forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Депозити
Автор: chantes ( )
Дата: 16.09.2019 16:10:37

Якщо на форумі є ще хтось живий, напишіть будь ласка як краще обирати депозити. Я в принципі уже знайшла банк з найвигіднішими тарифами, особливо на депозити в іноземній валюті. Банк Альянс і ось іхні тарифи [bankalliance.ua]. Я звісно ж планую звернутись у сам банк і усе обговорити, но все таки цікаво що слід брати до уваги і які питання задавати,аби пізніше не появилось якихось проблем з виплатою відсотків



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 23.09.2019 10:33.

Депозити
Автор: Igor ( )
Дата: 16.09.2019 21:00:56

Живі є .... Кожен банк має свої "нюанси" депозитних договорів. Тому в ідеалі, бажано прийти в банк для ознайомлення з договором з досвідченою людиною, якщо не впевнені в своїй обізнаності. Або ознайомившись з умовами договору ( без офрмлення на руки Вам його не видадуть) записати або сфотографувати насторожуючі пункти і лише попередньо порадившись з фахівцем, завітати до банку знову.
Ви пишете, що вже визначилися з банком. Надіюсь, що він надійний і Ви порівняли прибутковість різних депозитів. Що я радив би Вам не забути і на що звернути увагу:
1) Гарантована сума повернення депозиту та доходу по ньому - 200 тис грн.
2) Умови дострокового розірвання договору
3) Умови повернення вкладу по закінченню дії договору, включаючи такий пункт чи повернення відбувається готівкою через касу чи в безготівковій формі
4) Умови автоматичної пролонгації ( деякі банки ефективно на свою користь прописують ці умови).

Щодо підбору депозиту та банку, можете ше переглянути наступні поради : [vseprogroshi.com.ua]

Удачі !

Депозити
Автор: chantes ( )
Дата: 17.09.2019 10:45:38

Дякую



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.