forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Переуступка права требования Кредитным союзом
Дата: 28.07.2008 12:44:36

Подскажите, пожалуйста, могут ли Кредитные союзы переуступать свои права требования третьим лицам? Если да, то каким нормативным документом это предусмотрено, каким документом осуществляется переуступка и что происходит по бухгалтерии у Кредитного союза? Заранее спасибо.

Переуступка права требования Кредитным союзом
Дата: 29.07.2008 15:46:19

Могут. Гражданским кодексом, статьи примерно 512 - 519. А с бухгалтерией так просто не скажешь, - смотря что переуступается.

Переуступка права требования Кредитным союзом
Автор: Крот ( )
Дата: 29.07.2008 16:47:28

Не могу с Вами согласиться на все 100%, кроме ГК существует еще ст. 21 ЗУ "О кредитных союзах", которая запрещает любую деятельность которая не указана в данной статье. Заключить договор уступки права требования, на мой взгляд, невозможно, но если говорить о залоге, то тут еще можно подумать.

Переуступка права требования Кредитным союзом
Дата: 30.07.2008 15:08:43

Нема тут з чим погоджуватись, чи не погоджуватись. Ваша кредитна спілка, наприклад, що ніколи нічого не купувала, чи не продавала? Ну хочаб купувала канцтовари? Так за Вашою логікою це теж заборонено ст.21 ЗУ "Про КС". Не плутайте цивільні правочини з діяльністю. Те і інше має відмінності у характеристиках. Не буду наводити переліку за браком часу. Головне це щоб ваші цивільні правочини були спрямовані на реалізацію кредитною спілкою її статутних цілей і завдань. Тобто, якщо Ваша кредитна спілка буде будувати рекету, щоб летіти на Марс, то це напевно буде не статутна діяльність. Але, якщо поле Вашого членства - профспілка космонавтів, то Ви легко можете довести, що така діяльність всеж таки є статутньою, бо Ви маєте намір залучати гроші у космонавтів і надавати їм кредити під час їхнього перебування на тій планеті.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 31.07.2008 10:22.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.