forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Україна у преддефолтному стані?
Дата: 12.01.2010 21:03:22

Здається сталося те, що я прогнозував більше року тому назад, а саме Україна (не кредитна спілка, а держава) на початку 2010 року повинна опинитися у преддефолтному стані. Це не гадання, не ворожіння, а логічний висновок з економічного аналізу стану нашої країни. Прочитайте хочаб це: [top.rbc.ru] Це початок кінця. Помилки у економічній політикці уряду тут ні до чого. Був би інший уряд, булоб приблизно те саме, хіба що з трохи гіршими, чи то з трохи кращими ознаками. Причина у тому, що Україна енергетично залежна країна та ще і з занадто високим споживанням енергоносіїв, які імпортуються. Валютних надходжень від експортних операцій в наслідок кризи та за одночасного збільшення цін на російський газ стало недостатньо для сплати за енергоносії. Для забезпечення платоспроможності країни уряд запозичував кошти у МВФ. Це давало змогу триматися і платити зараз, але, нажаль, погіршувало прогнози на майбутнє. Насправді його, того майбутнього тепер взагалі нема. Уряд так і не отримав останній транш кредиту МВФ. Здається вже і не отримає ніколи. Я не хочу наводити тут цифр, але зазначу, що десь так зо 2 млрд. долларів, наша країна повинна повернути МВФ у лютому цього року. Тобто не отримати ще грошей, а повернути. Звідки вони ті гроші візмуться? Трохи грошей є у НБУ. Що далі? Росії за газ платити теж треба. Доречі, у разі відмови від споживання теж треба платити. Що чекає країну? Дефолт? Він майже невідворотній. Що далі? Нажаль із-за політиканства нашого президента і інших, тих що при владі, Україна своєчасно не приєдналася до єдиного економічного простору РФ+Казахстан+Білорусь. То булоб спасіння. Пізно. Якщо раніш треба було тільки сказати "Так" і бути рівним серед інших, то тепер треба стукати у зачинені двері і проситися. Що чекати нам мешканцям країни Україна? Я роблю такий прогноз: держава буде себе рятувати. Яким чином? Звісно за наш рахунок. Де державі взяти необхідну валюту, щоб протриматися ще якийсь час. У населення. Вона там є. Просто відібрати вряд чи вийде, тож держава почне її скуповувати. За який кошт? За гривню. А де та гривня візьмиться? Надрукується. Так якщо держава почне друкувати гривню та скуповувати валюту, то ціна на ту валюту піде вгору. Де держава візьме гроші, щоб купити валюту, що подорожчає? Надрукує ще більше гривні. А ще гроші будуть необхідні щоб платити зарплату бюджетникам і пенсії пенсіонерам. Тож, теж держава буде друкувати гривню. А отже у найближчому (дуже близькому) майбутньому нас чекає девальвація гривні і велика інфляція, а може і гіперінфляція. Думаю не варто дивитись на те, що доллар сам може обвалитися, зважаючи на те, що з економікою USA теж великі негаразди. USA від кризи 2008 р. врятувалося експортувавши у 2009 р. свою кризу зовні, але тепер на USA насувається нова хвиля кризи вже ззовні внаслідок спаду експорту. Гривня девальвує значно раніше ніж почне падати доллар (звісно якщо ніхто не поможе доллару впасти). І навіть на фоні падіння доллару, гривня падатиме ще швидше. Стан євро теж хиткий, але... Не буду вас втомлювати, тільки скажу, що вважаю, що світова криза набере своєї могутності по моїм підрахункам так у році 2014. Вряд чи існуватиме Україна, як незалежна держава до того часу. А отже нам варто підготуватися до негараздів, що чекають нас у більш близькому майбутньому, тобто вже через кілька тижнів чи місяців (дай боже щоб мої прогнози не справдилися). Тож до наших баранів, тобто до кредитних спілок. Що робити нам? Якщо Ви поділяєте мої думки, то давайте разом поміркуємо, як діяти, як рятувати наші гривневі капітали. А якщо не згодні зі мною, то будь ласка заперечуйте.
Перегляньте ще це: [www.vesti.ru]



Редаґовано 7 раз(и). Останні правки 12.01.2010 21:54.

Україна у преддефолтному стані?
Автор: v_grinenko ( )
Дата: 12.01.2010 23:25:09


Україна у преддефолтному стані?
Дата: 19.01.2010 19:36:52

The Wall Street Journal: Україна наближається до дефолту [news.finance.ua]
Виявляється не тільки останній, а три останніх платежі за газ Україна здійснила за рахунок коштів НБУ. Тих коштів у НБУ зараз щось біля 30 млрд.долларів. Але "В 2010 році Україна повинна виплатити зовнішній борг у розмірі 37 мільярдів долларів". ???

Україна у преддефолтному стані?
Автор: Ко2010 ( )
Дата: 20.01.2010 18:03:13

Дефолту не буде. Україна розрахується з боргами новими боргами. Та й ще й поступиться своїми стратегічними активами. Питання стає хто буде керувати цим процесом повного пограбування, за це і йде боротьба. А те що лякають дефолтами, так це для того щоб суспільство з радістю приймало інформацію, що (в майбутньому) "вигідно продани залишки держпідприємств щоб зберегти робочі міста", " здана на дуже вигідних умовах ГТС і тому вона буде модернізована що сприятиме здешевленню енергоносіїв для вже іноземних підприємств", " комунальні підприємства надані в концесію задля нашого ж рятування", "в Україну повертається іноземний капітал в сільське господарство, завдяки знятому мараторію на продаж землі", тому дефолт відкладається... Потім буде дефолт... Коли все за рахунок ОБСЛУГОВУВАННЯ зовнішнього боргу буде віддано, та вже нічим буде сплачувати, тоді й буде дефолт, але це вже не буде наша держава.

Україна у преддефолтному стані?
Автор: Nina092 ( )
Дата: 25.03.2024 20:57:38

Інформація про політичні ініціативи, зовнішню політику, економічні реформи та соціальні програми, які реалізуються під керівництвом Президента. Ми [politanaliz.com.ua] стежимо за останніми новинами та подіями, які впливають на Туреччину, та надаємо об'єктивні аналізи та коментарі з погляду політики, економіки та суспільства. Наша мета - забезпечити вас достовірною та вичерпною інформацією про діяльність Президента Туреччини, щоб ви могли краще розуміти події в країні та їх вплив на регіональну та світову політику.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.