forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня1234567Наступна
Поточна сторінка:3 з 7
лицензирования
Автор: Stasy ( )
Дата: 26.01.2017 07:11:32

Мавра пише:
-------------------------------------------------------
> Так як абсолютно не можна розібратись, як нам жити
> далі, сердечно прошу, може хтось зможе пояснити
> членороздільно наші дії, якщо КС працювала на
> паях, не маючи ніякої ліцензії, то:
> 1. До якої дати вона (КС) має подати документи на
> отримання обох ліцензій;
> 2. Повний перелік документів для обох ліцензій;
> 3. Це має бути 2 пакети документів, чи досить
> одного, бо ж багато вимог ( документів) тотожні.
>
> Бажано без "туману" і "словесного водопаду" -
> просто чітка відповідь на вказані питання, якщо
> КС працювала на паях.
>
> Думаю всіх нас це тривожить і всім будуть ці
> відповіді дУУУУУже потрібні.

1. До 30.06.2017 р.
2. Перелік наведено у тексті постанови.
3 Так. Одна ліцензія - один пакет, дві ліцензіі - два пакети. Однак, якщо не відмовляєтесь від паїв, то і ліцензувати депозити вимоги ніби немає.




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 26.01.2017 07:12.

лицензирования
Автор: Igor ( )
Дата: 26.01.2017 10:07:37

Stasy пише:
-------------------------------------------------------
> Мавра пише:

> > 1. До якої дати вона (КС) має подати
> документи на
> > отримання обох ліцензій;

> 1. До 30.06.2017 р.

Для цілковитої коректності слід добавити : документи можна подати будь-коли. Після 30.06.2017 року кредитна спілка без відповідної ліценції не може видавати кредити.
Аналогічно щодо депозитів, коли захочете залучати кошти, тоді і подавайте на ліцензію.



лицензирования
Автор: thebest ( )
Дата: 27.01.2017 15:24:40

Та не питання оподатковувати що? - Депозитів то немає пп. 14.1.268 ПКУ
14.1.268. пасивні доходи для цілей розділу IV цього Кодексу - доходи, отримані у вигляді:

процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок, на вклад (депозит) у кредитних спілках, інших процентів (у тому числі дисконтних доходів);

процентного або дисконтного доходу за іменним ощадним (депозитним) сертифікатом;

плати (відсотків), що розподіляється відповідно до пайових членських внесків членів кредитної спілки;

доходу, який виплачується компанією, що управляє активами інституту спільного інвестування, на розміщені активи відповідно до закону, включаючи дохід, що виплачується (нараховується) емітентом у результаті викупу (погашення) цінних паперів інституту спільного інвестування, який визначається як різниця між сумою, отриманою від викупу, та сумою коштів або вартістю майна, сплаченою платником податку продавцю (у тому числі емітенту) у зв’язку з придбанням таких цінних паперів, як компенсація їх вартості;

доходу за іпотечними цінними паперами (іпотечними облігаціями та сертифікатами) відповідно до закону;

відсотків (дисконту), отриманих власником облігації від їх емітента відповідно до закону;

доходу за сертифікатом фонду операцій з нерухомістю та доходу, отриманого платником податку в результаті викупу (погашення) управителем сертифікатів фонду операцій з нерухомістю в порядку, визначеному проспектом емісії сертифікатів;

інвестиційного прибутку, включаючи прибуток від операцій з державними цінними паперами та з борговими зобов’язаннями Національного банку України з урахуванням курсової різниці;

роялті;

дивідендів;

страхових виплат і відшкодувань;

Де доходи на залучення фінансових активів із зобов’язанням щодо наступного їх повернення;????

Виходить, що при отриманні відповідної ліцензії КС перестають утримувати та сплачувати податки з доходів???

лицензирования
Автор: Stasy ( )
Дата: 27.01.2017 18:17:47

Головне, щоб ці "генії" не прирівняли все, що залучаємо до фінансових активів, бо у противному випадку змусять отримувати обидва ліцензії. Тьфу-тьфу.
А взагалі, якщо подумати, то отримання свідоцтва фінустанови доцільно було б розглядати ліцензією на право надавати відповідні фінансові послуги та залишити нас всіх у спокої.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 27.01.2017 18:21.

лицензирования
Дата: 30.01.2017 18:49:44

Stasy пише:
-------------------------------------------------------
> >
> Є певні думки, але потрібен гарний юрист ;)
>

Ну так давайте обміркуємо, і не тільки Ваші думки, а й мої, й інших. Від себе зразу зауважу, що не вважаю за можливе зберегти існуючу організаційно - правову форму - кредитна спілка. На цього віслюка поклали занадто багато вантажу. Треба мершій розвантажувати, бо загине бідолашна тварюка. Тільки розвантажувати необхідно не мало, інакше однак не повезе. А хто з тих, що вантажили погодиться розвантажувати? Ніхто. Вони, Нацкомфінпослуг, до речі, зібралися ще вантажити, та і фіскали, судячи з усього, теж ще вантаж збирають. Тож, тварюці не жити. А отже, про кредитні спілки нема чого говорити. Треба творити щось нове, наприклад кооператив. Але від: один член - один голос, без врахування економічної участі, мені вже недобре. Такого "щастя" мені досить. Я вже на власному досвіді знаю, що таке рейдерство і зрада. Тож, якщо всеж таки кооператив, то хоча б використовувати поділ на членів і асоційованих членів ... Які є думки, соратники?






Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 30.01.2017 19:01.

лицензирования
Автор: Stasy ( )
Дата: 30.01.2017 19:45:33

Так само зараз досліджую питання правового поля створення та функціонування певного кооперативного утворення, щось типу соціального кооперативу (від типу обслуговуючого за Законом).

Питання "як з цим далі жити?" плавно так переходить на стадію "чи варто з цим далі жити?"



Редаґовано 4 раз(и). Останні правки 02.02.2017 09:31.

лицензирования
Автор: Stasy ( )
Дата: 02.02.2017 00:05:52

Громадські об"єднання - відпали.





Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 02.02.2017 09:32.

лицензирования
Автор: Igor Ivana ( )
Дата: 02.02.2017 14:08:58

А, якщо використати поворотну матеріальну допомогу - як тіло кредиту, а проценти, як членський внесок на розвиток установи? На мою думку, цим можна наповнити любу громадську організацію, кооперати і.т.і. Питання тільки, як витягти кошти без перешкоди.

лицензирования
Дата: 02.02.2017 16:27:13

А чому громадські об`єднання відпали? Я, як альтернативу ОПФ-"кредитна спілка" розглядаю три можливі форми: громадська організація, кооператив, а ще таку екзотику, як спільна діяльність, що передбачена главою 77 ЦК.
Але перш за все, я пропоную створити перелік того, що душить кредитні спілки, для того, щоб обираючи альтернативну форму можна було б визначити переваги, тобто той, тягар якого можна буде позбутися.
А отже, перелік:
1. ліцензування;
2. внутрішній аудит;
3. зовнішній аудит;
4. "захист прав споживачів" (ЗУ "Про ЗПС" та ЗУ "Про СК");
5. обмеження розрахунків готівкою 50 тис.грн.;
6. фінансовий моніторинг;
7. навчання керівників;
8. навчання бухгалтерів;
9. навчання відповідальних за фінмоніторинг;
10. прибутковість, а у разі неприбутковості (що теж сумнівно) неможливість залучення коштів на паї;
11. касові апарати;
12. Нацкомфінпослуг (у тому числі: безглузді нормативи, перевищення повноважень, втручання у самоврядування і господарську діяльність, безглузда звітність, перевірки і їх результат - акти про вигадані порушення, заходи впливу);
13. принцип "один член - один голос" без врахування економічної участі (можливо, що це турбує лише мене);
14. МСФЗ та МСБO, і разом з тим прибутковість, як таке, що майже повністю позбавляє можливості захиститися від надуманих звинувачень фіскалів;
15. як наслідок перерахованого, - необхідність складання величезної кількості нікому (крім перевіряючих) непотрібних папірців;
16. архаїчна система кредитування, яка виключає застосування сучасних інформаційних технологій;
17. оприлюднення звітності на сайті і у засобах масової інформації (Навіщо організації, яка не працює зовні оприлюднювати свою фінансову звітність та ще і підтверджену аудитором? Яке кому діло?);
18. голова кредитної спілки не може вести бухолік (Чому, якщо є достатні знання і програма на комп'ютері?);
19. вимоги до приміщення: нежиле з пандусом (на фіг потрібен той пандус, якщо жодного члена неходячого, а з нечленами не можна мати справ? Чи це ми на шляху у цивілізований світ, тобто у Гейропу? Це така сучасна Гейропейська цивілізаційна вимога? Там, у Гейропі, скрізь пандуси? Чи ми маємо бути навіть попереду Гейропи? А може Я краще знаю, чи потрібен той пандус? Може треба не пандуси будувати, а надати інвалідам можливість отримання послуг через використання сучасних інформаційних технологій? Може ото і є шлях у сучасний цивілізований світ? А може викорінення тих, хто нав`язує безглузді вимоги, ото теж шлях у цивілізований світ? Тож, може не будувати пандуси у Гейропу, а просто самим невести порядок у своєму домі?).
Хотів тільки перелічити, але вже почав занурюватись у коментарі і навіть далі ... Що ще забув?
Бачу тільке одне хороше, що зараз є у кредитних спілок (думаю, що це не на довго) - відсутність ліміту каси.




Редаґовано 4 раз(и). Останні правки 02.02.2017 19:10.

лицензирования
Дата: 02.02.2017 16:32:11

видалив помилкове дублювання ...




Редаґовано 11 раз(и). Останні правки 02.02.2017 17:19.

стор.:  Попередня1234567Наступна
Поточна сторінка:3 з 7


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.