forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Канал ICTV ищет героев программы про мошенников и аферистов!
Автор: Ярослава ( )
Дата: 22.08.2012 10:41:38

Программа канала ICTV «Твій рахунок» ищет героев!

Хотите жить, как кот в сметане, и чтобы вас не развели на деньги? Программа «Твій рахунок» вместе с самыми опытными украинскими юристами и финансистами подскажет, как защититься от мошенников и аферистов.

Ты тоже можешь получить советы эксперта в прямом эфире - просто оставляй заявку на странице кастинга [say.tv]

С нетерпением ждем Ваших заявок!

Канал ICTV ищет героев программы про мошенников и аферистов!
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.08.2012 12:15:09

А чого Ви на цей сайт?
Вам сюди: www.kmu.gov.ua

Канал ICTV ищет героев программы про мошенников и аферистов!
Автор: Ярослава ( )
Дата: 22.08.2012 12:22:44

Миколо, ми шукаємо реальних людей, які могли б розповісти свою історію.

Канал ICTV ищет героев программы про мошенников и аферистов!
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.08.2012 13:07:26

розповісти свою історію - чого? Як ЇХ дурили? Все ж таки тут в більшості професіонали, і якщо нас і дурили, то головно на тому рівні, що я вказав у попередньому пості. А як ВОНИ дурили... ну, мені здається, що такі сюди вже не дуже й заходять.


Канал ICTV ищет героев программы про мошенников и аферистов!
Автор: Ярослава ( )
Дата: 22.08.2012 13:10:48

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> розповісти свою історію - чого? Як ЇХ дурили? Все
> ж таки тут в більшості професіонали, і якщо нас і
> дурили, то головно на тому рівні, що я вказав у
> попередньому пості. А як ВОНИ дурили... ну, мені
> здається, що такі сюди вже не дуже й заходять.
>
>


Миколо, ми шукаємо реальні історії людей, які постраждали від шахраїв, аферистів (влада, держава не мається на увазі).

Канал ICTV ищет героев программы про мошенников и аферистов!
Автор: кредитор ( )
Дата: 22.08.2012 13:50:14

Розказали мені таку історію. Нещодавно в одне з сіл нашої області приїхали на мікроавтобусі "спеціалісти" по виготовленню і монтажу недорогих металопластикових вікон. І головне - в кредит . Виготовлення за 2 тижні. Народ повівся на халяву. Зробили охочим заміри, сказали скільки то буде коштувати. Загрузили селюків в автобус, відвезли в місто в банк. Там дали їм підписати кредитні договори і ще якісь папери, які вони, звісно, не читали. Гроші людям на руки не дали, а перерахували на рахунок приватного підприємця. Пройшло 2 тижні, потім ще 2 тижні і ще. Народ схаменувся, коли з банку, почали нагадувати, що треба погашати кредит. Почали звонити на мобільний номер тому підприємцю. Телефон, звичайно, був відключений. Побігли в банк, взнали адресу підприємця, а там виявився гаражний кооператив і охоронець повідомив їм, що підприємець щез, а вони не перші сюди бігають. Вже і міліція була. І ніби не одне село так "ощасливили".


Канал ICTV ищет героев программы про мошенников и аферистов!
Автор: Ярослава ( )
Дата: 22.08.2012 14:32:01

Історія якраз співпадає з тематикою програми "Твій рахунок"!

А ви можете записати її на відео (можна за допомогою мобільного телефону, фотоаппарату з функцією відео) і залишити на сторінці кастингу до програми [say.tv] ?

Канал ICTV ищет героев программы про мошенников и аферистов!
Автор: кредитор ( )
Дата: 22.08.2012 22:04:18

Ярослава пише:
-------------------------------------------------------
> Історія якраз співпадає з тематикою програми "Твій
> рахунок"!
>
> А ви можете записати її на відео (можна за
> допомогою мобільного телефону, фотоаппарату з
> функцією відео) і залишити на сторінці кастингу до
> програми

Не знаю. Треба буде в людей запитати чи захочуть вони виставлятись на всю країну, пробачте, бовдурами. Я, правда, зробив ксерокопії тих паперів, що їм банк дав. Можу вислати.



Канал ICTV ищет героев программы про мошенников и аферистов!
Автор: кредитор ( )
Дата: 22.08.2012 22:21:11

Цікаво те, що дехто з обдурених трохи раніше приходили до нас в спілку і справлялись, чи можна отримати кредит на встановлення вікон. Ми відповіли, що такі кредити надаємо і їм би надали. Але мабуть в шахраїв умови були кращі :))




Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 22.08.2012 22:33.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.