forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Великданов-непорядочный руководитель
Автор: vasacat ( )
Дата: 17.03.2016 21:36:46

сейчас КС Аккорд возглавляет вор и мошенник Великданов Сергей Константинович,который обманул меня и мою супругу ,не заплатив нам деньги за работу по представительству КС в судах г.Луганска и области,работали больше года,ждем деньги от этого проходимца более двух лет,вот на кого надо обратить внимание СБУ и выше стоящие Финорганы-это явный вор и мошенник!

Великданов-непорядочный руководитель
Автор: admin ( )
Дата: 18.03.2016 09:50:20

vasacat пише:
-------------------------------------------------------
> сейчас КС Аккорд возглавляет вор и мошенник
> Великданов Сергей Константинович,который обманул
> меня и мою супругу ,не заплатив нам деньги за
> работу по представительству КС в судах г.Луганска
> и области,работали больше года,ждем деньги от
> этого проходимца более двух лет,вот на кого надо
> обратить внимание СБУ и выше стоящие Финорганы-это
> явный вор и мошенник!


Як я зрозумів, доказів у вас немає?
На жаль ви порушуєте правила форуму.



Великданов-непорядочный руководитель
Автор: vasacat ( )
Дата: 18.03.2016 10:10:24

А какие вам еще надо доказательства ,мне что надо все рабочие документы и отчеты о проделанной работе на сайте надо разместить или что вы хотите

Великданов-непорядочный руководитель
Автор: admin ( )
Дата: 18.03.2016 12:00:14

vasacat пише:
-------------------------------------------------------
> А какие вам еще надо доказательства ,мне что надо
> все рабочие документы и отчеты о проделанной
> работе на сайте надо разместить или что вы хотите

Особисто я, як і багато інших людей, не знайомий ані з вишезгаданим паном, ані з його діяльністю.
Очевидно, ви, як людина нібито юридично обізнана, повинні знати краще за мене які докази потрібні.
Наразі це виглядає як анонімне звинувачення без будь-яких доказів.
Отже, по-перше потрібні ваші прізвище, ім'я та по-батькові.
По-друге на мою некваліфіковану думку потрібні принаймні певні договори з вищезгаданим паном.




Великданов-непорядочный руководитель
Автор: vasacat ( )
Дата: 18.03.2016 12:21:56

Вам что,надо выслать доверенности от Великданова на наши фамилии по которым мы работали в судах,договоров мы никаких с ним не заключали,верили в порядочность данной персоны и не ожидали такого обмана со стороны главы КС Аккорд

Великданов-непорядочный руководитель
Дата: 22.03.2016 16:49:48

vasacat пише:
-------------------------------------------------------
> ... договоров мы никаких с ним не заключали

Між фізичною та юридичною особою завжди має бути правочин, укладений у письмовій формі. Але письмовість форми правочину зовсім не значить, що це має бути письмовий договір. Це можуть бути різні документи, наприклад листування, і тіж таки довіреності теж. До письмових прирівнюються також електронні докумени. Якщо у Вас таке є доводьте своє право у суді та стягуйте належну вам платню. І таке, як у випадку, якщо Ви з дружиною працювали за цивільно-правовим договором, так і випадку праці за трудовим договором. Між тим, до недавнього часу трудовий договір вважався укладеним з моменту допуску працівника до роботи ...

Великданов-непорядочный руководитель
Автор: vasacat ( )
Дата: 22.03.2016 18:26:38

Спасибо за совет,но мы живем в Луганске,а должник в Киеве,ехать в Киев нам трудно и дорого,нам больше 65 лет,суды в Луганске не работают-война,так что прийдется ждать лучшего времени



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.