купа грошей простих людей, єдиною провиною яких була відсутність розуму та знань.

Говорячи у цій тезі "нам досталося", Ви ототожнюєта себе із Вами ж згаданими канадськогалицькими пережитками. Тобто Ви хочете сказати, що ПКО Азарова не був флагманом Національної Асоціації, що Андрій Азаров не дружив із Оленчиком, і що Оленчик не контролював повністю канадську програму, яка навіть офіційно працювала виключно із ВАКСом? Виходить по - Вашому Азаров - сміття, Оленчик, який його зрадив - фінансовий геній, який правда маючи і можливість і обовя'зок, не зупинив ні "Фортецю", ні "Імперію", ні "ВНКТ" ні "Україну"?

Поїдьте до Одеси та поцікавтесь відношенням людей до КС "Україна" та її бувшого керіництва та до "ПКО" і Азарова, і, що називається, "почувствуйте разницу". Поїдьте у Черкаси та знайдіть Гур'янову, яка поряд із Оленчиком на всіх прес-конференціях тусувалась, а спілка якої "Фенікс-Черкаси" була донедавна флагманом ВАКСу та виступала проти рефінансування у 2008 році тому, що "вони не злочинці, у них все харашо, і їм нічоно не потрібно"

>Але могло бути гірше. Якби вакханалія "фінансових геніїв" продовжилася ще рік-два, вони б нас остаточно змішали з багном, очолили б усі асоціації, висмоктали всі ресурси (не лише фінансові), пропхали б зміни в законодавство, які теперішнім придуркам і не сняться, і тільки потім би все одно здохли.

Ну, тут зовсім радикально і водночас заплутано. Ви не пояснюєте, але за всіма зазначеними ознаками Ви маєте на увазі саме А.Оленчика. Він і зміни в законодавство постійно пхає, і майже всі асоціації очолює, і ресурси висмоктує. То чому ж Ви про нього у минулому говорите? Не розумію. Поясніть будь ласка. І кого Ви маєте на увазі під "теперішніми придурками"? Тих, хто знаходиться у владних кабінетах, при цьому нічого не розуміє у предметі регулювання, і для кого майже одним виключним авторитетом-порадником є А. Оленчик? Так що, Оленчик придурок?

Якщо Ви так само вважаєте, як і я, то ми з Вами не вороги і навіть не суперники на рингу, а однодумці. То звідки ж таке прагнення все розламати та зі всіма повоювати? Я на Вашу адресу не сказав нічого такого, що Вас би образило. Я просто попросив бути більш делікатним у оцінках, і глибше розібратись у тому хто та які саме його дії і бездіяльність спричинили проблеми на ринку. от і все. Що Вам особисто поганого зробив фонд "Взаємодопомога"? Що поганого у тому, що Мельниченко із цим фондом співпрацює, і що керівництво Держфінпослуг зустрілось із керівництвом фонду? То навіщо Ви шукаєте у цих зустрічах погане і всіх налаштовуєте на такий деструктивний лад?

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Дата: 28.03.2012 09:39:44

І нарешті, а що саме у діях Черкаських товаришів у вересні 2010 року, які запросили Волгу, щоб він послухав людей - вкладників, постраждалих від кредитних спілок, у діях очолюваної мною Асоціації КС військовослужбовців, дозволило Вам зробити висновок про те, що

>От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
>Автор: Микола Т. ( )
>Дата: 23.03.2012 09:10:25


>ВОЛГА СИДИТЬ, А СПРАВА ЙОГО - ІДЕ або "Вон оно чё, Михалыч..."


справа Волги - це іє спільна справа корумпованого чиновника, радником якого виступали А.Оленчик та В.Дзьобак, нашої Асоціації та фонду "Взаємодопомога"? Чому Ви намагаєтесь пристібнути до нас злочинців? Що тут у Ваших діях - недорозуміння чи злий умисел? Повірте, і те і інше дуже погано.

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 28.03.2012 10:18:28

Ви, Ростиславе, у прокуратурі часом не працювали?
Це їхня методика: висновок формулюється зарані, а потім все, що ти скажеш чи напишеш, за вуха, за роги за... інші частини натягується на те, що ти ПОВИНЕН, на їхню думку, сказати.

Слава Богу, ви не можете, здається, редагувати мої пости; а то я уявляю, що б там було написано і про Оленчика, і про Вінні-Пуха, і про всіх-всіх-всіх....

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Дата: 28.03.2012 11:00:32

Ростислав Гайдаєнко пише:
-------------------------------------------------------
> ... то ми з Вами не вороги і навіть не суперники на рингу, а однодумці.

А-а-а кредиторе, таки зеро ! Суперники припинили бій і почали брататися ... Треба мершій тікати, бо зараз разом бити усіх почнуть ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 28.03.2012 11:07.

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Дата: 28.03.2012 11:04:15

Ростислав Гайдаєнко пише:
-------------------------------------------------------
> І нарешті, а що саме у діях Черкаських товаришів у
> вересні 2010 року, які запросили Волгу, щоб він
> послухав людей - вкладників, постраждалих від
> кредитних спілок, у діях очолюваної мною Асоціації
> КС військовослужбовців, дозволило Вам зробити
> висновок про те, що ...

Ростислав, у цьому реченні Ви допускаєте фатальну помилку. Вкладники постраждали не від кредитних спілок. Треба пояснювати чому не від кредитних спілок?

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Дата: 28.03.2012 13:08:20

Вітаю, пане Вячеславе, пане Миколо. Вже хто-хто, а я точно знаю, що не від кредитних спілок постраждали вкладники. Доречі, цей стереотип - про те, що кредитні спілки та їх лідери обібрали населення, був увесь цей час вигідний і банкам - основним бенефіціантам, і державі, бо хтось же повинен відповідати за злочини її посадовців, і, як це не дивно - вкладникам - тому що така постановка питання давала їм здавалося миттєву та просту відповідь на питання - а де ж гроші?

І, пробачте за чергове згадування, саме ВАКС, ПЗВ, ДФП та радник Голови ДФП Оленчик А.Я., широко розповсюджували цю хибну тезу і в ЗМІ, і серед правоохоронців. І це не інсинуація, а чиста правда, підтверджена документами.

Таким чином, з їх подачі, вкладники три роки бігали за головами правлінь кредитних спілок, скаржились до ДФП та прокуратури, а ті, хто насправді покрали гроші та живилися на "активах" кредитних спілок, процвітали та отримували все нові високі призначення.

Так що я радий, що бій на нашому ринзі не відбувся. Але просто дуже болісно сприймати, коли люди, у тому числі такі поважні як пан Микола, припускають суттєві неточності, шукають ворогів там, куди показав Оленчик, а не там, де вони насправді приховались.

P.S. У прокуратурі я не працював, але завдяки Оленчику немало познайомився із ними та методами їх роботи. Особливо мені подобається, що для визначення складу злочину необхідно встановити нанесену шкоду, мотиви та дії, або бездіяльність посадових осіб, що спричинили цю шкоду.
P.P.S. Це допомогло мені системно підійти до визначення того, чи є А.Оленчик злочинцем по суті. Я прийшов до висновку, що так. Шкоду не бачить лише сліпий. Мотиви - на лице - це особистий кар'єрний ріст Оленчика та його приспішників, та особисте збагачення через нібито систему надання послуг кредитним спілкам (тут іще і антимонопольні норми законодавства грубо та системно порушуються). Про його дії та бездіяльність, спрямовані на отримання цих незаконних вигод томи матеріалів можна написати, і їх чаcтина вже написано.

Проте я не згоден, що у даному конкретному випадку, пане Миколо, я притягнув щось сюди за вуха. Натяк у Ваших постингах на те, що справа Волги і ВАКС Військовослужбовців разом із фондом "Взаємодопомога" - це одна і та сама справа, у Вашому пості є. Просто визнайте, що це так, та й пішли далі. Я у свою чергу готовий визнати, що відреагував на Вашу таку, скажімо, неточність дещо занадто... Сам не люблю погроз та зневажаю їх.

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 28.03.2012 14:56:28

Мені не важко перекопіювати весь пост, про який іде мова. Ось він:

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> ВОЛГА СИДИТЬ, А СПРАВА ЙОГО - ІДЕ або "Вон оно чё, Михалыч..."
> [webcache.googleusercontent.com]
> 28 вересня 2010 року у м. Черкаси відбулася Всеукраїнська конференція представників
> ініціативних груп та постраждалих вкладників кредитних спілок. Організаторами виступили
> Всеукраїнська асоціація кредитних спілок військовослужбовців та працівників силових
> відомств України (ВАКСВУ) і Координаційний комітет при громадському об’єднанні ошуканих вкладників БФ
> “Взаємодопомога”. Зареєструвалося 668 делегатів, які представляють
> інтереси майже двадцяти п’яти тисяч вкладників черкащини. Конференцію відкрив голова ВАКСВУ
> Геннадій МЕЛЬНИЧЕНКО.
> Наступним перед делегатами виступив Голова Держфінпослуг Василь ВОЛГА. Він зазначив, що
> громадяни беззаперечно мають отримати свої гроші, розповів вкладникам про стан справ на ринку
> небанківських фінансових послуг та повідомив, що підпорядкована йому установа працює над створенням
> державної факторингової кампанії, яка має викупати депозитні зобов'язання вкладників проблемних
> кредитних спілок. У своєму виступі він підкреслив, що через нерозуміння проблеми в деяких
> міністерствах, зокрема в Міністерстві економіки та Міністерстві Внутрішніх справ України, робота по
> створенню механізму повернення грошей постраждалим значно ускладнюється.
> Це більш ніж здивувало делегатів бо Міністром економіки є голова Соціалістичної партії Василь
> Цушко. Загально відомо, що політична сила, яку він представляє, головним своїм завданням декларує
> захист прав громадян. Звідси – пан Цушко, який був запрошений на конференцію, але не знайшов часу
> поспілкуватися із ошуканими громадянами, або не вважає вкладників за таких, або у нього не все
> гаразд із пам'яттю щодо його власних передвиборчих обіцянок.
> В.Волга закликав громадськість гуртуватися й активніше сприяти поверненню свої збережень шляхом
> подання звернень до Президента та Кабінету Міністрів України. На його думку, тільки таким
> чином можна прискорити виділення коштів на реалізацію програми Держфінпослуг. Присутні
> оплесками висловили своє схвалення позиції Голови Держфінпослуг.
> Виступаючі вкладники у цілому підтримали програму повернення вкладів, але, як зазначив у своєму
> виступі президент БФ “Взаємодопомога” Володимир БОНДАР, має бути вироблений механізм дієвого
> контролю за бюджетними коштами, які будуть повертатися вкладникам. Із досвіду нашого
> сьогодення, будь яка програма може бути провалена, хоча б через раптову можливість кадрових змін у
> керівництві Держфінпослуг, а кого буде призначено – невідомо. Виступаючий наполягав на залученні
> представників об'єднань вкладників до організації громадського контролю за розподілом коштів. Було
> підкреслено, що вкладників не можна ділити на тих, що є клієнтами вщент збанкрутілих фінансових
> установ, та тими, що мають кошти у так званих проблемних кредитних спілках. Всі вони є
> громадянами України і Держава має повернути гроші всім без винятку. Пан Бондар повідомив, що із
> метою об’єднання та координації зусиль у боротьбі за відновлення прав ошуканих громадян між
> Координаційним комітетом БФ «Взаємодопомога» та Держфінпослуг був підписаний МЕМОРАНДУМ про
> співпрацю та громадське партнерство. Виступ члена Координаційного комітету БФ
> “Взаємодопомога” Віктора ПАЛИВОДИ визначався своєю ґрунтовністю. Він доповів присутнім, що кошти на
> відшкодування втрат вкладників можна отримати не тільки від державного бюджету – є можливість
> залучення інвестицій під гарантії держави, у тому числі з закордону.
>

Власноруч я написав там лише один рядок. Оцей
> ВОЛГА СИДИТЬ, А СПРАВА ЙОГО - ІДЕ або "Вон оно чё, Михалыч..."

Все решта - копія з посилання, що наведено.
Отже, інкримінований мені н а т я к міститься, очевидно, у тексті передрукованої статті?

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: кредитор ( )
Дата: 28.03.2012 15:58:02

Пане Малюк, тут навіть не нічия, а скоріше консенсус. ;)) І це добре. Декому дуже б хотілося, щоб ми гризлися між собою і не чіпали тих, хто дійсно винен в злочинах проти кредитної кооперації. Тут я Р.Гайдаєнка підтримую. Десь раніше Ви пропонували нам об"єднатися, створити справжню асоціацію, яка буде дійсно захищати кредитні спілки, а не підспівувати корупційному чиновницву. Може настав час діяти ? Чому б не розпочати роз"яснювальну роботу серед населення, якою насправді повинна бути справжня кредитна спілка і чому монстри, яких випестували чиновники-нормативотворці, розсипалися як солома від вітерця, а ми, мурашки, тихо матюкаємося, але продовжуємо працювати, допомагаючи людям ?
Пане МиколаТ, Пане Малюк, Пане Р.Гайдаєнко ! Ви досвідчені юристи. Вам тут тісно на цьому форумі. Відкрийте, скажімо, на популярному сайті УКРАЇНСЬКА ПРАВДА <www.pravda.com.ua> свої блоги. Публікуйтесь і там теж. Цей сайт відвідують відомі політики. Хай дізнаються правду про сьогоднішній стан кредитної кооперації і хто дійсно винен в її нищенні. Може й зрозуміють ?



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 28.03.2012 16:54.

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 28.03.2012 18:20:26

Блог - це, головно, такий собі "монолог без краватки" (а в декого - і "без сорочки"), що передбачає також можливість інтерактиву, т.зн. зворотнього звязку. Що такого ми можемо повідати urbi et orbi у неформальній обстановці блогу, чого б не могли сказати у статтях, на конференціях та форумах?Далі. Шкода, але 999 з 1000 коментів міститимуть виключно матюки і волання "злодії, поверніть наші гроші". І так буде ще років 10. Я цілком припускаю, що крім тих сорока осіб, які щось хочуть, можуть і роблять для кредитної кооперації, а при тому ще й розуміють, що вони роблять, десь на просторах України є ще десять, які чомусь іще не засвітилися на наших обріях. Можливо, через блог двоє з них долучаться. А скоріше - ні, бо пробитися нормальній людині через вал, ну, скажімо так, свідомого та несвідомого тролінгу, ніколи не вдасться.
Щодо відомих політиків.... Ех... скажу лише, що більшість із них скоро стануть не такими вже й відомими.

Але все це - не катастрофа; і навіть не біда. Саме зараз формується і усвідомлюється нова (ну, як нова - відновлена) парадигма кредитної спілки. І то нічого, що практика ще йде попереду теорії. Без накопичення критичної маси живого матеріалу неможливі спостереження та узагальнення, а без них - аналітика, і аж потім прийде черга синтетичних рішень. Я розумію, що декому хочеться їх уже зараз; а дехто їх уже й пропонує. На жаль, без належних підстав. Часом вони викликають співчуття, часом - огиду (як от ідея фонду гарантування), а часом - сміх (як "концепція" чотирьох рівнів кредитної кооперації). Думаю, треба спокійно до цього ставитись і робити свою справу.

стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:7 з 11


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.