forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  123Наступна
Поточна сторінка:1 з 3
Потрібна допомога з Положеннями
Автор: Valya ( )
Дата: 19.09.2006 15:24:36

Шановні спілчани!

Особливо звертаюсь до Вячеслава Малюка!

Допоможіть , будь ласка, мені з Положеннями "Про фін. послуги" та "Про Фін. управління" з врахуванням змін до Розп. №7.

Перкиньте ці положення мені, будь ласка.

Правда я не знаю як це можна зробити в новому форумі?

Але я надіюсь на Ваше вміння тут управлятись.

Дуже дякую

Потрібна допомога з Положеннями
Автор: ОЛЕГ ( )
Дата: 19.09.2006 15:46:40

Мне тоже нужна помощ с положениями("Про фін. послуги" та "Про Фін. управління")!!!
Помогите пожалуйста.
Кто нибудь знает как составить положение "Про облік договорів" ???
Большое спасибо

Потрібна допомога з Положеннями
Автор: Zeta ( )
Дата: 06.10.2006 13:12:38

Подскажите пожалуйста, может ли КС принимать дополнительные паевые взносы, если союз еще не зарегистрирован как финансовое учреждение??? не будет ли это нарушением законодательства? очень нужно!
Спасибо!

Потрібна допомога з Положеннями
Дата: 02.11.2006 11:54:49

Шановні колеги. Маю численні звернення щодо надання допомоги зі складання Положень. Вибачаюсь, що був змушений тимчасово припинити цю роботу. Найближчими днями намалюю окрему простеньку спеціалізовану сторінку, розташую у Internet та повідомлю адресу.
Маю проблеми з доступом до цього форуму, бо на моєму компі видключені куки.

Потрібна допомога з Положеннями
Дата: 02.11.2006 14:51:46

Адреса: [malyuk.pochta.ru] Але там поки що все старе, за виключенням Положення про кредитування.




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 02.11.2006 15:36.

Потрібна допомога з Положеннями
Автор: Valya ( )
Дата: 04.11.2006 17:23:34

Вячеславе, дуже дякую за бажання та спробу допомогти!!!

Але мені потрібно змінені ПОЛОЖЕННЯ (з врахуванням змін до Розп. №7)
"Про фін. послуги" та "Про фін. управління"

Невже ніхто не відгукнеться з тих хто вже вислав такі, змінені ПОЛОЖЕННЯ?

Чи ніхто ще не робив таких змінених ПОЛОЖЕНЬ?

Колеги, виручте, будь ласка.

Дякую


Потрібна допомога з Положеннями
Дата: 10.11.2006 18:40:31

Щодо змін до Розпорядження №7, Господарський суд м.Києва розглядає позов про скасування тих змін. Зміни судом не зупинені, але враховуючи, що вони містять дуже багато протизаконних норм, цілком ймовірно, що ті зміни повністю чи частково будуть судом скасовані. За таких підстав дуже важко враховувати у положеннях кредитної спілки ті Зміни.
Виклав останні редакції положень про кредитування, про депозити, про поруку. Положення про фінансові послуги залишив таке як було (воно нормальне), тільки виправив граматичну помилку. На наступному тижні зроблю і викладу Положення про фінуправління та перегляну положення про документообіг.

Потрібна допомога з Положеннями
Дата: 21.11.2006 20:43:22

Нарешті виклав Положення про фінансове управління. Дуже дякую за ті листи, що містять попозиції щодо змісту положень, пропозиції правок та виправлення помилок тощо. До мене надходить багато листів. Вибачте, персонально відповідати не буду, але, як на мене, корисні пропозиції обов`язково врахую, а помилки виправлю.
Перелічувати норми нормативних актів ДФП, що прямо чи опосередковано суперечать законам України, не буду, бо той перелік дуже великий і у кожному окремому випадку потребує обгрунтування. Ну, а щоб ви впевнилися, що такого є багато, - кілька прикладів:
Згідно підпункту д) п.1.5 Переліку внутрішніх положень ДФП, ревізійна комісія проводить перевірки діяльності кредитної спілк, але це суперечить ст.18 ЗУ «Про КС», бо за його нормами ревізійна комісія здійснює контроль за фінансово - господарською діяльністю кредитної спілки, але перевіряє не діяльність кредитної спілки, а результати діяльності. Хто мав проблеми з ревізійною комісією, той зрозуміє у чому різниця.
Підпункт д) п.1.5 Переліку внутрішніх положень ДФП вимагає визначення у Положенні про фінансове управління порядку та форм розкриття інформації, отриманої в результаті перевірок ... ревізійною комісією, а також порядку звітування правління і кредитного комітету. Хто приймає і затверджує положення про фінансове управління? Cпостережна рада. Алеж спостережна рада не єдиний і не найвищий орган управління кредитної спілки. Правління, ревізійна комісія і кредитний комітет то є інші органи управління. Діють вони не на підставі положень, що затверджуються спостережною радою, а на підставі положень, що затверджуються найвищими органом управління - загальними зборами, бо так визначає п.2 ст.14 ЗУ «Про КС». То якеж має право спостережна рада регулювати діяльність правління, ревізійної комісії і кредитного комітету? Тобто, додержатись підпункту д) п.1.5 Переліку внутрішніх положень ДФП, це - порушити п.2 ст.14 ЗУ «Про КС», а не додержатись ... Ну спробуйте недодержатись ... Який з того вихід? Спостережна рада має скористатися останнім абзацом п.1.5 Переліку внутрішніх положень ДФП та послатися на інші внутрішні положення, чи конкретно на положення про правління, ревізійну комісію і кредитний комітет. А вже загальні збори своїми рішеннями задовольнять вимоги д) п.1.5 Переліку внутрішніх положень ДФП у положеннях про правління, ревізійну комісію і кредитний комітет. Ще краще булоб, якби ДФП привело свої нормативні акти у відповідність до законів України.

Потрібна допомога з Положеннями
Дата: 29.11.2006 21:07:47

Вніс зміни до положень про кредитування, про поруку та про депозити.

цільове призначення кредитів
Автор: Serzh ( )
Дата: 29.11.2006 21:42:57

підкажіть, будь-ласка,

1. Кілька прикладів цільового призначення кредитів, які відносяться до "кредитів на інші цілі" згідно запропонованої диференціації в узгодженому з Держфінпослуг Положенні про фінансові послуги (крім кредитів іншим КС).

2. Які кредити членам КС не відносяться до "споживчих" згідно тієї ж диференціації в узгодженому з Держфінпослуг Положенні про фінансові послуги (ОКРІМ ТИХ ЩО НАДАЮТЬСЯ НА ЗДІЙСНЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ)?

п. 23 ст. 1 ЗУ "Про захист прав споживачів"

споживчий кредит - кошти, що надаються кредитодавцем (банком або іншою фінансовою установою) споживачеві на придбання продукції;

згідно п. 19 зазначеного Закону

продукція - будь-які виріб (товар), робота чи послуга, що
виготовляються, виконуються чи надаються для задоволеннясу спільних потреб.

п. 22 Закону

споживач (=член КС, крім СПД) - фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов\'язків найманого працівника.

стор.:  123Наступна
Поточна сторінка:1 з 3


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.