forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня12
Поточна сторінка:2 з 2
Програма захисту вкладів
Дата: 28.01.2014 15:20:24

Учасник пише:
-------------------------------------------------------
> це утопія.

Ну чому ж утопія? Не утопія, просто я помилився. :-)) Вибачаюсь і виправляюсь: не кредитного портфеля, а загальної суми прострочених кредитів. Навожу реальні цифри станом на 31.12.13р.: загальна сума прострочених: 558030,19 грн., розрахована необхідна сума резервування 340286,86 коп., наявна сума резерву 453897,26. Тобто що треба робити? Треба зменшити резерв на 113610,4 грн.. А що робить кредитна спілка? А кредитна спілка навпаки 31.12.13р. збільшила той резерв на 100000 грн.. Стало 553897,26 грн., що становить 99,26 % загальної суми прострочених кредитів.
Тобто, якщо станеться так, що абсолютно усі ті кредити, що зараз є простроченими, не повернуться (такого не може бути, бо усі кредити мають забезпечення), то пайовики нічого не втратять.

Учасник пише:
-------------------------------------------------------
> Тому я прихильник договірних
> відносин, особливо в питаннях, що стосуються
> грошей.

А хіба Вам тут можна чимсь заперечити? Ви не просто прихільник, - Ви дієте у рамках вимог закону, а саме п.2 ч.1 ст.208 Цивільного кодексу України. Договір про пайові внески теж має право на існування. Частина 5 пункту 2.1.3 “Положення про фінансові нормативи діяльності та критерії якості системи управління кредитних спілок та об'єднаних кредитних спілок» про те, що: “Додаткові пайові внески залучаються на бездоговірній основі” не є тому перешкодою.

Програма захисту вкладів
Дата: 23.02.2014 17:27:25

Стрімка пакращуіться фінансовий стан кредитних спілок - членів ВАКС та ПЗВ. Експрес-аналіз даних програми "Відкрита кредитна спілка", опублікованих аналітиками від ПЗВ свідчить, що за 2013 рік перед ними прозвітувалось лише 97 кредитних спілок (за 9 місяців 2013 року - 126).

Можливо, дані не остаточні, принаймні залишається сподівання на те, що ПЗВ отримав або обробив іще не всі дані за 2013 рік, але тоді про це треба робити відповідну помітку.

Але якщо ввважати те, що опубліковано - консолідованим повноцінним звітом, то виходить, що кількість КС, які мають ліцензію, скоротилась за останній квартал з 41 до 27 кредитних спілок. Активи скоротились за той самий період із 929,72 до 733,38 млн. гривень, або із темпом 83,78%. При цьому кредитний портфель зменшувався дещо швидше - 91,24% на рік.

Словом, глибше аналізувати і шукати у тому позитив марно, не маючи відповідь на питання про те чи ці дані повні, і чи їх повнота не зумовлена банальним небажанням кредитних спілок більше мати справу із збанкрутілим з ідеологічної точки зору ВАКСом...

Програма захисту вкладів
Дата: 24.02.2014 01:06:48

Прийняв до уваги, дякую.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 24.02.2014 01:07.

Програма захисту вкладів
Дата: 24.02.2014 15:27:25

Незважаючи на день жалоби в Україні, Гайдаєнко влаштував салют недостовірної та неправдивої інформації.
1. Учасниками "Програми захисту вкладів" є 45 кредитних спілок. Всі учасники "Програми захисту вкладів" до 8 лютого подали звітні дані за рік.

Активи
2012: 451 688 997;
2013: 484 470 628
динаміка + 7,3%

Кредити членам
2012: 403 188 654;
2013: 415 972 613;
динаміка + 3,2%

Вклади
2012: 265 577 866
2013: 281 545 714
Динаміка + 6,0%

Капітал
2012: 149 003 860
2013: 163 976 097
динаміка + 10,0%

Капітал до активів
2012: 33,0%
2013: 33,8%

Резервний капітал до активів
2012: 25,2%
2013: 27,8%

Члени кредитних спілок - учасників ПЗВ
2012: 305 450
2013: 269 631
Динаміка: -11,7%

Вкладники
2012: 15 368
2013: 14 103

Позичальники
2012: 77 183
2013: 70 794
Динаміка -8,3%

2. В рамках інформаційного проекту "Відкрита кредитна спілка" оприлюднюють інформацію: всі учасники ПЗВ, всі члени ВАКС та кредитні спілки, які подали відповідні заяви. Інформація розміщена на сайті ще не є остаточною, оскільки частина спілок в ручному режимі вводили інформацію в КІС Нацкомфінпослуг зараз ще відбувається прийом звітів від неучасників ПЗВ.

3. Вважаю, що керівник асоціації кредитних спілок, які роками не виконують зобов'язання перед вкладниками; асоціації, яка не оприлюднює жодної інформації про фінансових стан своїх учасників, тезами про "ідейне банкрутство" іншої асоціації кредитних спілок лише незграбно намагається відволікти увагу учасників форуму від реального фінансового, а не ідеологічного банкрутства організацій, до яких він причетний.

4. Всі ми знаємо, хто найголосніше кричить "тримайте злодія"!
І саме в день, коли стало зрозуміло, що "ставка" на російський "Український вибір" Медведчука не спрацювала, Гайдаєнко розпочав травлю по об'єднаннях, які працювали, а не бігали від одних політиків до інших.



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 24.02.2014 15:42.

Програма захисту вкладів
Дата: 25.02.2014 15:19:18

1. Якщо у когось від політики голівку закружило, то то його і лише його проблеми. Як то було вигідно ВАКС-ПЗВ, мені приписували "опозиціонерство" та зв'язки із Олександрою Володимирівною Кужель. Як влада змінилася - я вже ворог з боку Росії. Така тактика Івана Вишневського та його патрона з бульвару Шевченка не нова, і як раз і відповідає принципу "тримай крадія", на який посилається пан Іван. ВОКС "Сузір'я" має підписаний договір про співробітництво із "Українським вибором" і в тому немає нічого поганого. Як відомо - кредитні спілки поза політикою, і співпрацюють із будь-якою політичною чи громадською силою, яка сприймає та підтримує ідеї кредитної кооперації. Україна ж як держава приречена на співпрацю як із країнами Заходу, так і з Росією. Не бачу у тій співпраці жодного зв'язку із тим, яку халтуру жене ПЗВ під виглядом інформаційного проекту "відкрита кредитна спілка".

2. Якщо повнота аналітичного звіту ПЗВ залежить від подачі кредитними спілками звітів до Нацкомфінпослуг - те лише може свідчити про специфічний зв'язок між ВАКС-ПЗВ та Нацкомфінпослуг, на що ми неодноразово звертали увагу. Чи може Іван знову не зумів висловитись так, щоб його зрозуміли?

3. Якщо звіт не готовий, або не інформативний - його не nреба публікувати, бо це свідчить про непрофесіоналізм аналітиків. Доречі своє застереження щодо можливої неповноти звіту мною абсолютно коректно було зроблено.

І останнє. У моїх постах не було звинувачень на адресу Івана Вишневського у злочинах. Очевидно, Іван Іванович до кінця своїх днів ненавидітиме Всеукраїнську Асоціацію Кредитних Спілок Військовослужбовців та Працівників силових відомств, і мене особисто, як її керівника. Це не означає, що всім цікаво вивчати передумови його до мене особистої неприязні. А "травля" іще не розпочалась... бо це - не наш, а ваш метод, пане Іване.



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 25.02.2014 16:02.

Програма захисту вкладів
Дата: 27.02.2014 08:26:17

Доречі, пане Іване. Як ті дані будуть нарешті зібрані та доступні для неупередженого аналізу, не забудьте нас повідомити громадськість, будь ласка.

Програма захисту вкладів
Дата: 27.02.2014 08:55:41

Ростислав, повідомте будь ласка нас громадскість, також про результати діяльності ВОКС "Сузір'я" як Ви вмієте - розгорнуто. Дякую.

Програма захисту вкладів
Дата: 27.02.2014 09:26:28

1. Константин, потеря Вашим кредитным союзом некоторых незначительных средств, размещенных в свое время на паевом счету ВОКС "Сузирья" является прямым следствием предательства, которое Вы совершили по отношению к Ассоциации, членство в которой и составляет основу членства в первом всеукраинском объединенном кредитном союзе. Недоступность средств для выплат явилась временной, и наступила не только для "Слобожанского", но и для всех других членов ВОКС, но именно в это время Ваш кредитный союз и совершил это предательство, переметнувшись в стан конкурентов, которые ближе к кормушке. При этом Вы на законных основаниях потеряли право что-либо требовать от "Сузирья". Се-ля-ви. Вам лично, Вашему отцу, стучавшему Оленчику, равно как и всей международной общественности я это обяснил на форуме НАКСУ так, как и сейчас это делаю лично для Вас. Я считаю, что Ваша дальнейшая болтовня якобы о долгах ВОКС "Сузирья" перед Харьковским КС "Слобожанский" не имеет под собой никаких оснований.

2. Результаты нашей деятельности положительны, у нас все уже хорошо, и члены ВОКС "Сузирья" об этих результатах регулярно информируются. Вы к таковым более не относитесь. Ни к членам "Сузирья", ни к членам Ассоциации.

3. Я никогда не кричал на весь мир, что открываю всеукраинскую программу "Открытый кредитный союз" и публикую глубокую аналитику, убеждающую вкладчиков в надежности кредитных союзов, входящих в ВАКС, ПЗВ и др. волонтеров. При более детальном рассмотрении оказывается, что не такие уж и надежные, не такие уж и особо стабильные.

4. Ассоциация и "программа", систематически не помогавшая кредитным союзам, и пачками исключавшая их из рядов славных членов, как только у союза возникали проблемы, не имеет морального права претендовать на роль представителя интересов всех кредитных союзов Украины. И мне кажется, Вам "вписываться" за ВАКС-ПЗВ не стоит. Пусть каждый несет свою ответственность ЛИЧНО. Я буду отвечать за свое, ВАКС-ПЗВ - за свое, а Вы и Ваш отец - за свое. Это будет правильно.

5. Прошу прощения у других участников форума, которые воспринимают этот наш диалог как личную перепалку. Троллинг ВАКС-ПЗВ - основной метод перевести разговор на личности и увести от основного предмета обсуждения. Я надеюсь на понимание этого факта теми, кто вынужден это читать.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 27.02.2014 09:28.

Програма захисту вкладів
Дата: 27.02.2014 10:13:03

2. Результаты нашей деятельности положительны, у нас все уже хорошо, и члены ВОКС "Сузирья" об этих результатах регулярно информируются. Вы к таковым более не относитесь.

А як же громадскість??? Щось в цих повідомленнях немає ні яких данних про діяльність. Мене це ні в якому разі не турбує особисто. Це громадськість бажає побачити результати діяльності ВОКС "Сузір'я".

стор.:  Попередня12
Поточна сторінка:2 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.