forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

правомчність правління кредитної спілки
Автор: Аяяяяяй ( )
Дата: 22.06.2012 13:48:51

Доброго дня!
В кредитній спілці є такий орган як Правління. Його повноваження прописані в законі, статуті та положенні. Але таке питаняя як правомочність зборів правління і порядок прийняття рішення правлінням не прописано. В кредитній спілці в якій я працюю також не прописано ні в статуті, ні в положенні як саме приймаються рішення. У нас Членів Правління 7 зних присутні 3 і чим керуватися?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 22.06.2012 13:53.

правомчність правління кредитної спілки
Автор: Алексей ( )
Дата: 22.06.2012 14:39:22

В Положенні про правління обов"язково має бути прописпно порядок організації роботи. (п.1.1 розділу 1 Переліку внутрішніх положень та процедур кредитної спілки) Ним і керуйтеся...

правомчність правління кредитної спілки
Автор: Аяяяяяй ( )
Дата: 22.06.2012 16:21:55

Дякую за відровідь.
Але в цьому Переліку внутрішніх положень та процедур кредитної спілки не вказано як саме вирішується питання правомочності правління, тобто яка кількість голосів необхідна для прийняття рішення. І в Законі України "Про кредитні спілки" також не уточнено дане питання. І в кредитній спілці в якій я працюю також в положенні не указано яка кількість членів необхідна для прийняття рішення. І виникає питання яким нормативним актом керуватися при прийнятті рішення якщо не передбачено внутрішнім положенням про правління та Статутом кредитної спілки?

правомчність правління кредитної спілки
Автор: кредитор ( )
Дата: 22.06.2012 17:35:28

Вчiться у наших депутатiв. Присутнiх в залi 50 чоловiк, а голосують 250. I нiчого...:).

правомчність правління кредитної спілки
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 24.06.2012 12:40:26

У мене дещо інша рекомендація. Слід керуватися нормами ст.16 Закону:

1. Правління кредитної спілки є виконавчим органом,
3. Роботою правління керує голова правління
4. Голова правління кредитної спілки:
без доручення представляє інтереси кредитної спілки та діє від її імені;
............................................................................................................................
Голова правління кредитної спілки несе персональну відповідальність за виконання покладених на правління завдань.

з яких однозначно випливає, що правління КС НЕ Є КОЛЕГІАЛЬНИМ ОРГАНОМ.
В силу цього засідання, чи збори, чи будь-які "посідєлкі" правління несуть виключно інформативно-дорадче навантаження, не обов'язково повинні оформлятися протоколом, а за будь-яке рішення (а радше - дії, що з нього випливають) відповідає одна - єдина особа: керівник (див. вище).

При нагоді у мене питання до Аяяяяяй ( ):
Спілка, правління якої складається з 7 осіб, повинна бути гігантською установою, імовірно з філіями і щонайменше парою-трійкою юристів, хіба ні?

правомчність правління кредитної спілки
Дата: 25.06.2012 12:03:26

У нас в обох кредитних спілках правління складаються з 1 особи, - лише голови правлінь. Голови правлінь усім керують і, якщо потрібно, видають накази. Ото і вся правомочність та процедура прийняття рішень, - просто і ефективно ...

правомчність правління кредитної спілки
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 25.06.2012 13:22:40

Саме так; "а що понад це, – те походить від лукавого. " (Матв. 5:37)

правомчність правління кредитної спілки
Автор: Аяяяяяй ( )
Дата: 03.07.2012 10:04:45

Дякую за відповідь.
Так, у нас є філії у регіонах Києва, але юридично вони мало підкріплені. У спілки 6 філій і я одна юрист після інституту, тому в мене виникає багато питань з приводу діяльності спілки )))

правомчність правління кредитної спілки
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 03.07.2012 10:15:23

Аяяяяяй пише:
-------------------------------------------------------
>в мене виникає багато
> питань з приводу діяльності спілки )))

У мене, щиро кажучи, теж ;)



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.