forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2
Електронні петиції
Дата: 04.09.2015 13:43:42

Шановні колеги, нещодавно на сайті Президента України з`явилося таке явище, як приймання електронних петицій: [petition.president.gov.ua] [petition.president.gov.ua] Тобто можна у електронній формі подати звернення і, якщо воно буде підтримано 25000 голосів, то має бути обов`язково розглянуте. Пропоную спробувати достукатися до дурної та злочинної влади ще з цього боку і подати два звернення: 1. про повернення кредитним спілкам неприбуткового статусу, 2 . про незастосування у діяльності кредитних спілок РРО. Вважаю, що набрати по 25000 голосів для кредитних спілок України не становить великої складності. Якщо є підтримка, то я підготую такі звернення і коротенькі обгрунтування та викладу їх та тому сайті, а ви усі разом маєте прикласти зусиль для набрання тими петиціями необхідних голосів. Підтримуєте?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 04.09.2015 21:10.

Електронні петиції
Автор: Cаша ( )
Дата: 04.09.2015 14:32:30

Повністю згоден...

Електронні петиції
Автор: Igor ( )
Дата: 07.09.2015 12:17:37

Вячеславе! Я також підтримую цю ініциативу, а також прикладу зусиль для інформування всіх зацікавлених осіб. На сьогоднійшній день за відсутності реальних кроків по відстоюванню інтересів зі сторони всеукраїнських асоціацій та після подій біля Верховної Ради ( рахую, що за таких умов мирний протест кредитних спілок біля стін парламенту був би малоефективним) шляхів для самостійної самоорганізації та протидії недолугим законам залишається досить мало. Одне з них - це звернення до народних депутатів, яке бажано проводити паралельно з підтримкою Вашої електронної петиції. Ось посилання щодо подібних звернень: [docs.google.com]
На жаль, прохання змінити заголовок і зробити це не лише від імені ВАКС, а підсумовувати від усіх кредитних спілок України не знайшло відголоску.

Електронні петиції
Дата: 07.09.2015 13:43:51

Дякую Саша, дякую Igor`е, але вважаю, що нас замало. Потрібна більш широка підтримка. Почекаєм ...

Електронні петиції
Автор: кредитор ( )
Дата: 08.09.2015 23:09:09



Адміністрація сайту електронних петицій відстежуватиме спроби накручування голосів і повідомлятиме Службі безпеки України ІР-адреси, з яких вони робилися.

[www.ukrinform.ua]

Електронні петиції
Автор: Igor ( )
Дата: 09.09.2015 11:13:44

Вячеславе, Вашу ініциативу вже "запозичили". Так буває ..... Проте треба підтримати для вирішення спільної проблеми. Розчаровує лише те, що знову все робиться без обговорення.

Електронні петиції
Автор: Igor ( )
Дата: 09.09.2015 11:17:25

Щоб підтримати петицію, необхідно:
1. Перейти за посиланням [petition.president.gov.ua].
2. Зареєструватись, отримати на адресу своєї електронної пошти право доступу і, скориставшись ним, підтримати петицію.

Електронні петиції
Автор: кредитор ( )
Дата: 09.09.2015 12:25:49

4 сентября заместитель главы администрации президента Дмитрий Шимкив сказал...... ,что такой инструмент как петиция, которая набрала необходимое количество голосов, не означает автоматического внедрения в жизнь ее предложений.
Больше читайте здесь: [zn.ua]

Електронні петиції
Дата: 10.09.2015 11:55:20

Igor пише:
-------------------------------------------------------
> Вячеславе, Вашу ініциативу вже "запозичили". Так
> буває ..... Проте треба підтримати для вирішення
> спільної проблеми.

Igor`е, я ж це не для власної слави, а для вирішення проблеми. Мені байдуже те, від чийого імені піде та петиція. Я почитав петицію Сидоровського В.М. Моя думка: погана петиція. Дуже погана петиція. Необгрунтована. Якщо вона набере необхідну кількість голосів і у задоволенні буде відмовлено (бо неогрунтована), то у разі звернення з аналогічними вимогами адміністрація президента зможе відповідати, що таке вже розглядалося. Тому не можна підтримувати цю петицію. Але я, особисто, не підтримаю цю петицію ще і з за пункту 3. Я категоричний противник кредитування кредитними спілками юридичних осіб. Сидоровський В.М просить : "3. Ініціювати внесення змін до Закону України «Про кредитні спілки» в частині надання права фізичним особам – підприємцям, фермерським господарствам, кооперативам та неприбутковим організаціям користуватися послугами кредитних спілок". Між тим: 1. фізичні особи – підприємці, як фізичні особи і зараз кредитуються у кредитних спілках. Нема такої проблеми; 2. фермерське господарство - це те саме приватне підприємництво, а отже і зараз воно без будь-яких проблем прокредитовується кредитними спілками; 3. Кредитна спілка без будь-яких проблем може набувати членства у неприбуткових - кооперативних організаціях і інвестивуати туди, і отримувати дохід. Це ще краще, ніж кредитувати. Тож, нема такої проблеми;

Igor пише:
-------------------------------------------------------
> Розчаровує лише те, що знову все робиться без обговорення.

Вискачки завжди шкодять справі. А хотілося все зробити розумно ...

Тож, я закликаю не голосувати за петицію Сидоровського В.М, а спільно зробити дві обгрунтовані петиції про неприбутковість та РРО, і спільно забезпечити їм належну підтримку.



Редаґовано 5 раз(и). Останні правки 10.09.2015 14:36.

Електронні петиції
Автор: Igor ( )
Дата: 10.09.2015 14:27:42

Вячеславе! Я цілком поділяю Ваші застереження. Саме тому написав про чергове розчарування. Мені багато дзвонять з приводу петиції. Поки ще не підключені всі друзі і товариші нашої кредитної спільноти, які можуть допомогти набрати необхідну кількіть голосів, є пропозиція при Вашому бажанні підготовити текст нової петиції. Викласти її на один день на форум і затвердивши, почати голосувати.

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.