forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2
Вихід члена з кредитної спілки
Автор: Profitable ( )
Дата: 06.02.2012 12:51:24

Доброго дня. Допоможіть, будь ласка. Коли члени виходять з кредитної спілки або приймаються нові чи потрібно повідомляти про це в держреєстр, в податкову та Державну комісію? І якщо потрібно, то як? Дякую за відповідь!

Вихід члена з кредитної спілки
Автор: Шуруп ( )
Дата: 06.02.2012 13:15:28

не потрібно

Вихід члена з кредитної спілки
Автор: кредитор ( )
Дата: 06.02.2012 13:17:34

Profitable ( )

Як Вам таке прийшло в голову ? Хто той Ваш консультант ? А він хоч не сказав, що треба повідомляти також в МВС, СБУ, ЖЕК, Пенсійний фонд, по місцю роботи, давати оголошення в пресі, по телебаченню, хто скільки грошей в спілку вніс, зняв, отримав кредит ? ...... можна продовжити список.

Хоча, дивлячись на той законодавчий маразм, що ми маємо, то можна і цьому не дивуватись. Можуть примусити і таке робити. Одне оприлюдненя персональних даних чого вартує ?

Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 06.02.2012 17:35.

Вихід члена з кредитної спілки
Автор: Profitable ( )
Дата: 06.02.2012 14:11:24

Просто, коли змінював 4ОПП в податковій, її не видавали, доки не було уточненої інформації по 4-м засновниках (по них не сходилось ПІБ в державному реєстрі та ДРФО). А зміна членів призводить відповідно до зміни засновників.

Дякую за відповідь!

Вихід члена з кредитної спілки
Дата: 07.02.2012 09:59:34

Найкращий консультант у цій сфері - Оленчик Андрій Ярославович. Він і закон писав, і нормативні акти, і оподаткування доходів по пайових внесках полумяно підтримав ;) Він так само, як і Держфінпослуг, вважає пайовиків кредитних спілок такими самими акціонерами, які отримують шлені дивіденди, подібні до дивідендів власників банків, тож відповість компетентно не тільки про те, що є, але й про те, що буде. І як в когось повертається язик чинне законодавство називати МАРАЗМОМ? Та іще й де - на форумі НАКСУ !!!

Вихід члена з кредитної спілки
Автор: Profitable ( )
Дата: 01.03.2012 17:19:33

Доброго дня. Засновники подали заяви на вихід з кредитної спілки (4 людини), спробували провести ці зміни в держреєстрі, проте там відмовили заявивши, що потрібно подавати нотаріально засвідченні заяви і новий статут. Вам не здається че маразмом?) Що нам робити, допоможіть, будь ласка!! І чи потрібно повідомити комісію про вихід засновників і яким чином? Якось не логічно подавати це як зміни до Держреєстру фін.установ. Дякую

Вихід члена з кредитної спілки
Автор: Алексей ( )
Дата: 01.03.2012 17:45:03

Нікого повідомляти не потрібно. Всі члени кредитної спілки мають рівні права та обов"язки. Тобто засновник нічим не відрізняється від члена, який вступив до кредитної спілки після реєстрації. Якщо люди забажають - надайте їм довідки про вихід з членства.

Вихід члена з кредитної спілки
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 01.03.2012 20:28:38

Алексей правий. Нема такого інституту - засновник КС.
Але що означає Ваша фраза:"спробували провести ці зміни в держреєстрі"?
Я к і такі зміни в держреєстрі ви хотіли зробити?

Вихід члена з кредитної спілки
Дата: 01.03.2012 22:11:26

Алексей пише:
-------------------------------------------------------
> Якщо люди забажають - надайте їм довідки про вихід
> з членства.

Звісно, що можна і довідки ..., але я думаю, що більш правільно буде тим особам, якщо їм те потрібно, видати копії або витяги з рішення (рішень) спостережної ради кредитної спілки, яким (якими) будуть задоволені їхні заяви про вихід з членів кредитної спілки.

Вихід члена з кредитної спілки
Автор: Profitable ( )
Дата: 02.03.2012 09:57:24

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> Алексей правий. Нема такого інституту - засновник
> КС.
> Але що означає Ваша фраза:"спробували провести ці
> зміни в держреєстрі"?
> Я к і такі зміни в держреєстрі ви хотіли зробити?


Ми маємо проблеми з отриманням 4-ОПП. В податковій сказали, що не видадуть нове (у нас помінявся керівник) допоки ми не надамо по 4-х членах правильні ідентифікаційні коди (хоча податкова наша сама вина: ЯК МОЖНА ДОПУСКАТИ ПОМИЛКИ В ПІБ ЛЮДЕЙ, які внесені до ЄДРФО, який податкова сама і веде). Ці люди зараз не мають змоги замінити коди, тому вони вирішили вийти з кредитної спілки. Щоб змінити інформацію в податковій потрібно змінити інформацію і в держреєстрі, до того ж там кажуть, що всі 50 рахуються як засновники. Ми подали форму 3, протоколи правління про вихід та оригінали заяв. А там ще требують нотаріальні копії заяв, а також унікальну річ: змінений статут, бо кажуть, що то є зміни до статуту - а що там змінювати?? Як поради в цьому випадку, та ще і конкретно з 4 ОПП?) Дякую за відповідь

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.