forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Додаткові пайові внески
Дата: 07.02.2012 08:54:23

Доброго дня!

Кредитна спілка працює білеше 1 року. за 2011 рік вийшов нерозподілений прибуток - допустим це 11 000 грн. Поповнення капіталу та резерву вже відбулось. Правління кредитної спілки вирішило 10 000 розподілити на виплату процентів з додаткових пайових внесків, а тисячу грн яка залишилась у повному обсязі спрямувати на поповнення резервного капіталу за рішенням загальних зборів.
1. Як правильно розподілити дохід на пайові внески.
2. Чи потрібне подання головного бухгалтера спостережній раді, про те що вона рекомендує розподілити 10 тис. на виплату, чи хто повинен це зробити, щоб обоснувати це рішення
3. Знаю, щоб виплатити відсотки на додаткові пайові внески потрібно, щоб виконувались умови досягнення нормативів достатності капіталу, коефіцієнта платоспроможності, дотримання нормативу прибутковості та графіку формування резервного капіталу, це все в нас дотримується, але сумнів лише викликає "доходність додаткових пайових внесків не перевищувала більш ніж у два рази середньозважену процентну ставку доходності внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитних рахунках", у нас ліцензія з'явилася лише в кінці 3 квартала, не можу ніяк це зрозуміти, допоможіть.

Додаткові пайові внески
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 07.02.2012 12:38:47

Віталій Олександрович ( ), от зрозумійте мене правильно.
Це ж форум, а не ресурс дистанційного навчання. Зараз навіть не до кожного нормативного акту безплатно можна доступитися, а Ви хотіли б, щоб Вашій спілці написали її внутрішній документ? Запитуваний Вами порядок розподілу на паї - річ елементарна, і він скрізь є, треба лише мишкою поклацати. Але чому це повинен за Вас робити хтось? І чому б вам не витратити частину з тих 11 000, щоб навчити головного бухгалтера розраховувати середньозважену процентну ставку?

Додаткові пайові внески
Автор: Мавка ( )
Дата: 08.02.2012 17:51:00

Віталій олександрович, доброго вам вечора! Не ображайтесь на колег спілчан, що вони не зовсім терпимо до Вас поставились - вони всі дуже досвідчені і їм важко Вас зрозуміти. Я охоче Вам допоможу, бо і мені люди допомагали. Ось мій телефон: 0952417033 перезвоніть мені і ми про все поговоримо, а можливо приїдете до нас і ми Вас всього навчимо, що знаємо самі. Колега Микола Т. не будьте таким категоричним.... згадайте як Вам було непросто напочатку. Вибачте...



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.