forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

Отримання кредиту під депозит у банку
Автор: Anastasiya ( )
Дата: 19.09.2018 12:15:52

В своїй діяльності кредитні спілки, згідно підпункту 2.2.4. «Положення про фінансові нормативи діяльності та критерії якості системи управління кредитних спілок та об'єднаних кредитних спілок», затверджене розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 16 січня 2004 року № 7(зі змінами), частину своїх резервів зобов’язані зберігати в фінансових установах (перелік фінансових установ передбачають і банківські установи).
Відповідно, кредитна спілка зберігає певні кошти на депозитних рахунках в банках певного рівні надійності.
В той самий час, коли ми звернулись в декілька банків (АТ «Ощадбанк», ПАТ КБ «ПриватБанк») для того, щоб відкрити кредит у формі кредитної лінії під забезпечення депозиту, вищевказані банки нам надали відповідь з відмовою, у зв’язку із тим, що Національний банк України забороняє банкам кредитувати кредитні спілки, зокрема, із цільовим призначенням «для подальшого кредитування своїх членів кредитної спілки». Тобто, саме це цільове призначення, нібито, згідно положень банків знаходяться під забороною Національного банку України і буде розглянуто як порушення під час перевірки.
В той самий час Розпорядження № 4404 від 02.08.2005 року Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг чітко регламентує можливість кредитним спілкам надавати кредити своїм членам за рахунок кредитних коштів банків.
Підкажіть, можливо у когось була подібна ситуація? Як ви вирішили дане питання? Чи взагалі хтось отримав кредит під депозит із цільовим призначенням "кредитування своїх членів"?
Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 19.09.2018 12:16.Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.