forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2
Внесок у капітал у вигляді золота
Автор: igorinka ( )
Дата: 21.01.2016 16:13:55

Добрий день. Хочу порадитись: чи може член КС вносити у капітал КС внески у вигляді золота (золотих злитків, виробів) тощо?

Внесок у капітал у вигляді золота
Дата: 21.01.2016 18:41:49

Ні, тільки наркотики, зброю і рабів. До речі, рабів раджу обліковувати за дебетом 109-го рахунку, при тому, на субрахунку 1091 - чоловіків, а на 1092 - жінок і дітей разом. ;-)) Див. ч.1 ст.12 ЗУ "Про КС" [zakon5.rada.gov.ua]

Внесок у капітал у вигляді золота
Автор: Мавра ( )
Дата: 22.01.2016 16:05:22

Вячеславе!!!!! Ви в нас МОЛОДЕЦЬ - можете все і розсмішити нас всіх Напевно всіх УСМІХНУЛО. А тепер по ділу (може це Вас і не стосується) Ми 3 група за класифікацією по величині активів - так встановив регулятор (розпорядження №7 зі змінами). І регулятор нам каже, що уже бюджет не є обовязковим - можна обійтися кошторисом витрат (слава богу менше блох!!!). А що ставити в графі "ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ЗА ЗВІТНИЙ РІК _ ПЛАН" фінансового звіту , що рекомендує регуляторле на загальні збори?

Внесок у капітал у вигляді золота
Автор: кредитор ( )
Дата: 24.01.2016 18:44:00

Розділ V

ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ КРЕДИТНОЇ СПІЛКИ

Стаття 19. Майно кредитної спілки

1. Майно кредитної спілки формується за рахунок:
-
-
-
- інших надходжень, не заборонених законодавством !!!!!!!!
_______________________________________________________________
В Законі не написано, що рабів заборонено вносити в капітал кредитної спілки :)


Отакі у нас закони :(



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 24.01.2016 18:46.

Внесок у капітал у вигляді золота
Дата: 25.01.2016 23:57:03

Не згоден, пане кредитор. Давайте розберемо докладно. Спочатку питання шановної igorink`и (якщо плутаю Вашу стать то вибачте виликодушно): "чи може член КС вносити у капітал КС внески у вигляді золота (золотих злитків, виробів) тощо?". Звертаю увагу, що у питанні йдеться не про будь які надходження до кредитної спілки, а лише про внески членів КС. Я відповів: "Ні" (все інше пусте) і послався на ч.1 ст.12 ЗУ "Про КС", а саме: "1. Члени кредитної спілки зобов'язані: ... брати участь у формуванні майна кредитної спілки, зокрема сплачувати у ГРОШОВІЙ формі вступні, обов'язкові пайові та інші внески ...". Тож, ще раз звертаю увагу, що згідно закону внески членів КС можуть мати лише грошову форму. Рабів, як і золото, не можна ... Ні, якщо то українська гривня у золотих монетах, то можна, бо то гроші, але я так розумію, що питання не про українські золоті червонці. У ст.19 ЗУ "Про КС" йдеться про джерела формування майна кредитної спілки. І дійсно, згідно цієї норми джерелами формування майна кредитної спілки може бути будь що, що не заборонено законом, але пори те згідно ч.1 ст.12 ЗУ "Про КС" внески членів кредитної спілки можуть мати лише грошову форму. Тож я ще так розумію, - якщо член кредитної спілки хоче передати кредитній спілці раба чи золото, то він може те зробите, але то не може бути а ні вступним, а ні пайовим внеском, а ні внеском у додатковий чи у резервний капітал члена КС, а може бути дарунком, якщо хочете - благодійним внеском, просто фізичної особи.
До речі, до "великої реформи" кредитноспілкового руху, тобто до того, як кредитноспілковий рух почав опікуватися державою у вигляді Держфінпослуг та різних пройдисвітів - розумників, що туди поналізли з різних шпарин як таргани, наша кредитна спілка мала резервний капітал, який значно перевищував нормативне значення та був реально забезпечений золотом.



Редаґовано 5 раз(и). Останні правки 26.01.2016 00:06.

Внесок у капітал у вигляді золота
Автор: igorinka ( )
Дата: 26.01.2016 11:15:08

igorinka пише:
-------------------------------------------------------
> Добрий день. Хочу порадитись: чи може член КС
> вносити у капітал КС внески у вигляді золота
> (золотих злитків, виробів) тощо?


Дякую, шановні учасники, за коментарі з приводу цього питання. Зайдемо з іншого боку: ЧИ МОЖЕ КРЕДИТНА СПІЛКА ЗАРАЗ СФОРМУВАТИ (ЗАБЕЗПЕЧИТИ) КАПІТАЛ ЗОЛОТОМ?

Внесок у капітал у вигляді золота
Дата: 26.01.2016 16:06:28

igorinka, а я пропоную спочатку визначитися з метою. Навіщо забезпечувати капітал золотом? А коли вже ми визначимося, що мета варта шляху, то тоді вже і будемо збиратися у дорогу. Тож, навіщо забезпечувати капітал золотом? Який у тому сенс?

Внесок у капітал у вигляді золота
Автор: igorinka ( )
Дата: 26.01.2016 17:38:06

Для збільшення (можливого) додаткового капіталу.

Внесок у капітал у вигляді золота
Дата: 27.01.2016 11:51:04

А який сенс збільшувати додатковий капітал? Та і хто, і, головне, ради чого буде благодійно чи безоплатно вносити золото до додаткового капіталу кредитної спілки? Повернути його звідти неможливо, хіба що вкрасти чи викупити.

Внесок у капітал у вигляді золота
Автор: igorinka ( )
Дата: 27.01.2016 11:57:01

Не важливо для чого, хто і як, просто є таке питання: можливо золото протягнути в додатковий капітал чи ні?

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.