forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  123Наступна
Поточна сторінка:1 з 3
КС "Фенікс-Черкаси"
Автор: Feniks ( )
Дата: 27.11.2009 11:53:05

Кредитна спілка "Фенікс" в м.Черкаси неповертає вклад. Заяви не приймає, заступник голови правління "пані" Моложава відверто хамить вкладникам, посилає всіх до Держкомфінпослуг та уряду за нашими грошима. Каже - грошей нема і не буде.Не заважайте нам працювати.
Крім цього, спілка відверто займається шахрайством. Не зареєструвавши випуск цінних паперів, не маючи права та ліцензії, вони насильно переводять частину наших вкладів в пайовий капітал, видаючи "ВАУЧЕРИ" на пай, посилаючись на рішення зборів, що прямо протирічить Цивільному кодексу.
Прошу правової допомоги від професіоналів в справі кредитної кооперації та консультації, чи законні дії креівництва цієї спілки, яка , крім того, є членом ВАКСУ, так називаємого "ПЗВ"-програми захисту (мабуть їхніх - не наших) вкладів. та обласної асоціації. Коли я вкладала кошти, я думала, що це сама серйозна спілка в м.Черкаси - член ПЗВ і мій вклад захищений, а сьогодні не знаю, до кого звернутися, бо голова правління не спілкується взагалі з вкладниками, вирішуючи "якісь глобальні питання всієї спілки". Мені немає ніякої зацікавленості в її справах, хай віддасть мій вклад.
ДОПОМОЖІТЬ !!!!

КС "Фенікс-Черкаси"
Дата: 27.11.2009 17:49:31

Щоб оцінити правову природу і законність існування, а може і обігу теж, того "ВАУЧЕРА" треба його бачити. Дайте подивитись на нього будь ласка. Якщо одночасно з виданням тих "ВАУЧЕРІВ" укладаються договори, то бажано бачити і їх. Може є внутрішнє положення чи інший документ, що регламентує народження та життя тих "ВАУЧЕРІВ", теж будь ласка покажіть, - що за звір такий той "ВАУЧЕР"? Черкаська кредитна кооперація, то взагалі є щось таке дивне та самобутнє.
Щодо "переводять частину наших вкладів в пайовий капітал" Ви і без мене знаєте, що таке є порушенням законодавства і Ваших прав. Такі дії керівництва безумовно незаконні. Якщо все насправді так, як Ви пишите, з метою захисту своїх прав Ви можете звернутись зі скаргою до Держфінпослуг, а також задля повернення грошей до суду з позовом. Хоча найкращі юристи з діяльності кредитних спілок працюють саме у кредитних спілках, вони Вам вряд чи стануть допомагати. Тож, якщо потрібна правова допомога, звертайтесь до правників - юристів, адвокатів, правозахисників...



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 27.11.2009 18:21.

КС "Фенікс-Черкаси"
Автор: Serzh ( )
Дата: 29.11.2009 02:21:49

Коли Фенінкс відчував, що надходить смерть, будував гніздо з пахучих гілок на верхів'ї пальми, і там його спалювало сонце. Птах воскресав з попелу, відроджувався молодим (з Вікіпедії).
Тож для того, щоб відродитись, Фенікс повинен вмерти.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 29.11.2009 10:22.

КС "Фенікс-Черкаси"
Дата: 30.11.2009 11:16:49

Ні, спочатку збудувати гніздо ... А зі смертю птаха вмре і його кредиторська заборгованість. А дебіторську неважко заздалегідь приховати (уступити, продати тощо), бо вона знадобиться у наступному житті, як те гніздо.
Памятаю, що десь за рік до смерті птах фенікс на ім`я Аккорд передавав чи то продавав свої активи якісь іноземній кампанії...



Редаґовано 4 раз(и). Останні правки 01.12.2009 19:29.

КС "Фенікс-Черкаси"
Автор: Igor ( )
Дата: 01.12.2009 16:03:46

п. Малюку нагадаю:

Форум НАКСУ
Фінансові новини
Автор: Igor ( )
Дата: 25.10.2007 14:46:56

АМКУ разрешил создать "Аккорд Плюс"
Антимонопольный комитет разрешил компаниям Getin International (Люксембург), Selena
Trading Group (Британские Виргинские острова), Nemung Overseas Limited (Кипр), банку
"Прикарпатье" (Ивано-Франковск) и гражданину Украины Сергею Остапенко создать
компанию "Аккорд Плюс" (Киев). Комитет также разрешил компании "Аккорд Плюс"
приобрести активы кредитного союза "Аккорд". Долей более 50% в уставном фонде ООО
"Аккорд Плюс" будет владеть Getin International. Люксембургская Getin International
входит в состав польского холдинга Getin Holding, владеющего банком "Прикарпатье".
"Украинские новости"


А автору Feniks порада від В. Малюка найбільш оптимальна.
Більше практичних порад можна отримати лише виклавши документи на форумі.




КС "Фенікс-Черкаси"
Дата: 01.12.2009 19:17:24

Оце воно, Ігор, дякую. Саме цю оборудку фенікса я мав на увазі.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 01.12.2009 19:31.

КС "Фенікс-Черкаси"
Дата: 02.12.2009 16:01:02

Доброго дня Feniks!


ДОПОМАГАЮ!!!
"ВАУЧЕРІВ" ми не видаємо, вклади повертаємо (але не так швидко, як нам би хотілось), а ліцензія на випуск цінних паперів нам не потрібна, тому що ми цим не займаємось.
У Держкомфінпослуг та Уряду ваших грошей дійсно нема, так що приходьте краще до нас та не зліться.

Ліцензія на залучення внесків: [reestr.dfp.gov.ua]::
Наша звітність: [www.pzv.net.ua]

Якщо ще є питання задавайте.

З повагою,
Моложава Ірина Геннадіївна -
заступник голови правління КС "Фенікс-Черкаси"!

КС "Фенікс-Черкаси"
Автор: Oleksandr ( )
Дата: 03.12.2009 17:35:39

Якщо це можливо? Поясніть,як Ви можете,частину вкладу члена "перевести" в пай ,тим більше за рішенням Загальних Зборів.Якщо перевести кошти в "пай",- то цеж власність спілки?....
Хоча,напевно спілці , вигідно : було у вкладника 10 тис.,переведи в пай 3 тис.,за це віддамо (може віддамо) 7 тис. Цікава арифметика ....Самі придумали,чи хтось підказав?

КС "Фенікс-Черкаси"
Дата: 03.12.2009 18:21:21

Дякую за питання, Олександр!


На Загальних зборах Правління спілки запропонувало вкладникам перевести 30% депозитного вкладу на пай. Ми фінансова установа і арифметика в нас така: якщо не зупинити відтік депозитного портфелю, то зберегти кредитну спілку не можливо, а наша справа зберегти. Тому що повернути вклади можливо тільки тоді, коли спілка працює. Ми не можемо повертати депозити вибірково, таким чином ми забезпечили рівність членів.


Після Загальних зборів вкладники заключили додаткові угоди до депозитних договорів. І так званий "ВАУЧЕР" - це сертифікат, який підтверджує, наявність у члена спілки пайового внеску (пайові внески вносяться на без договірній основі).


На пайовий внесок не нараховується фіксований прибуток (на відміну від депозитного внеску), а лише за результатами роботи року, прибуток кредитна спілка розподіляє на пайові внески. Перші кредитні спілки працювали на паях, але ринок диктує свої умови. І повернення до цієї схеми в сьогоднішній ситуації це вихід. Заробили - віддали, а не навпаки. Практично рік ми платили відсотки авансом.

З повагою,
Моложава Ірина Геннадіївна -
заступник голови правління КС "Фенікс-Черкаси"!

КС "Фенікс-Черкаси"
Автор: Тищенко ( )
Дата: 03.12.2009 18:38:04

ГГГ... А я чув, що в Одесі в спілках всі 100% депозитів попереводили в паї, а потім вкладникам сказали, що "за результатами роботи" спілка отримала такий "прибуток", що й пайового капіталу не стало... Мабуть, не тільки арифметику, а й алгебру вивчили...

стор.:  123Наступна
Поточна сторінка:1 з 3


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.