forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Література
Автор: АЛ ( )
Дата: 04.12.2007 14:08:44

Доброго дня!! Скажіть будь ласка де можна придбати літературу по бухгалтеріії кредитної спілки. Дякую.

Література
Автор: cred ( )
Дата: 04.12.2007 15:46:01

Якщо Вам для реферату і т.п. то зверніться до офісу кредитної спілки, яка тривалий час діє у вашому регіоні.
1. С.В.Войцехівський. Бухгалтерський облік в кредитних спілках. Видавець - Міжнародний інститут іноваційних наукових та освітніх технологій. 2004р.
2. Кредитні спілки в Україні. Навчальний посібник. 2 том. Видавець - Київський нац. екон. університет. 2005р.
Ці видання повинна мати кожна кредитна спілка бо їх розповсюджували на навчаннях та різних семінарах. Можливо Вам позичать на певний термін. Ми позичали.

Література
Автор: АЛ ( )
Дата: 04.12.2007 16:18:46

МЕні не для рефератів і посібники в мне вже є. Хотілось би щось новенького, здається недавно вийшов С.В.Войцехівський. Бухгалтерський облік в кредитних спілках. Ось я би й хотіла. Дякую

Література
Автор: АЛ ( )
Дата: 05.12.2007 19:56:09

Хто під моїм ніком ходить????? не чесно... Модератори, хіба можна реєструвати кількох чоловік під одним ніком??

Література
Дата: 06.12.2007 12:13:24

Шановна АЛ! Це технічно не є можливим. Запитайте колег, будь-ласка, чи вони часом не сиділи за вашим комп'ютером.

--

З повагою,

Андрiй Козинець
Адміністратор та модератор форуму НАКСУ
тел./факс: (044) 501-18-78
akozynets@unascu.org.ua
[www.unascu.org.ua]

Література
Автор: АЛ ( )
Дата: 06.12.2007 17:06:21

Так і є... Прошу вибачення! :)

Література
Автор: Leon ( )
Дата: 15.04.2008 18:42:47

Помогите. Есть огромная проблема в отсуствии любой литературы с бух. учета в кредитном союзе.
Нужно писать диплом, а литературы нет никакой. Тема звучит: "Облік, аналіз та аудит доходів в кредитних спілках"
Буду рад любой помощи. Можете писать сразу в личку alex-yustasu_86@mail.ru



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.