forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:9 з 11
От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Алексей ( )
Дата: 20.07.2012 15:53:17

Оплата - протягом 2-х днів з дати прийняття НФП позитивного рішення. Термін виконання - протягом 40 днів. Пропонують дуже впевненим тоном, майже дають гарантії.

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Дата: 20.07.2012 17:47:09

А ціна послуги така, що сума хабаря там врахована?

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 20.07.2012 19:18:55

ГПУ не зацікавиться; вона працює на цьому рівні виключно адресно, по команді тобто.
Ціни різні, від 30 тис. до 60 тис. за ліцензію, нп., але як ми знаємо, безпосередньо "комісари" беруть порядку 3 тис. дол., отже, і на хабар вистачить,
і "юристам" залишиться.

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 20.07.2012 21:10:38

[www.kommersant.ua]
Глава Нацкомфинуслуг о способах решения основных проблем небанковских учреждений

Комиссия вновь обещает поменять законодательство по кредитным союзам. Что именно? Поддерживаете ли вы денежную помощь союзам, и если да, то где взять средства?

— Необходимо принять стратегическое решение. Если кредитный союз будет квазибанковским учреждением, то на него должно распространяться банковское законодательство и регулирование со всеми вытекающими последствиями, в том числе с возможностью рефинансирования. Этого пока не предвидится. Если кредитный союз остается в том статусе, что и сегодня, то проблему можно решать, создавая в ассоциациях гарантийные фонды. Третьего не дано.

Гм... А хіба слова "Этого пока не предвидится" не означають, що і першого теж не дано?
А от стосовно "Третьего" я б так не гарячкував, бо мені здається, що дано не лише "Третье", а й четверте, і навіть компот... яким можна вважати теперішній стан... між іншим, він триває ось уже скоро два десятки років ... і півтисячі спілок працюють собі мовчки...

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Алексей ( )
Дата: 21.07.2012 08:58:07

Ліцензії - 30 000 грн., внесення в реєстр - теж 30 000 грн, переоформлення свідоцтва чи ліцензії - 12 000 грн. І сміх, і гріх...

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 30.08.2012 16:32:09

Оце толкова публікація; [www.epravda.com.ua]
вперше за багато місяців. Відчувається участь В.Бойчука.

Звісно, бракує, так би мовити, резолютивної частини.
Але що ж тут скажеш, коли ступінь деградації державної влади такий, що нинішній стан, коли регулятор НІЧОГО не робить, видається оптимальним?! Судіть самі:
«без посилення контролю з боку регулятора ринок розвиватись не зможе. Нинішня система звітності призводить до того, що дехто її просто малює, звітність треба робити більш оперативною. Відсутні реєстри вкладників, що унеможливлює пошук кредитівок-шахраїв. І як наслідок, існує велика кількість псевдо-кредитних спілок, що кидають тінь на нормальні установи", - підкреслив Олег Швець, директор департаменту нагляду за діяльністю КС Нацкомфінпослуг.

«Відсутні реєстри вкладників, що унеможливлює пошук кредитівок-шахраїв».
Хлопець хоч розуміє, що і про що він говорить?!
«дехто її (звітність ) просто малює, звітність треба робити більш оперативною».
Щоб не встигали малювати, чи як? Та тільки це й робитимуть! (робитимемо!)
«без посилення контролю з боку регулятора ринок розвиватись не зможе».
А хоч палітурку від підручника з економіки товаришу чекісту доводилося бачити?

Дуже сподіваюся, що хоч вибори не дадуть здійснити омріяну "модернізацію" отих 8-9 нормативних актів. За це згоден працювати без ліцензії хоч 20 років.

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: кредитор ( )
Дата: 30.08.2012 18:46:41

Прочитав статтю - скептично усміхнувся...

Особливо таке: "Якщо кредитна спілка має ліцензію, залучений нею внесок (вклад) на депозитних рахунок значно більше захищає членів кредитної спілки, ніж внесений додатковий пайовий внесок. Адже депозити залучаються на підставі договору, у якому вказуються строк повернення коштів, розмір процентної ставки, порядок нарахування процентів, порядок повернення внесених коштів, обов’язки кредитної спілки ".
____________________________________________________________________________
Прописати в договорі можна все, що завгодно. Але кому з вкладників, збанкрутілих з ліцензіями мегаспілок, типу Феніксів, ПКТ, Акордів і т.п. той договір допоміг повернути свої вклади ? Не повернуть і з договором і без договору. Не в договорі суть.

Вже тисячу разів тут писалось, що залучення депозитів кредитними спілками, це непритаманна для них діяльність. Якщо хочеться комусь якнайбільше і найскоріше грошенят нагребти - хай банк відкриває. Чому обов"язково кредитну спілку засновувати ?

Заборонивши ліцензування КС, буде вибито з під ніг підгрунтя для корупції, а також і шахраї втратять інтерес до спілок, бо їм стане невигідно возитись з пайовими внесками, роками завойовувуючи довір"я громадян, по копійці накопичуючи капітал, коли можна купити ліцензію, розрекламуватись високими відсотками, нахапати вкладів і зникнути...

Але влада, звичайно, на це не піде, бо хто з чиновників відмовиться від ласого шматка ...Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 31.08.2012 21:27.

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 31.08.2012 11:55:04

Так, "наївне" переконання, що нібито гроші, оформлені як депозит, захищені краще, ніж внесені на пай, подібне до переконання, що для того, аби наша міліція перестала кришувати злочинців, грабувати запізнілих підпилих перехожих на вулиці, катувати затриманих і т.д., та почала захищати громадян, треба її перейменувати в поліцію - і все буде вирішено.
Беру "наївне" в лапки тому, що насправді промотори таких ідей самі не є такими наївними, але запускають нам ці "дурочки" в розрахунку навіть не на те, що ми дурні, а на те, що ми малодушно приймемо це як певний компроміс: мовляв, хай уже не роблять нічого, але хоча б говорять, і на тому спасибі... уважили, значить... пани...

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Дата: 31.08.2012 20:13:56

Абсолютно згоден з останніми месиджами Миколи Т. і кредитора ...

От Волги до Берлина - путь наш во мраке...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 01.09.2012 10:15:46

О, Вячеславе! Welcome back!...
Спішу потішити Вас черговою дурнею, яку поки Вас не було, відмочили наші нацкомфіни... Хоча які там фіни... Почитавши оце [www.dfp.gov.ua]
стає зрозуміло, що навіть чукчі проти наших „фінів” виглядають благородними римлянами-фахівцями з юстиції.
Як я розумію, нашим нацкомчукчам дали завдання побороти МММ, а заразом інші непідконтрольні владі піраміди. Здавалось би, ну що такого? Фінансові піраміди заборонено щось у 100 країнах, від Албанії до США. Ну, не вистачає свого розуму, спиши з законодавства Буркіна –Фасо, та й здай... Але, видно, знання мов підкачало...
От і народилося таке (не пошкодую електронної площі, процитую):

"4) ФІНАНСОВА ПІРАМІДА - надання особою фінансових активів у розпорядження організаторам ФІНАНСОВОЇ ПІРАМІДИ в обмін на отримання можливості одержати фінансову вигоду за рахунок залучення до ФІНАНСОВОЇ ПІРАМІДИ фінансових активів від інших осіб та перерозподілу фінансових активів на користь такої особи;"

Я розумію, що второпати, про що взагалі тут ідеться, важко; тому даю еквівалентний переклад:
ідіотами називаються люди, які висловлюються, як ідіоти.

Давати визначення поняття через це ж саме поняття логіка суворо забороняє, це т.зв.”Правило заборони кола”. Якщо ми порушуємо це правило, то виникає логічна помилка, іменована «порочне коло у визначенні». Цьому вчать на перших же заняттях; але хто там з чукчів учився?

Насправді це не дуже смішно, оскільки під визначення „пірамідальної” діяльності попадає тепер майже будь-яка дія з участю будь-якої суми грошей. Цитую далі:
"3) створення ФІНАНСОВОЇ ПІРАМІДИ - залучення фінансових активів до ФІНАНСОВОЇ ПІРАМІДИ хоча б від однієї особи;"

Я вже не кажу про те, що коли ти ЗАЛУЧАЄШ когось до піраміди, чи до чого завгодно, то очевидно, це "що завгодно" ВЖЕ СТВОРЕНО;
але хтось бачив фінансову піраміду, що складається з двох осіб? Тобто коли я вранці прошу у жінки десятку (на пиво), а вона каже, що їй на молоко не вистачить, а я скажу, мовляв, що увечері у хлопців позичу і віддам ій двадцять – то вже на виході з ліфту мене чекатимуть з наручниками. І - від одного до трьох років....
Отакоє от...


стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:9 з 11


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.