forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня123Наступна
Поточна сторінка:2 з 3
КС "Фенікс-Черкаси"
Дата: 03.12.2009 20:57:40

Ірина Геннадіївна, як я зрозумів, що ви той ВАУЧЕР вигадали, бо "(пайові внески вносяться на без договірній основі)".
Це ви де такого набралися? Мабуть у абз.5 п.2.1.3. Положення ДФП №7? Так та ж норма протизаконна.

Цивільний кодекс:

Стаття 202. Поняття та види правочинів
1. Правочином є дія особи, спрямована на набуття, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.

Стаття 203. Загальні вимоги, додержання яких є необхідним для чинності правочину
4. Правочин має вчинятися у формі, встановленій законом.

Стаття 207. Вимоги до письмової форми правочину
2. Правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо він підписаний його стороною (сторонами).
Правочин, який вчиняє юридична особа, підписується особами, уповноваженими на це її установчими документами, довіреністю, законом або іншими актами цивільного законодавства, та скріплюється печаткою.

Стаття 208. Правочини, які належить вчиняти у письмовій формі
1. У письмовій формі належить вчиняти:
2) правочини між фізичною та юридичною особою, крім правочинів, передбачених частиною першою статті 206 цього Кодексу;

Стаття 626. Поняття та види договору
1. Договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.

А тепер співставте зміст ч.1 ст.626 і ч.1 ст.202. Бачите, що вони майже ідентичні? Різниця у тому, що правочин це дія, а договір - домовленість, домовленість про дію. Тобто дія має здійснюватись на підставі і у відповідності до домовленості, тобто до договору. А це значить, що правочини вчиняються на підставі і у відповідності до умов договорів.

Стаття 639. Форма договору
1. Договір може бути укладений у будь-якій формі, якщо вимоги щодо форми договору не встановлені законом.

А тепер знову дивіться п.2 ч.1 ст.208

Ну що тепер скажите?
Має бути письмовий договір про залучення кредитною спілкою додаткових пайових?

Зважаючи на норми ст.218 ЦК неукладення між кредитною спілкою і її членом договору про залучення додаткових пайових внесків не тягне за собою недійсності правочину, але є порушенням закону.

А ще я бачу у Вас такий стереотип: "На пайовий внесок не нараховується фіксований прибуток (на відміну від депозитного внеску)". На пайовий внесок дійсно не нараховується фіксований прибуток. А чому на депозитний вклад нараховується тільки фіксований? І на якій же нормі законодавства таке грунтується?

А от правова природа вашого ВАУЧЕРА є незрозумілою. З Ваших слів: "так званий "ВАУЧЕР" - це сертифікат". Це ви так назвали довідку про суму пайових внесків? Може покажете, що воно таке той ВАУЧЕР чи сертифікат?



Редаґовано 7 раз(и). Останні правки 04.12.2009 11:08.

КС "Фенікс-Черкаси"
Автор: gigor ( )
Дата: 05.12.2009 11:04:45

Та мабуть бідні пенсіонери-вкладники не сильно спішили без бумажки віддавати свої потом зароблені гроші під "чесне" слово керівництва спілкою. Гіркий досвід обіцянок - цяцанок ми (та й вони також) бачимо і відчуваємо на своїй шкурі практично кожен день на всіх рівнях.

Чому я повинен вірити на слово комусь, а завтра в спілці (суді, прокуратурі, ДФП і де-інде) мені покажуть ВЕЛИЧЕЗНУ дулю і скажуть :
- А ти ж сам перевів свій внесок в пай! Іди додому і не заважай нам працювати.
І тоді природа того сертифіката практично така ж , як у приватизаційного - мабуть не даремно люди прозвали його Ваучером. А що сталося при так - званій "прихватизації" ми всі добре памятаємо.

Ви кажете: "Заробили - віддали, а не навпаки. Практично рік ми платили відсотки авансом. "
А з яких грошей ви їх платили - з тіла вкладів, як на "Фортеці"? Тоді у вас мабуть і тіла вкладу вже не залишилося.
А операційні витрати зменшувати не пробували ? Судячи по кількості заступників голови правління та працівників в цілому річний фонд заробітної плати у вас з'їдає немаленьку кількість того ж таки тіла вкладів. І це я не рахую кількість метрів квадратних для комфортної праці цієї ж таки кількості працівників.

КС "Фенікс-Черкаси"
Автор: demon ( )
Дата: 04.01.2010 16:12:35

Кредитна спілка "Фенікс" в м.Умань неповертає вклад. Заяви не приймає

КС "Фенікс-Черкаси"
Автор: коллектор ( )
Дата: 13.01.2010 19:06:39

Ув, вас обманывают) переводя ваш депозит на вексель или же на другую форму обязательства, они уходят от ответствености за ваши реальные деньги. Рекомендация ) обращяйтесь в суд о нарушении своих прав и просите суд вывести вас из членства КС. етим же вам обязаны вернуть все вклады.

КС "Фенікс-Черкаси"
Автор: коллектор ( )
Дата: 13.01.2010 19:10:31


47344,23 ( сорок сім тисяч триста сорок чотирі гривень) 23 копійки.


Позовна Заява
Про повернення депозитного внеску та нарахованих процентів.
19 вересня. 2008р.Між мною, , і Київським міським кредитним союзом " ", були укладені депозитні Договори
Договір № 58- до від 19.09.2008 р. = 20 000(двадцять тисяч) грн.
Договір № до- 1 від 09.10.2008 р. = 3 000 (три тисчі) грн
Договір № до- 2 від 23.12.2008 р. = 7 000 (сім тисяч) грн
Договір № до- 3 від 12.01.2009 р. = 10 000 (десять тисяч) грн
відповідно до яких я розмістила в кредитному союзі депозит у семі 40 000 (сорок тисяч)гривень на строк 12 місяців з виплатою 31% річних виплата відсотків наприкінці строку -( раз у три місяці).
Депозитні внески були застраховані - номери страховок № 1341-007160-06; №1341-7169-06; № 1341-007171-06( додаються). Страхова компанія направила мені лист, що частина моїх страхових полюсів є не дійсними.
Я звернулася в страховою компанію, але страхова компанія може розглядати мою заяву з подачею листа про банкрутство Кредитного союзу.
18 вересня 2009 г, у день закінчення строку відповідно до п.1.1 Договору на відкриття внеску я звернулася в кредитний союз із проханням повернути внесок і нарахувати відсотки, однак одержала відмову.
21 вересня 2009 р. Я звернулася в кредитну спілку із письмовою заявою про бажання забрати внесок і нараховані відсотки в повному обсязі ( копія заяви про бажання забрати внесок і нараховані відсотки в повному обсязі( копія заяви з оцінкою кредитного союзу про прийняття додаються) Згідно ст. 20 про звернення громадян відповідь мені повинна прийти у термін визначений законодавцем але відповідь про прийняте рішення правління не надійшла поштою і не передавалась в усній формі.
Вважаю такі дії кредитного союзу необґрунтованим і протиправними.
Відповідно до ст.23 Закону України "Про кредитні союзи", внески членів кредитного союзу на депозитні рахунки належать членам кредитного союзу на правах приватної власності.
Кожний член кредитного союзу має одержати приналежні йому зазначені засоби в порядку й строки, які визначені відповідно до частини 7 статті 10 даного Закону. Повернення внесків проводиться по взаємній згоді сторін або не пізніше строку, передбаченого відповідним Договором. Статутом кредитного союзу.
Згідно зі ст.41 Конституції України, кожний має право володіти, користуватися й розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності. Ніхто не може бути, протиправно позбавлений права власності, Право приватної власності є недоторканним.
Виходячи із цього, важаю, що кредитний союз, відмовившись видати внесок у строк його закінченні, порушив моє право приватної власності на внесок, закріплене Конституцією України.
Згідно зі ст.629 Цивільного кодексу України, договір є обов'язковим для виконання сторонами. Ст. 525 ГКУ, одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов є неприпустимими, якщо інше не встановлене Договором або Законом.
На момент подачі позовної заяви кредитний союз не повернув суму внеску й нараховані відсотки, чим порушив свої зобов'язання й зазначені статті ГКУ. При цьому ні Договором, жодним законом кредитний союз свої дії не обґрунтовує.
У відповідності зі ст.4 Закону України " Про захист прав споживача", споживачі під час придбання, замовлення й використання продукції, яка реалізується не території України,
Для задоволення своєї особистої потреби мають право, зокрема , на захист своїх прав державою; належна кількість продукції й обслуговування; звертання до суду й іншим уповноваженим органам державної влади за захистом порушених прав.
Причому під продукцією маються на увазі, зокрема , послуги, надані для задоволення власних потреб ( п.19,ст.1 цього ж Закону). Згідно із ч.2,ст 1058 ГКУ, Договір внеску, згідно якого вкладником є фізична особа, є публічний договір. У відповідності зі ст.633 ГКУ України , у публічному договорі є дві сторони: підприємець, який надає послуги, і споживач. Таким чином, дії Київської міської кредитної спілки "Київське кредитне общество", згідно з депозитним договором, є послугами, які захищаються Законом України, " Про захист прав споживача".
Згідно ч.3 ст.22 Закону України " Про захист прав споживача", споживачі звільняються від сплати державного мита по позовах, пов'язаних з порушенням їх прав. Звільнення споживачів від сплати держмита по справах, пов'язаних з порушенням їх прав, передбачене також п 10.ст. ст. 4, Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито". Крім того, відповідно до п.37,ст 4 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" від сплати державного мита звільняються громадяни по позовах про відшкодування збитків, заподіяних в не поверненні в строки передбачені Договорами, грошових і майнових внесків, які були притягнуті в акціонерні товариства, кредитні установи й інші юридичні особи, які залучають засоби й майно громадян. Таким чином, я звільнена від сплати державного мита за подачу позову.
На основі вище викладеного й керуюся ст.ст 41,55 Конституції України, ст.ст 15,16,525,629,1058,1060 Цивільного Кодексу України, ст.ст.3,4,5,27,31,79,85,118,120, Цивільного процесуального кодексу України, ст.ст Закону України "Про кредитні союзи"

Прошу:


1.Прийняти позовну заяви Про повернення депозитного внеску та нарахованих процентів 2.Визнати неправомірними дії " кредитного союзу" про відмову мені про видачу внесків і відсотків.
3.Стягнути з "Київського кредитного общества" на користь – Основна сума 40 000 тис гривень, відсотки з 14.04.09 по 19.09.2009 = 5727,02 (п’ять тисяч сімсот двадцять сім гривень дві копійки., пеня згідно п.п 6.1 у розмірі 0.05% від неповернутої суми вкладу за кожен день затримки


I – годова процентна ставка;
j – кількість календарних днів в період, по результатам спілка проводить капиталізацію нарахованих відсотків
K –кількість днів в році (365 или 366);
P –основна сума;
S — сума, к возврату вкладчику по окончании срока депозита. Она состоит из суммы вклада (депозита) с процентами.

40000*(1+33*30/365/100)^5 =45727,02=несплачені відсотки 5727,02 (п’ять тисяч сімсот двадцять сім гривень дві копійки.

Пеня з 04.07.09 по 18.09.09 = про строчка по виплаті відсотків 75 днів = 125 (сто двадцять п’ять) гривень 40 копійок.
Пеня з 18.09.09 по18.11.09 = про строчка по виплаті відсотків та основного вкладу у сумі 45727.02 = 60 днів = 1371.81 (одна тисяча триста сімдесят одна) гривня 81 копійки.


4. Стягнути з Київського кредитного союзу судові витрати.( Інформаційно-технічне забезпечення судового процессу. 120. (сто двадцять гривень)00 коп
5. Разом стягнути 47344,23 ( сорок сім тисяч триста сорок чотирі гривень) 23 копійки.
6.Прошу суд, задовольнити позовні вимоги й забезпечити позов накладенням арешту на рухоме й нерухоме майно, банківські рахунки, відповідача як на території України так і за межами.

Додатка:

1.Копія депозитних договорів (2 экз)
2.Копія квитанцій про внесення коштів на депозитний рахунок (2єкз)
3.Копія заяви на видачу депозиту, нарахованих по ньому відсотків, а також на повернення всіх уплаченых внесків( крім вступного) (2 экз)
4.Копії страхових полісів (2 єкз)
5.Копія листа акціонерного товариства "ХДІ" страхування (2 єкз)
6.Копія листа директорові Департаменту по нагляду за кредитними установами Державної комісії по регулюванню ринків фінансових послуг ( 2 єкз))
7.Копія відповіді на мій запит від Державної комісії по регулюванню ринків фінансових послуг України (2 єкз)
8.Копія заяви начальникові Голосіївського управління міліції (2 єкз)
9.Копія відповіді на мою заяву(2 єкз)
10.Квитанція про сплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
11.Копія позовної заяви Про повернення депозитного внеску та нарахованих процентів для відповідача (1 єкз)




18 листопада.2009р.


КС "Фенікс-Черкаси"
Дата: 14.01.2010 13:21:19

Шановний коллектор, прочитавши два Ваші попередні повідомлення, констатую факт - Ви не знаєте законодавства щодо діяльності кредитних спілок. За таких умов, будь ласка, не давайте порад, не заводьте людей в оману.

КС "Фенікс-Черкаси"
Автор: коллектор ( )
Дата: 14.01.2010 14:15:52

наше законодавство має багато гранну значність і ви як представник КС знаєте, якщо люди за бажають звільнити своє місце у вас то ви зобовязані повернути всі гроші))))))))))))))

А якщо ви забажаєте поспілкуватися ))))
відповідайте на мою персональну єлектронну почту і залешіть будь ласка номер телефону. Буду шаленно радий провести з вами діалог.
з повагою коллектор)

КС "Фенікс-Черкаси"
Дата: 14.01.2010 14:50:33

Та ні шановний. Пам`ятаєте, як колись повелів Петро I: "Говорить по неписанному, дабы дурь каждого видна была". Так вот, чтобы дурь и Ваша и моя видна была всем давайте общаться здесь. Ведь здесь на форуме Вы раздаете советы противоречащие законодательству. (рос.) Доречі і це: "якщо люди за бажають звільнити своє місце у вас то ви зобовязані повернути всі гроші" теж суперечить ЗУ "Про КС". Вивчіть будь ласка той закон дуже уважно, а потім давайте поради. Прошу Вас, не заводьте людей в оману.

КС "Фенікс-Черкаси"
Автор: коллектор ( )
Дата: 15.01.2010 11:13:28

Шановний! чому ви на офіційному форумі намагаєтесь переконати мене в не обізнаності та не впрофесіоналізмі? Заявляю чітко, послуги які я надаю це інкасацію боргових зобовязань! на реально підтверджувальних документах. А методи: це правова система України!
Вимаганням не займаюсь, А термін коллектор це збирач!!! а що збирать це інша справа! Я можу використовувати і термін антиколлектор, юридична консультація, надія!!! все що забажаю, тому шановний прошу вас звернути увагу на слідуюче!

1. моя компанія обслуговує фінансові компанії та розробляє такий IT- продукт як кредитний скоринг, також оцінювальний скоринг, коллекторний скоринг і тому рекомендую всім кредитним спілкам та іншим установам використовувати ПО,

якщо вам цікаво ви можете бути нашим партнером чи клієнтом

що стосується вище наведеного!!!


Вихід та вхід КС не є порушенням ЗУ України про КС а рішення та воля кожного громадянина та члена КС, Кошти які передаються в КС це властність члена КС ( акціонер) а робота КС це надання послуг, тому члени в першу чергу користуються послугами і підпадають до закону Споживача. якщо послуга надається не належно або зовсім не надається а члени знаходяться в омані, кожен має право на захист своїх прав, тому в Банківському секторі працює фонд гарантування вкладів, доречі ваша спілка входить і є членом асоціації спілок України?

З повагою Коллектор)


КС "Фенікс-Черкаси"
Дата: 15.01.2010 12:22:08

Що стосується колекторства, як би воно не називалося, то я до того не маю ніяких претензій і думок, мені байдуже.
Тепер, останнє величезне Ваше речення розбиваю на частини:
"Вихід та вхід КС не є порушенням ЗУ України про КС а рішення та воля кожного громадянина та члена КС" - цілком згоден. Хоча змушений добавити, що особа набуває членства у КС і позбавляється того членства не тільки за власним бажанням, а ще і за рішенням відповідного органу управління того КС. А без рішення воля "громадянина та члена" залишається волею, а юридичний факт не настає.
"Кошти які передаються в КС це властність члена КС" - не всі кошти, а тільки грошові внески (вклади) на депозитні рахунки, і тільки тому, що так написано у ЗУ "Про КС". Насправді ні. Ні, тому, що гроші - це речі, які мають родові ознаки, а не індивідуальні. Якщо притримуватися букви закону, то член кредитної спілки, що вклав до кредитної спілки 10 гривень з № БЛ 4805875 є їх власником і йому повинні згодом повернути саме цей папірець. Алеж йому повернуть інший. А отже при надходженні до кредитної спілки грошей вони, ті папірці, становляться власністю кредитної спілки, а член кредитної спілки має право на повернення не тих папірців, що віддав кредитній спілці, а такої самої суми грошей. Звертаю увагу: такої самої, але не тієї, що віддав. То "Кошти які передаються в КС це властність члена КС"? У наших законах є багато чого дурнуватого.
"(акціонер)" - майже нічого спільного між членом кредитної спілки і акціонером товариства нема.
"члени в першу чергу користуються послугами і підпадають до закону Споживача" - спірне питання. Можете пошукати на цьому форумі, я доводив, що ЗУ "Про захист прав споживачів" не поширюється на відносини між кредитною спілкою і її членом. Ці доводи мною і іншими юристами кілька разів приводилися у різних судових справах і завжди суди погоджувались з ними. Нажаль, жодного разу суди, хоча і постановляли свої рішення зважючи на таке, але у текстах рішень не відобразили.
"якщо послуга надається не належно або зовсім не надається а члени знаходяться в омані, кожен має право на захист своїх прав" - безумовно.
"в Банківському секторі працює фонд гарантування вкладів" - працює, ще і як працює. Жодного хорошого слова щодо такої праці, нажаль, сказати не можу.
"доречі ваша спілка входить і є членом асоціації спілок України?" - Яка конкретно спілка і якої асоціації спілок, бо я член трьох кредитних спілок, а ассоціацій тільки кредитних спілок і тільки зі всеукраїнським статусом - три? А вгагалі то, яке те має значення?
Що стосується бути клієнтом, то вряд чи те можливо, хочаб тому, що я не керівник жодної кредитної спілки і не користуюсь кредитно-депозитними послугами жодної фінустанови. А партнером ??? - можливо, бо моя діяльність лежить теж десь там у колекторства і антиколекторствах, хоча звусь я інкаше - адвокатом. А ще я керівник цього: [toloka.land.ru] і моя функція у стосунках кредитна спілка - її боржник полягає у тому, щоб задовольнити і прагнення кредитора щодо стягнення боргу і прагнення боржника не залишитися без житла.



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 15.01.2010 12:49.

стор.:  Попередня123Наступна
Поточна сторінка:2 з 3


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.