forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

трудовой договор с председателем правления
Дата: 01.12.2012 13:47:01

Подскажите пожалуйста с кем доложен заключить трудовой договор председатель правления КС? Если я правильно понимаю, членов правления выбирает Наблюдательный совет, если следовать логике то выходит, что с председателем Наблюдательного совета и должен быть заключён трудовой договор. Правильно ли я рассуждаю?
Всем кто отозвался заранее спасибо.

трудовой договор с председателем правления
Дата: 03.12.2012 11:11:29

Я думаю так, - возможные варианты:
1. лицо, определенное уставом (сомневаюсь, что хотя бы в одном уставе кредитного союза предусмотрено такое);
2. лицо, уполномоченное общим собранием членов кредитного союза;
3. лицо, уполномоченное наблюдательным советом, в том числе и его председатель (полагаю, что это оптимальный вариант). Соответственно, наблюдательный совет должен оформить такое уполномочивание своим решением (протоколом).

трудовой договор с председателем правления
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 03.12.2012 13:48:25

Не знаю, навіщо б такий договір здався (бо ще раз кажу - кожен підписаний вами документ рано чи пізно буде використаний проти вас), але як хтось його дуже хоче, то варіант 3, запропонований В.Малюком, видається адекватним. На мій погляд, стороною з боку спілки може бути і безпосередньо Спостережна рада, яка протокольно (без протокола все одно не обійтися) доручить комусь зі свого складу (хоч би й голові) підписати договір.

трудовой договор с председателем правления
Дата: 03.12.2012 14:40:08

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> Не знаю, навіщо б такий договір здався (бо ще раз
> кажу - кожен підписаний вами документ рано чи
> пізно буде використаний проти вас) ...

Саме з таких міркувань нічого з того, про що я написав вище, у нас у статуті теж нема, і письмового трудового договору (контракту) теж нема. Є законодавство, його і досить ...



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.