forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

Ліцензування
Автор: Serzh ( )
Дата: 23.02.2007 14:35:16

“Под вывеской КС строились финансовые пирамиды”,считает Андрей Оленчик, директор департамента надзора за кредитными учреждениями Госфинуслуг

[www.business.ua]

Зважаючи на актуальність теми ліцензування для більшості кредитних спілок у 2007 році, пропоную ділитися досвідом щодо отримання ліцензій

Ліцензування
Автор: Serzh ( )
Дата: 07.05.2007 17:11:11

Питання до представників КС, що мають досвід отримання ліцензії з "другої спроби":

Які недоліки "знаходить" Держфінпослуг в поданих для отримання ліцензії документах?

Ліцензування
Автор: Serzh ( )
Дата: 14.05.2007 17:31:26

чи може хтось підтвердити з посиланням на нормативно-правовий акт Дерфжінпослуг

чому звіт (А ОТЖЕ І ВСІ ДОКУМЕНТИ), який що подається в пакеті документів для отримання ліцензії КС на
здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки
(Підпункт 2 Ліцензійних умов "звітні дані в паперовій та електронній формі, складені відповідно до
Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об'єднаними кредитними спілками до Державної
комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 25.12.2003 № 177,
зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.01.2004 за № 69/8668, станом на останній день місяця,
що передує даті подання заяви для отримання ліцензії” ПОВИНЕН БУТИ ПОДАНИЙ ДО 25 ЧИСЛА МІСЯЦЯ НАСТУПНОГО ЗА ЗВІТНИМ?

Ліцензування
Автор: Ольга ( )
Дата: 23.05.2007 09:56:30

Подскажите пожалуйста!
Закончился срок действия лицензии на привлечение вкладов. Влияет ли это как-то на выдачу кредита?Установлен ли какой-то лимит на выдачу кредитов ? Может подскажите каким положением это регулируется?

Ліцензування
Дата: 23.05.2007 11:49:16

Уважно читайте Ліцензійні умови і на Головній сторінці сайту НАКСУ у правій колонці є офіційне роз`яснення ДФП з цього приводу. Від себе добавлю, що все те суперечить ЗУ"Про фінансові послуги ..." тощо. Якщо є потреба - поясню чому.

Ліцензування
Дата: 23.05.2007 14:46:15

Пане Вячеславе,

дуже прошу Вас як професійного юриста надати нам всім докладну консультацію.
Я загалом і сам інтуітивно відчуваю, що бюрократичний монстр Держфінпослуг часто передає куті меду, але з ними треба говорити мовою закону.
Тим паче, нам вже повідомили по телефону, що повератимуть подані на ліцензування документи, то ж я, якщо їхні зууваження будуть висмоктані з пальця або будуть необгрунтованими (як це нерідко й буває) маю готуватися до юридичної битви. (Мені ще в радянські часі було гидко виконувати всі безглузді вказівки "рідної" КПСС, а тепер ті ж самі відчуття у мене починає викликати і "рідна" Держфінпослуг).
Думаю, Ваша консультація по всіх пунктах ліцензійних вимог буде особливо корисною малим кредитівкам, які просто стогнуть під ярмом Держфінпослуг.

Ліцензування
Дата: 23.05.2007 19:13:58

З ким мені доводилось спілкуватись у ДФП, всі приємні, розумні люди. Але не розумію, чому їх спільна регуляторна політика так тисне на кредитні спілки. Сам стогну від того ярма.
Останнім часом, після багатьох форумних і позафорумних сварок, у мене з Андрієм Ярославовичем склалися досить добрі робочі стосунки. Йому дуже не подобаються мої критичні виступи на форумі щодо ДФП. І це можна зрозуміти. Як чисто з людських міркувань, так і з практичної точки зору я не хочу псувати тих добрих відносин. Маючи ті добрі стосунки я маю змогу спілкуватись і певним чином, нехай навіть у незначній мірі, впливати на нього, а разом з ним і на регуляторну політику ДФП щодо кредитних спілок. І це має свої плоди. Це корисніше і дієвіше. Наприклад, зміна поглядів ДФП на джерела формування резервного капіталу кредитних спілок. Це результат добрих стосунків і співпраці, а не ворогування. Сподіваюсь і на подальшу плідну співпрацю. Між тим я є поборником законності, і вважаю, що додержання законності є єдино правільним шляхом, як регуляторної політики ДФП, так і відстоювання своїх прав і інтересів кредитними спілками. Нажаль ДФП законами України нехтує і намагається складати своє власне законодавство, а кредитні спілки майже нічого (є поодинокі несистемні випадки) не роблять щоб відстоювати свої права. Від тогож ДФП бачу більше бажання щодо виправлення власних помилок, а ніж від кредитних спілок бажання і волі змусити ДФП додержуватись законів і рахуватися з власними інтересами. А що казати про асоціації. Захист прав і спільних інтересів кредитних спілок це є їх пряме завдання визначене законом. А вони...
Тепер безпосередньо до нашої проблеми. Зважаючи на вищевикладене, зрозумійте, вибачте і не ображайтесь, але я не буду на форумі надавати докладну консультацію. І справа навіть не у тому, що те читатиме Андрій Ярославович. Можуть читати інші... Задля нашого спільного блага буду діяти іншим чином.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.