forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

КС не виконує зобов'язань
Автор: Ivan ( )
Дата: 15.02.2008 00:56:12

Шановне панство, потребую поради.
02.11.07 р. мною була укладена угода з КС про прийняття грошей на депозитний вклад строком на рік.
Згідно з умовами угоди, 02 числа кожного наступного місяця, я повинен одержувати гроші (проценти) на свій р/р у банку.
Але виплати здійснюються зовсім нерегулярно, причому кожного місяця строк запізнення збільшується.
Наприклад, сьогодні 14.02.08 р., а гроші ще не надійшли до банку.
Штрафних санкцій за недотримання графіку перерахування грошей КС в угоді не було.
Пояснення співробітників КС такі:
1 міс. - бухгалтер пішла на лікарняний, ніхто не може зробити перерахування,
2 міс. - старий бухгалтер звільнилася, взяли нову розумну дівчину, вона приймає справи,
3 міс. - загубилися реквизити банку вкладника, вона розбирається.
Що порадите в даній ситуації - одразу розірвати угоду та вийти з членів КС, чи є якісь інші засоби?
P.S. Ще цікаве - в угоді існує пункт, який говорить що після закінчення строку угоди КС повертає гроші вкладнику, але якщо одразу не повертає, то сплачує пеню у розмірі 0,05 % за кожний день відтермінування.
І що це означає, що вони його можуть не повертати ще достатньо довго - але тоді втрачається сам сенс терміну угоди?!

КС не виконує зобов'язань
Автор: Igor ( )
Дата: 15.02.2008 17:39:27

пане Іване! Перед тим як покласти гроші на депозит треба поцікавитись "здобутками" фінансової установи і її надійністю.
Щодо Ваших проблем, то можливо Вам називають реальні проблеми в спілці і причини затримки. Значно практичніші поради, я думаю прозвучать, коли Ви представите на форумі назву кредитної спілки і в якому регіоні Ви проживаєте.

КС не виконує зобов'язань
Автор: cred ( )
Дата: 15.02.2008 21:03:25

В нормальній КС такого як у Вас бути не може. Там якісь негаразди. Рекомендую розірвати угоду.

КС не виконує зобов'язань
Автор: Ivan ( )
Дата: 23.06.2008 00:50:41

Кредитна спілка "Партнерський кредит", м. Одеса, працює з 2004 р.

КС не виконує зобов'язань
Автор: havinsky ( )
Дата: 12.06.2009 14:06:53

У мене така проблема: кредитна спілка "Лубно" в Полтавській обл. фактично припинила своє існування. З рахунку спілки були зняті всі кошти. Щодо керівника відкрито кримінальну справу, проте вона щось не рухається. В спілці більше двох тисяч членів по всій області. Які дії потрібно вчиняти вкладникам? Дякую.

КС не виконує зобов'язань
Автор: Тетяна ( )
Дата: 11.09.2009 20:28:18

на сьогодні в КС "Українській фінансовий союз" всі виплати по дипозитам заморожені починаючи з лютого місяця 2009 року, отримати якісь пояснення неможливо, як член кредитної спілки зверталися і в прокуратуру, і в Дерфінпослуги. На сьогодні призупинили дію Ліценції і все. Договір по депозиту закінчився ще в червні місяці. Спілка ніяк не реагує щодо надання якихось пояснень і виплаті коштів.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.