forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

В цьому розділі розглядаються питання бухгалтерії у діяльності кредитних спілок.

НДФЛ по ДПВ
Автор: Vika ( )
Дата: 07.12.2006 08:54:46

Подскажите, пожалуйста, наш КС еще не распределял % на ДПВ и меня интересуют некоторые вопросы:
1)начисление НДФЛ по факту распределения % на ДПВ или при получении % членом КС?;
2)распределяя % поквартально, можно ли распределить % за 9 месяцев в конце года?;
3)НДФЛ 13% или 15%, если распределять за 2006 год?

НДФЛ по ДПВ
Автор: Дмитрий ( )
Дата: 11.12.2006 09:59:36

К сожалению эти вопросы мучат не только Вас

НДФЛ по ДПВ
Автор: Valya ( )
Дата: 11.12.2006 11:38:27

Вивчайте матчасть!!!!


Що ви придумали - ДПВ- вперше чую і не відразу зрозуміла що то таке.

Податок на дохід на паї кредитні спілки стараються не утримувати - проконсультуйтесь в Кобразя, чи Юри Шаталюка.

В минулому році ми змогли доказати ОДПІ (після появи листа комісії ВР з цього питання) свою правоту і ОДПІ повернула нам цей податок, який ми мали необережність утримувати та сплачувати.

НДФЛ по ДПВ
Автор: Vika ( )
Дата: 13.12.2006 09:01:06

Valya, не сразу решила писать ответ на Ваш агрессивный комментарий, у меня был День рождения 11 декабря, хорошее настроение, тем более Вы меня не убедили в том, что ДПВ не облагаются, если Вы так компетентны в этом вопросе - ответьте, а не отсылайте к другим.
Наша областная ассоциация сделала запрос к Оленчику А.Я., который он перенаправил в налоговую для ответа, потому что вопросы по налогообложению ДПВ исключительно в ее компетенции. Пришел ответ, у меня есть копия этого письма, но и до этого я не сомневалась в налогообложении ДПВ, проходя аудиторскую проверку за 2005 год наш аудитор предупредила меня, что если мы будем распределять % на ДПВ, то не забыть их налогообложить. Я не знаю кто Вы по должности, но читайте бухгалтерские журналы и профильные документы, есть один минус, в них не разбирают некоторые нюансы, которые есть в любой работе, а форум наверное и существует, чтобы советоваться.

НДФЛ по ДПВ
Дата: 13.12.2006 20:10:37

Вика, вы не воспринимайте агрессию непосредственно к себе.

Проблема в том, что люди "не любят" платить налоги, у нас так не принято...:))) А этот вопрос, на мой взгляд, неоднозначно отрегулирован в законодательстве. Я - не юрист, вступать в полемику не буду..

Но вот то, что НАКСУ махала письмом Буряка, убеждая КС, что плата на ДПВ - приравнены к %% на вклад, след-но - до 2010 года о её налогообложении забыть, привело к тому, что сейчас КС судяться с налоговой по этому вопросу, которая в свою очередь насчитала и неслабую сумму штрафов за несвоевремнное перечисление в бюджет. А вы знаете в какой стране мы живём.. ... никому не хочется попасть под "бульдозер" налоговиков.

НДФЛ по ДПВ
Автор: Valya ( )
Дата: 14.12.2006 20:51:19

Віка, вибачте, будь ласка, за нетактичну відповідь на Ваше питання. Признаю - тон був не найкращий. Пані Тетяна А. правильно зрозуміла мене - податків не хочеться платити.
Приймаєте вибачення?

Юра Шаталюк - черкни пару слів, що там у тебе з ДПІ?

Ти зміг доказати свою правоту?

Дуже важливо для всіх.


НДФЛ по ДПВ
Автор: Шаталюк Юрій ( )
Дата: 16.12.2006 15:29:38

Дівчатка, бережіть нерви. Стануть в нагоді у стосунках з податківцями.

Ми з ДПІ боремося до кінця. Надіслали дві скарги за адміністративною процедурою (до ДПІ, яка нарахувала податок та штрафи, потім - до обласної ДПА). Третій крок - після одержання відповіді від області 15.12.06 р. - ми повинні у 10 календарних днів надіслати третю скаргу, на цей раз останню, до ДПА України. Потім - тільки до суду. Ми затягуємо час, чекаємо рішення суду у м. Житомир. Мабуть, щось буде 28.12.06р. (тьху-тьху).
До речі, я читав звернення запорізької Асоціації до Оленчика та відповідь ДПА. Оленчик прилюдно сказав, що він переслав листа до ДПА за згодою асоціації. До нього ніяких претензій тут не може бути. А тлумачити Закон, навіть щодо податків, податківці не мають права. Тільки ВР чи суд.
Зараз кожна спілка окремо (на жаль) вирішує, чи платити 13%, чи ні. До речі, НАКСУ має експертний юридичний висновок по цьому питанні. Якщо суд врахує всі ЗА в нашу користь (я маю на увазі - користь всіх КС), окреме податкове рішення буде скасоване. Але тільки у Житомирі. На жаль, у нас не прецендентне право, як у США чи Англії, тому кожне рішення судів буде законне, навіть якщо вони будуть протилежні.
От якщо б якась спілка грамотно оскаржила саму ідею податківців, що відсоток на ДПВ (як доход члена КС) - це не відсоток, а щось "ІНШЕ", то всі спілки мали б спокій. Або навпаки, суд би встановив для ВСІХ обовязковість нарахування 13(15)% - ВСІ би платили податок, і ніхто б не допускав штрафних санкцій.
Тут дійсно в Законах не все виписано. Але: ВОНИ НЕ ПРОЙДУТЬ - МИ ПЕРЕМОЖЕМО!

Щиро всім бажаю миру та спокою в душі.
З Новим 2007 роком!


НДФЛ по ДПВ
Автор: Valya ( )
Дата: 19.12.2006 12:57:41

Юра, дуже дякую і за дане пояснення теж!!!



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.