forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Ідентифікація учасників форуму
Дата: 26.01.2007 13:00:10

Шановні учасники форуму та пане модератор.
Як Ви відноситесь до того, щоб на форумі була ідентифікація учасників форуму - хоча б прізвище та ім'я, місто та назва організації, яку Ви представляєте.
Особисто в мене була надія на те, що з початком роботи нового форуму стане відомо хто пише відгуки.
Але ситуація не змінилася :( і далі ми не знаємо один одного, і всі "невідомі" не несуть навіть моральної відповідальності за сказане ними.
З повагою,
Іван Вишневський
м. Київ
Канадська програма зміцнення кредитних спілок в Україні

Ідентифікація учасників форуму
Автор: Serzh ( )
Дата: 26.01.2007 14:44:59

Хтось пише щось не правильно? :)
Як на мене, то зважаючи на кількість учасників форуму та їх активність, то добре, що взагалі хтось щось пише.

Ідентифікація учасників форуму
Автор: Елена ( )
Дата: 06.02.2007 23:39:43

Було б добре зробити ще добровільне вказання в картці учасника Ім'я, назву КС та звідки (з якого міста) людина.

Ідентифікація учасників форуму
Автор: PifAgora ( )
Дата: 14.04.2007 15:04:50

Цікаво чути від юриста слова "моральна відповідальність" (у відповідному відмінку).))))

Ідентифікація учасників форуму
Автор: Serzh ( )
Дата: 17.04.2007 12:14:28

спостерігаючи за активністю окремих учасників форуму не можна не порадіти за кредитну спілку, яку вони представляють - нарешті підключили Internet :)!

Ідентифікація учасників форуму
Автор: Igor ( )
Дата: 05.05.2007 12:48:17

Ідентифікація учасників форуму дуже необхідна. Це питання неодноразово піднімалось на багатьох зустрічах керівників КС. Форум повинен бути професійним. І кожен тоді буде думати, що писати на форумі. Голова ОВАКС.

Ідентифікація учасників форуму
Дата: 08.05.2007 16:27:34

Шановні учасники форуму НАКСУ!
Нажаль я змушений погодитись з учасником з ніком Serzh - активність на форумі є досить низькою у порівнянні зі старим форумом. Система авторизації введена на новому сайті була вимушеним кроком, оскільки переважно завдяки нашим „друзям” з сусідньої країни старий форум почав перетворюватися на смітник. Разом з тим, хоча процес реєстрації є максимально спрощеним, навіть зараз виникають певні проблеми і не всі сприймають їх адекватно. Введення будь-яких додаткових полів є технічно нескладним, але не є доцільним з практичної точки зору. Наразі є три обов’язкових поля для реєстрації на форумі: ім'я учасника, електронна пошта (є необхідною для підтвердження реєстрації) та пароль. Таких мінімальних даних достатньо для публікації повідомлення. Будь-які персональні дані кожен з учасників може додати самостійно використовуючи службу форуму „Мої дані” (замінити підпис). Також, кожен має нагоду зареєструватися на форумі під своїм справжнім ім’ям (поле „ім'я учасника”) Хочу наголосити (для того, щоби не виникало ілюзій), що ніхто не може змусити людину написати справжнє, а не вигадане ім’я, місто, назву спілки, чи будь-яким іншим чином заповнити інші, навіть обов’язкові для реєстрації поля. Даний форум до того ж практично не модерується, але якщо хтось образив Вашу честь, гідність і т.і., достатньо натиснути на посилання „Доповідь модератору” під кожним повідомленням.
Дякую за увагу!


--

З повагою,

Андрiй Козинець
Адміністратор та модератор форуму НАКСУ
тел./факс: (044) 501-18-78
akozynets@unascu.org.ua
[www.unascu.org.ua]



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 19.06.2007 09:51.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.