forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

В цьому форумі розглядаються будь-які питання пов'язані з кредитуванням.

стор.:  1234Наступна
Поточна сторінка:1 з 4
Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: Izarotom ( )
Дата: 07.07.2010 18:48:55

Суть темы в том что я месяц назад обратился в это общество взять кредит на суму 50000 гривен кредит они вроде как дают но обязательно с первым взносом на суму 1300 гривен часть документов оформили вторая половина должна прийти по почте и потом сними ехать в филиал оформлять окончательно на получение денег через банковский перевод , обещались документы прислать в течении семи дней , но эти 7 дней уже тянутся месяц даные этого общества таковы;
ТОВ "Альтернативний кредитний центр" Укспрес-кредит
м.Полтава вул.Матросова 4. кiмната 204
меня интересует можна получить о них какуюто информацию ато боюсь не шарашкина контора

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: victor ( )
Дата: 07.07.2010 23:23:01

Ви правильно сказали - Це може бути шарашкіна контора.

1 варіант. Подібне до Автоплану, але гірше. Щоб дати Вам кредит 50000 грн. треба знайти 40 лохів, які внесуть по 1300 грн. І поки не знайдуть - кредиту Вам не бачити. А як чудом і знайдуть, то дадуть не Вам. Скоріше, нікому не дадуть. Якщо 1300 грн. заплатили, то запийте їх водою. Цей внесок не повертається. І не платіть більше нічого. Бо я знаю випадки, коли люди декілька місяців гасили кредит, який не отримали. Таких контор по всій Україні купа і вони (коли ошукані люди починають їм морди бити) часто змінюють назви і адреси. Берегиня, Атлант, Центр кредитування і тд. Мабуть хтось кришує.

2 варіант. Це т.з. кредитний брокер, який бере комісійні за ніби то посередницькі та інформаційні послуги між Вами і банком, який ніби то надасть Вам кредит. А Ви знаєте як зараз банки кредитують населення. Ніяк. Кредит Ви не отримаєте. Вони довго будуть козу водити, аж поки Вам не набридне і Ви плюнете на ту 1300 грн. , що їм і треба.

Висновок: Для них головне виманити з Вас отой перший внесок. Не зв"язуйтесь.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 07.07.2010 23:54.

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Дата: 08.07.2010 16:36:10

Приєднуюсь до victor`ових "варіантів", і до висновку теж. Реальні кредитні установи зараз це: банки, ломбарди і кредитні спілки. Не виключаю (і навіть впевнений), що кредитують і інші ..., але від тих, хто під обіцянку надати кредит (як правило захмарну суму зі смішними процентами та ще і без будь-якого забезпечення) вимагає гроші, треба мершій чимдуш бігти геть ... З трьох перелічених мною фінансових установ тільки кредитні спілки можуть жадати сплати якоїсь символічної суми за членство у кредитній спілці, а все інше від лукавого ...

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: Izarotom ( )
Дата: 09.07.2010 21:05:21

суть в том что на на ту суму что я внес есть документы вслучае отрицательного решения они обязуются вернуть в течении месяца по безналичному расчету
но сегодня им позвонил сказали что на следующей неделе будут документы получены так что надеюсь на все хорошее
а то сума в наше время не супер пупер большая но всеже жалко честно заработаное

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: victor ( )
Дата: 09.07.2010 22:57:11

Цікаво чи повернуть Вам гроші ? Чекаємо Вашого повідомлення в слідуючу пятницю.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 09.07.2010 22:59.

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 14.07.2010 16:26:48

З повним розумінням ставлячись до написаного вище, хочу звернути увагу шановних колег на парадоксальну річ.

victor пише:
-------------------------------------------------------
> Щоб дати Вам кредит 50000 грн. треба знайти 40 лохів,
> які внесуть по 1300 грн. І поки не знайдуть -
> кредиту Вам не бачити.

Якщо не брати до уваги слівце "лохи", все решта - це класична формула КРЕДИТНОЇ КООПЕРАЦІЇ.

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Дата: 14.07.2010 17:28:26

Я думаю, що відмінність від кредитної кооперації, крім найменування учасників: члени і "лохи" ще є, хоча зовсім-зовсім незначна, ось у цьому: "Скоріше, нікому не дадуть". У кредитній кооперації те має звучати приблизно так: дадуть, але не всім.



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 14.07.2010 17:31.

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: Izarotom ( )
Дата: 15.07.2010 14:33:12

На конец уважаемые друзья получил долгожданное письмо прошло чуть больше месяца в нем указано мой : Порядковий номер, скiльки буде щомiсячний платiж а також сказано що дата Асигнацiйного акту 29 липня 2010 року если я правельно понял то мне они должны 29 числа сего месяца перевести деньги

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 15.07.2010 17:12:04

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> Я думаю, що відмінність від кредитної кооперації,
> крім найменування учасників: члени і "лохи" ще є,
> хоча зовсім-зовсім незначна, ось у цьому:
> "Скоріше, нікому не дадуть". У кредитній
> кооперації те має звучати приблизно так: дадуть,
> але не всім.

В.А., з точки зору діалектичного матеріалізму різниця між тими двома гіпотезами дійсно незначна, а з погляду ПЕРЕСІЧНОГО громадянина, який заходить у "контору" з однією метою - позичити грошей, і з єдиним бажанням - щоб його не надурили - так просто-таки нікчемна.
Оце ж і є найактуальніше питання сьогоденного ринку фінансових послуг: як ЗВИЧАЙНІЙ людині відрізнити "кидалово" від сумлінної фінустанови? ЯК???
(знайдіть десять відмінностей (с) - або хоча би 2-3).

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: victor ( )
Дата: 15.07.2010 20:47:51

Izarotom ( )
"Наконец уважаемые друзья получил долгожданное письмо прошло чуть больше месяца в нем указано мой : Порядковий номер, скiльки буде щомiсячний платiж а також сказано що дата Асигнацiйного акту 29 липня 2010 року если я правельно понял то мне они должны 29 числа сего месяца перевести деньги".

Ви неправильно зрозуміли. Т.з. асигнаційний захід чи акт - це щось на кшалт конкурсної комісії, яка засідає і вирішує кому надати кредит, якщо в касі набереться деяка сума грошей. Вам 29 липня кредитне дадуть. Можуть (теоретично) дати кредит тому, пардон, терплячому лоху, який найдовше погашав неотриманий кредит.


Микола Т. ( )

"як ЗВИЧАЙНІЙ людині відрізнити "кидалово" від сумлінної фінустанови? ЯК???"

Колись хитрі негри, здається з Нігерії, представлялись заможними людьми, членами королівських родин, яких переслідує влада, розсилали через інтернет листи, в яких просили допомогти забрати з банку приміром мільйон грошей. З отриманого мільйону половина пропонується в якості винагороди за допомогу. Але є маленька проблема. Мізер. Треба пожертвувати 200 доларів на необхідні для цього канцелярські витрати, бо власник грошей тимчасово немає таких коштів.
Тут діє розрахунок на людську жадібність. А ну як це правда ? А невелику суму необтяжливо і втратити. Зате який куш можна зірвати.
Тому, коли тебе просять дати сьогодні 1 гріш, а завтра обіцяють тобі дати 1 мільйон - треба рвати кігті і не озиратись. Сумлінна кредитна спілка так не поступає. Вступний і обовязковий членський внесок у нас вираховують з наданого кредиту і в той же день. Ніяких платежів наперед.

Поняття ЗВИЧАЙНА ЛЮДИНА є доволі невизначеним. Просто одні люди є більш легковірними і схильними до реклами і умовлянь, а інші ні. Методи шахрайства постійно вдосконалюються і хто його знає, де тебе чекає небезпека і як від цього вберегтись.

Наприклад тут. Пестня !!! [www.credosoyuz.com.ua]





Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 15.07.2010 22:00.

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 16.07.2010 13:03:02

victor пише:
-------------------------------------------------------

> Вступний і обовязковий членський
> внесок у нас вираховують з наданого кредиту і в
> той же день. Ніяких платежів наперед.
>

ГГГ... Вважаєте, що це і є саме те, чим треба хвалитися?
Щастя Ваше, що працівники ДФП ні читати, ні думати не спроможні...


Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: victor ( )
Дата: 16.07.2010 16:16:23

Ха-ха. Якраз як з боку ДФП так i членiв спiлки претензій не було i не буде. Тут все iдеально чесно i правильно :))



Редаґовано 4 раз(и). Останні правки 17.07.2010 07:05.

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 17.07.2010 19:06:05

Чесно - можливо; але неідеально, бо неправильно.
Відсутність претензій не означає відсутності порушень.

Та я не про те.
Установа, яка швидко, чесно, ввічливо і т.п. обслуговує КЛІЄНТА - це, безумовно, добре. Але при чому тут КООПЕРАЦІЯ? У чому полягає КООПЕРАЦІЯ між Вашими позичальниками? У тому, що вони платять вам проценти?

Я розумію, який рік надворі і чиї портрети висять на стінах. Я розумію, що кооперація в країні, де Чехов є видатним українським поетом, не може бути такою самою, як у країні, де Адам Сміт є великим економістом. Але пора схаменутися.

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: victor ( )
Дата: 18.07.2010 20:58:19

Звичайно, яка може бути кооперація в кредитній спілці, де приміром 10000 так званих спілчан ? Вони поклали гроші на депозит і їм глибоко нас..., пардон, начхати на те, що робиться в спілці і як нею керують і хто керує. Головне, щоб гроші через рік віддали. Наша спілка депозити не залучає і не страждає від того. І хоч яка криза лютувала, гроші, з виряченими від страху очами, ніхто не прибіг забирати. А вкладники- це здебільшого наші колишні позичальники. Або і те і друге разом. Підприємці, фермери, їх родичі, друзі. Така специфіка кооперації з огляду на нашу спілку. Що ще потрібно ?

А про тих, для кого Чехов український поет, достатньо на інших форумах пишуть.

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 18.07.2010 22:16:56

Чисельність, victor'е, не має абсолютного значення, а тільки відносне. Відносно того, ЩО ви робите, і ЧОГО хочете досягти. Приміром, на 8-й поверх заселяється 4 сім'ї, у кожної є піаніно. Зараз немає таких сімей, щоб власними силами втаскали те піаніно на 8-й поверх. Але об'єднавшись, вони втягнуть всі 4 піаніно хоч і на 10-й. Оце називається кооперація. Чи потрібна їм допомога жильців інших поверхів (вкладників, як Ви кажете)? Можливо, але не обов'язково. Більше того, часом вони навіть шкодять - 40 чоловік не можуть нести одне піаніно. Значить, решті треба дати інше зайняття. Це називається менеджмент. Протиріччя між можливістю великої кількості людей виконувати певні обсяги роботи (приносити певні доходи) і спокусою для менеджера привласнити ці обсяги називається основним протиріччям капіталізму. Розуміння, що треба знаходити баланс між цими речами називається європейська цивілізація, НЕрозуміння - називається Азіопа. В останній ми зараз і перебуваємо.

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: кредитор ( )
Дата: 19.07.2010 00:39:12

Izarotom ( )

Кажется это достаточно полный ответ по Вашей проблеме

[volyn.com.ua]

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: Igor ( )
Дата: 19.07.2010 11:28:26

Досить оперативно читають пресу відвідувавачі форуму. Про вихід мого інтервю в газеті я дізнався з даної гілки. До речі, вийшло воно майже з місячним запізненням зі значними скороченнями з подачі головного редактора, незважаючи на домовленість без узгодження не редагувати текст.
Щодо суті теми, то з подачі частини журналістів, подається матеріал про зловживання в позикових товариствах, як діяльність кредитних спілок.
На минулому тижні в газеті "Твій вибір" було опубліковано спростування щодо розміщеного матеріалу під заголовком "Що приховують кредитні спілки", де знову помилково звинувачували кредитні спілки. На жаль не зі всіма журналістами бесіди по спростуванню проходять в конструктивному режимі, тому в нас вже є досвід судових процесів (добре, що позитивних).

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: victor ( )
Дата: 19.07.2010 13:57:37

Дякую, Ігоре. Добра порада. На жаль, не всі читають волинські газети.

[www.visnyk.lutsk.ua]

Цікаво, чи розміщувалися в пресі такі статті асоціаціями КС в інших областях ? Якщо так, то прохання дати посиланнячко.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 19.07.2010 14:04.

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: Igor ( )
Дата: 29.07.2010 16:35:41

Від газети "Вісник", яка поширюється в 11 областях, також вдалось добитись спростування статті, посилання на яке привів Віктор. Воно вийшло сьогодні в №30 (29 липня 2010 року).

Общество АКЦ Экспрес-кридит кто слышал?
Автор: Izarotom ( )
Дата: 30.07.2010 12:33:17

К сожалению victor был прав сегодня 30 число позвонил я узнать результат так званого Асигнационого акта, мне сказали что мне в этом месяце отказ так как мало заявленных платижей , на даный момент у меня он 1 не считая первого взноса, теперь 2 августа прийдет опять письмо с реквезитами на оплату и опять ждать конца месяца когда у них будит заседание и они будут решать кому дать кредит а кому нет .В свою очередь хочу сказать; "ЧТО ОБЩЕСТВО АКЦ ЭКСПРЕС КРЕДИТ РАБОТАЕТ НЕ ОЧЕНЬ ЧЕСНО ПРО ТАК ЗВАНЫЕ СВОИ АКТЫ И ЧТО В ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ КРЕДИТ ПОЛУЧИТ ТОТ КТО БОЛЬШЕЕ КОЛИЧЕСТВОМЕСЯЦЕВ ПЛАТИЛ , А ИХ МЕНЕДЖЕРЫ КОНСУЛЬТАНТЫ ТИХО УМАЛЧИВАЮТ ПРОЭТОТ НЮАНС ОСОБЕННО ЭТО КАСАЕТСЯ ФИЛИАЛА В г.ЗАПОРОЖЬЕ"

стор.:  1234Наступна
Поточна сторінка:1 з 4


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.