forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

В цьому розділі розглядаються питання бухгалтерії у діяльності кредитних спілок.

стор.:  123Наступна
Поточна сторінка:1 з 3
Выбор Аудиторской фирмы
Автор: ОЛЕГ ( )
Дата: 28.09.2006 13:52:04

Пытаемся выбрать аудитора для нашей КС. Подскажите, какие требования необходимо предъявить к Аудиторскрй фирме. Существуют ли какие то критерии или официальные требования?

Выбор Аудиторской фирмы
Автор: Valya ( )
Дата: 11.12.2006 12:10:27

Да, такий аудитор має мати право проводити перевірки в КС- таке право надає ДФП.

Выбор Аудиторской фирмы
Дата: 11.02.2014 16:45:40

Ситуація кепська: Я вчора проаналізував перелік аудиторів, які можуть проводити перевірки фінансових установ. [nfp.gov.ua] Зі 100 фірм, що я знайшов у тому переліку, більшість дислоковані у Києві, значна частина у Донецьку (?!). На друге за чисельністю населення місто України, тобто Харків, приходиться аж 3 аудитрських фірми. Насправді, це не на місто, а на всю область. У більшості областей України нема жодної такої фірми. Перші мої перемовини з тима фірмами свідчать про те, що ціна на ту послугу (яка нам потрібна, але потрібна тільки тому, що того вимагає закон, а насправді вона і задарма нікому не треба), буде захмарною. До того аудитори намагаються нав`язати замість того, що вимагає закон, тобто замість підтвердження достовірності і повноти річної звітності, повний аудит господарської діяльності, бо, мовляв, там десь хтось від них вимагає проведення аудиту саме таким чином. Шановні друзі, що думаєте робити, як збираєтесь проводити у себе аудиторську перевірку на підтвердження достовірності і повноти річної звітності?



Выбор Аудиторской фирмы
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 12.02.2014 09:57:54

Ну, дивіться.
Вартість аудиторської перевірки 6 тис. (+/- індивідуальні особливості)
Розмір штрафу за непроведення аудиту 1,7 тис. (+ припис провести аудит). Для любителів - можна спробувати.
Аудиторів, звісно, як собак нерізаних, але таких, що справді розбираються - одиниці. Думаю, колективно ми їх усіх знаємо, особисто я можу порекомендувати 1-2; звертайтеся; але не забувайте, що вони перенавантажені, та й їздити далеко їм не резон.

Выбор Аудиторской фирмы
Дата: 12.02.2014 10:50:27

Цікавий хід: "Розмір штрафу за непроведення аудиту 1,7 тис. (+ припис провести аудит). Для любителів - можна спробувати". Я вже над цим думав. Якби не "припис провести аудит", то невідмінно пішли б таким шляхом. А з тим приписом не бачу сенсу.

Выбор Аудиторской фирмы
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 12.02.2014 12:28:18

Будете сильно сміятися, але припис додається не завжди...Забувають, чи що...

Выбор Аудиторской фирмы
Дата: 28.02.2014 15:58:34

Посмотрел сегодня реєстр аудиторов. Добавилось шесть. Одна харьковская фирма и одна полтавская, а остальные Киев. Ну и как будем делать аудит?

Выбор Аудиторской фирмы
Автор: кредитор ( )
Дата: 02.03.2014 15:46:47

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> Посмотрел сегодня реєстр аудиторов. Добавилось
> шесть. Одна харьковская фирма и одна полтавская, а
> остальные Киев. Ну и как будем делать аудит?


В п"ять разів дорожче ніж у минулому році. Через це у нашому регіоні три невеликі районні КС вирішили припинити свою діяльність і аудит проводити в цьому році не будуть, бо кажуть, що збанкрутують... Не кожній під силу викинути на вітер 5-6 тис. грн.








Редаґовано 5 раз(и). Останні правки 02.03.2014 22:40.

Выбор Аудиторской фирмы
Дата: 02.03.2014 19:13:21

На якому саме Майдані, шановний Кредиторе? Так само як я казав "Українському вибору" про те, що в Україні не можливо не те що виграти вибори, а й балотуватись, не критикуючи "папередніков", так само не перестаю повторювати кредитним спілкам. Допоки Ви не назвете імена тих злочинців, які спричинили вам шкоду, ви не нормалізуєте ситуацію у секторі та не доб'єтесь справедливості.

Називайте та надсилайте мені імена, надсилайте мені і докази. Паровоз вже поїхав.

[sites.google.com]



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 02.03.2014 19:14.

Выбор Аудиторской фирмы
Автор: кредитор ( )
Дата: 02.03.2014 22:44:08

Видалив слова стосовно Майдану... Це безрезультатно. А прізвища винних в грабунку кредитних спілок всім відомі..

стор.:  123Наступна
Поточна сторінка:1 з 3


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.