forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Ласкаво просимо!
Автор: Віталій ( )
Дата: 27.11.2006 14:48:35

Запрошуємо відвідати новий сайт Тернопільської обласної асоціації кредитних спілок - [toaks.iatp.org.ua]

Ласкаво просимо!
Дата: 29.11.2006 21:33:50

Шановні колеги, поздоровляю вас з виходом вашої сторінки у ефір. Між тим, звертаю увагу, що грузиться ваша сторінка дуже повільно, а тому я вам раджу розмістити її на іншому сервері. Можна розмістити на бесплатних серверах, наприклад: pochta.ru чи з патріотичних міркувань на ho.com.ua тощо. Нехай там вашу сторінку навантажать одним двома рекламними банерами, вам що з того. А у разі, якщо читач, який зайде на вашу сторінку та матиме на своєму компі банерорізалку, наприклад у myproxy, то ніякої реклами він там взагалі не побачить. А ще послухайте старого хакера, тобто мене, і приберіть зі сторінки e-mail (там їх у вас два), особливо такі як ваші, що працюють у інтерактивному режимі, бо зісканують їх спамери і будуть вам надсилати купи всякого непотрібу, а ви будете те читати, витрачати час, трафік а з ним і гроші. Нічого не знайшов у розділах "Члени ТОАК" і "Законодавство". Там нема нічого чи глючить?

Ласкаво просимо!
Дата: 29.11.2006 21:44:38

Доречі обидві сторінки Харківської асоціації кредитних спілок розміщені на тих серверах, що я вам пропоную. За існування їх на протязі більше року - жодих проблем. Будь ласка: khacu.pochta.ru та khacu.ho.com.ua Туди на pochta.ru я нещодавно виклав нашвидкоруч намальований сайт malyuk.pochta.ru Там же сай Кредитної спілки "САМОПОМІЧ" (м.Харків) samopomich.pochta.ru Тестуйте. Доречі ще удобно тим, що ваша поштова скринька матиме таке саме ім`я з тією різницею, що замість першої крапки буде @. Хай щастить!

Ласкаво просимо!
Автор: Віталій ( )
Дата: 06.12.2006 12:55:43

З 5.12.2006р. усі розділи на сайті /www.toaks.iatp.org.ua/ повністю сформовані. У тому числі: "Законодавство", "Корисні сайти", "Члени ТОАКС". Нариклад, у розділі "Законодавство" розміщено посилання на закони України та розпорядження Держфінпослуг, що регулюють діяльність кредитних спілок.

Проблеми з загрузками, можливо існують, через велику кількість фотографій на одній сторінці. На майбутнє постараємось виправитись.

Ласкаво просимо!
Автор: Віталій ( )
Дата: 13.12.2006 18:32:54

з 13.12.2006р. на сайті ТОАКС - toaks.iatp.org.ua сформовано розділ "Аналітичні матеріали та судова практика". В даному розділі будуть публікуватись аналітичні матеріали, статті, судові рішення, що стосуються діяльності кредитних спілок. Перший матеріал, що пропонується Вашій увазі має назву "Порядок створення відокремленого підрозділу кредитної спілки". Ласкаво просимо!

Ласкаво просимо!
Автор: Віталій ( )
Дата: 15.12.2006 18:39:10

Запрошуємо спеціалістів у галузі діяльності кредитних спілок, представників державних органів, науковців пропонувати власні науково-практичні матеріали до публікації на сайті ТОАКС (на безоплатній основі). Кращим матеріалам ТОАКС може сприяти у публікації в науковому журналі “Світ фінансів”. З пропозиціями просимо звертатись до виконавчого директора ТОАКС В. Бойчука.

15.12.2006р. на сайті toaks.iatp.org.ua у розділі “Аналітичні матеріали та судова практика” опубліковано науково-практичну статтю на тему “Кредитні спілки на ринку фінансових послуг України: проблеми та пріоритети розвитку”. Автор - Луцишин О.О. – ст. викладач кафедри фінансів ТНЕУ, голова правління кредитної спілки „Калина” (м. Тернопіль)

Ласкаво просимо!
Автор: Юра4252 ( )
Дата: 04.03.2009 23:24:22

До Віталія Ви є виконавчем директором скачіть чи варто зараз створювати КС в теперішніх умовах і яка підтимку Ви даєте з сторони ТОАКС для новостворених кредитівок.
Сподіваюсь на відповідь чесну.
Дякую.

Ласкаво просимо!
Автор: Віталій ( )
Дата: 05.03.2009 01:40:25

Шановний Юрій! Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в економіці країни в цілому та фінансовому секторі зокрема, я вважаю ,що сьогодні створювати нову КС дуже і дуже складно, крім того ризиковано. Стосовно ТОАКС: ми надаємо підтримку (юридичну, консультаційну в бух. обліку та фін. звітності, організаційну, рекламну, інформаційну та іншу) лише для КС, які є членами ТОАКС.

Ласкаво просимо!
Автор: Юра4252 ( )
Дата: 05.03.2009 17:16:57

До Віталія.
Добрий день Вам.
Дуже вдячний за відповідь, але хотілось біль точніше знати про складність створення КС та ризик, а також після створення КС через який час можна вступити до ТОАКС або іншогої структури і які повині бути активи чи інші якісь показники.
Дякую.

Ласкаво просимо!
Дата: 16.11.2009 19:49:15

На численні прохання, які щоправда були давно, я всеж таки відновив та полагодив свій сайт, прогнав з нього всяку погань, що там була оселилася тощо. Тут: [malyuk.pochta.ru]

УВАГА! У мене при заході на сайт антивірусник AVIRA викидає повідомлення про якийсь вірус JS/iFrame.12161. На інших машинах інші більш просунуті антивірусники нічого такого не бачать. На сайті серед моїх файлів цієї нечисті теж нема. Звідки і як воно підхоплюється, якщо воно є насправді, я не знаю. Єдине, що втішає, так це те що, якщо антивірусник виявив вірус, то вже боятися нема чого. Тож вирішуйте самі ...



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.