forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

Депозити та фінмоніторинг
Автор: JekaMarch ( )
Дата: 17.05.2012 15:02:00

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, чи підпадають депозити від 150 000 грн у готівковій формі під обов язковий фінансовий моніторинг? Якщо так, який код згідно додатку №2 Наказу 148 відповідає депозитам, при заповненні форми 2 ФМ (поле 610)? Заздалегідь дуже вдячний!

Депозити та фінмоніторинг
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 17.05.2012 17:45:22

Ну, що Ви не знаєте таких елементарних речей!
Якщо вкладник - з бородою, у тюрбані і в паспорті написано щось типу "Абу", "Ібн", "Огли" тощо - ставите код 007.
Якщо у вкладника з-під халата явно випирає АК-47 - ставите код JB 007
Якщо ж за наявності двох перших ознак вкладник вность вказану Вами суму іранськими песетами, афганськими дублонами або золотими коронками з зубів американської морської піхоти - негайно дзвоніть 102 (чи 103? - забув).

І не забудьте (це я серйозно) після відправлення 2-ФМ із заповненим 610-м гарненько прибрати приміщення спілки, полити квіти, помити шию: через днів 10 до Вас завітають прокуратура і СБУ.

Депозити та фінмоніторинг
Автор: JekaMarch ( )
Дата: 17.05.2012 18:11:43

Я щойно почав працювати до до цього не було ніякого досвіду(
Мене більше цікавлять не терористи, а звичайні люди резиденти, які точно не входять до списку терористів і зовнішньо не викликають ніяких підозр. Можливо це елементрарна річь, але ж все таки. Звичайний депозит більш ніж150 000 грн, підпадає під обов язковий фінмоніторинг? Як я вже зрозумів, що ні. Тобто ми не повинні повідомляти Держфінмоніторинг про кожний депозит понад таку суму?

Депозити та фінмоніторинг
Автор: VictoR1 ( )
Дата: 18.05.2012 02:39:32

код 1070

Депозити та фінмоніторинг
Автор: Шуруп ( )
Дата: 18.05.2012 11:42:44

Повинні, обов'язково!!!

Депозити та фінмоніторинг
Автор: Igor ( )
Дата: 18.05.2012 12:10:53

Шкода, звичайно, що Ви не читаєте (не уважно читаєте) те, що повинні знати.
Нам насаджують дуже багато непотрібу, але потрібно виділяти з цього для себе хоча б головне.
А відносно Вашого запитання, то у разі проведення РАЗОВОЇ фінансової операції з клієнтами на суму, що дорівнює чи перевищує 150 000 грн. потрібно направляти дані у фінмоніторинг.
Проведіть її частинами, сьогодні одна частина , а завтра інша. І шиї не треба мити (хіба для власної охайності) і терористів ніхто не прийде шукати.
Удачі.


Депозити та фінмоніторинг
Автор: JekaMarch ( )
Дата: 18.05.2012 12:55:19

Дуже дякую!



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.