forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Потребую негайної допомоги
Дата: 21.09.2007 10:40:46

Шановні колеги, прошу надішліть будь ласка терміново, або вкажіть адресу звідки можна закачати копію Постанови Господарського суду Чернівецької області не знаю за якою кредитною спілкою з проблеми оподаткування, а вірніше неоподаткування, процентів на пайові внески. Копії постанови Господарського суду Чернігівської області, Житомирської області, Запорізької області та ухвали Севастопольського апеляційного господарського суду у мене є.

Потребую негайної допомоги
Дата: 21.09.2007 10:42:04


Потребую негайної допомоги
Автор: АЛ ( )
Дата: 21.09.2007 10:55:57

А Ви зателефонуйте в одну із Чернівецьких спілок - судячи із досвіду відносин між спілками нашої області, думаю там більш-менш повинні бути в курсі таких справ. Зв'яжетесь із тією КС і хай Вам безпосередньо перекинуть ту копію.... я б так мабуть зробила.

Потребую негайної допомоги
Дата: 21.09.2007 11:21:49

Дякую за пораду, але мало часу.

Потребую негайної допомоги
Автор: Вадим. ( )
Дата: 26.09.2007 09:10:03

Вячеслав, скиньте на емейл: Vadim_ks_cv@ukr.net свій телефон.
Я з Вами зв`яжусь, якщо це ще актуально, ми вже і апеляцію виграли у Львові. Можемо поспілкуватись по цій темі.

А рішення було в бюлетні.
Можу факсом продублювати.

Потребую негайної допомоги
Дата: 26.09.2007 12:38:33

Ще й як актуально. Податкова з нас жадає отримати 185 тис. грн. Наш позов вже у суді. Наші позовні вимоги підкріплюємо рішеннями судів з цього питання. Рішення Господарського суду Чернівецької області у мене було, але щось не можу знайти. Безумовно стануть у пригоді і Львівські рішення. Дуже дякую за пропозицію.
Мої е-mail: samopomich@pochta.ru , ICQ#: 382-080-679 , телефони є тут: [samopomich.pochta.ru]
Зараз все продублюю Вам Вадиме на е-mail.

Потребую негайної допомоги
Дата: 26.09.2007 12:46:35

Вадиме, дуже дякую за наводку. Рішення Господарського суду Чернівецької області знайшов у Бюлетені НАКСУ. Окрема величезна подяка НАКСУ за внесок у вирішення цієї проблеми.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.