forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  12345678910Наступна
Поточна сторінка:1 з 10
Народ vs ДФП
Автор: Serzh ( )
Дата: 24.05.2007 23:49:45

Мої вітання, пане Вячеславе!

Ви пишете "політичні речі" в форумі "Право та нормативні документи". Для цього є форум "Різне".



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 26.05.2007 04:10.

Народ vs ДФП
Автор: Serzh ( )
Дата: 05.07.2007 11:37:13

Хотів би непогодитись з твердженням "у простомові ми це називаємо депозитами", так як і ДФП в своїх документах пише "депозити".

Розпорядження від 03.06.2005 N 4122 "Про затвердження Вимог до програмного забезпечення та спеціального технічного обладнання кредитних спілок, пов'язаного з наданням фінансових послуг"

п. 3.1.4. Можливість нарахування процентів як за окремим договором (кредиту або депозиту), так і за всіма договорами, на визначену користувачем дату.

3.1.7. Можливість нарахування штрафних санкцій за достроковим розірванням кредитних та депозитних угод, а також за простроченими кредитами.

3.2.2. ... інформація про кредитні та депозитні договори

3.2.4. Кредитних та депозитних договорів з обов'язковим збереженням такої інформації:


ЗВІТ ПРО РОБОТУ ДЕРЖАВНОЇ КОМІСІЇ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ ЗА 2005 РІК

ст.51 "Кількість членів КС, що мають депозити"
ст.53 "залишок залучених депозитів"

(див. [www.dfp.gov.ua])

Доповідь Оленчика А. на семінарі 18.01.07 р. на тему „Проблеми стабільності кредитних спілок в Україні” - вся сторінка майорить депозитами, також можна зустріти термін „вклад” (без внеску:)

(див. [ierpc.org])

І проблєма не в тому, що клерки скрегочуть – на то вони і клерки. Але, перефразовуючи „товарища Сталина”, маємо стан речей, коли КЛЕРКИ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ!
В тому числі щодо визначення серйозним порушенням вживання в тексті якогось положення терміну „депозит”.


P.S. Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока, а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого. ( Євангеліє вiд Матвiя)

Народ vs ДФП
Дата: 05.07.2007 13:59:47

Я думаю, що "Доповідь Оленчика А. на семінарі 18.01.07 р. на тему „Проблеми стабільності кредитних спілок в Україні” - вся сторінка майорить депозитами, також можна зустріти термін „вклад” (без внеску:)", це якраз той випадок, коли "у простомові ми це називаємо депозитами".
А у іншому я з Вами згоден. Ви перемогли! Наведені Вами норми з "Вимог до програмного забезпечення ..." мене просто шокували. Я на це ніколи не звертав уваги. У такому випадку є достатні юридичні підстави вимагати від ДФП пояснень. Я на власній шкурі болісно відчув, і продовжую відчувати те, про що Ви пишите, тобто "визначення серйозним порушенням вживання в тексті якогось положення терміну „депозит”". А Ваша цитата з Біблії, це, як кажуть - "не в бровь, а в глаз"(рос.).

Народ vs ДФП
Дата: 10.07.2007 16:16:41

Я спілкувався з Андрієм Ярославовичем з питання вживання у Вимогах терміну "депозити" щодо внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки. Вживання "депозиту", "депозитних угод", "депозитні договори", "депозитних договорів" - помилка. Є розміння необхідності внесення змін до Вимог у цих випадках, а також у інших де є невідповідність законодавству. Свої пропозиції Андрію Ярославовичу я надіслав. Кому цікаво - можу надіслати на e-mail. У кого є якісь пропозиції, зауваження тощо щодо Вимог можете надіслати мені. Я проаналізую і слушні, на мою думку, передам Андрію Ярославовичу.

Народ vs ДФП
Автор: Serzh ( )
Дата: 21.12.2007 10:45:27

На виконання вимог статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Державний комітет фінансового моніторингу України повідомляє про оприлюднення на
веб - сайті Держфінмоніторингу України (www.sdfm.gov.ua) в розділі „нормативно-правова база”, рубрика „проекти актів” проекту наказу Державного комітету фінансового моніторингу України „Про внесення змін та доповнень до деяких наказів Держфінмоніторингу” (далі - Проект наказу) та аналізу регуляторного впливу.

Щоб дізнатись, хто був ініціатором змін, натисніть посилання „ПРОЕКТИ АКТІВ”, що міститься безпосередньо в тексті новини - яка прикра помилка:)

[sdfm.gov.ua]

Народ vs ДФП
Автор: Serzh ( )
Дата: 10.01.2008 14:36:32

Коментар Держфінпослуг:

... під внесеням інформації до Реєстру (фінансових установ – прим.) діючі кредитній спілці слід розуміти НАДАННЯ КРЕДИТНОЮ СПІЛКОЮ БУДЬ-ЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЗМІНИ ТА ДОПОВНЕННЯ ДО ДОКУМЕНТІВ, ЩО ПОДАВАЛИСЬ ДО ДЕРЖФІНПОСЛУГ.

Хтось знає де про це написано? :)

Народ vs ДФП
Автор: Serzh ( )
Дата: 02.12.2008 21:19:33

"Держфінпослуги недобросовісно виконує свої обов’язки"

сказав начальник Державного департаменту боротьби з економічною злочинністю МВС України Леонід СКАЛОЗУБ
[www.unian.net]


Народ vs ДФП
Автор: М.Тищенко ( )
Дата: 03.12.2008 14:36:16

Приєднуюсь

Народ vs ДФП
Дата: 03.12.2008 14:43:22

Приєднуюсь.

Народ vs ДФП
Автор: victor ( )
Дата: 04.12.2008 11:22:06

Этому Скалозубу лишь бы ляпнуть. Он, видите ли, добросовестно работает. В нашем городе с десяток псевдо финансовых фирмочек нагло бушуют, народ массово кидают, а милиции целое стадо и никакой реакции. А инспектор Госфинуслуг один на всю область.

стор.:  12345678910Наступна
Поточна сторінка:1 з 10


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.