forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня12345
Поточна сторінка:5 з 5
членство в КС
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 24.05.2011 14:34:07

юрий в. пише:
-------------------------------------------------------
. Скажите. как нечлен КС по закону я должен обратитья письменно к раде или к собранию
> членов КС ( я имею в виду закон "Про КС" ст. 10 ч. 7 про "закавыку" с "відповідним рішенням") ?

Якщо Ви вже не член КС, то читати треба інші статті Закону, а саме:
Стаття 15. Спостережна рада кредитної спілки
1. Спостережна рада представляє інтереси членів кредитної
спілки в період між загальними зборами.

Стаття 16. Правління кредитної спілки
4. Голова правління кредитної спілки:
....представляє кредитну спілку в її відносинах з державою,
іншими юридичними та фізичними особами;

Розумієте? І рада, і збори "представляють інтереси членів". А Ви - "інші", отже по гроші треба звертатися до виконавчого органу. Ну, раді можна поскаржитися...

> Если все-таки рада примет решения мне как нечлену
> КС выплатить долг, я могу рассчитывать на деньги,
> например с паевых вносов, др. резервов, с
> поступлений от кредиторов в первоочередном
> погашении моего долга перед др. вкладчиками?

Рада-то, може і прийме таке рішення; тільки у правління є 400 способів просаботувати його виконання ((.

К
> тому же интересно, как налоговая будет определять
> налог:

Ніякого "налога" на повернутий Вам борг не належиться, не беріть у голову.


членство в КС
Автор: юрий в. ( )
Дата: 02.06.2011 13:54:37

Здравствуйте!Спасибо за ответ! Недавно прошло собрание и мне заявили, что хотя на прошлом собрании проголосовали за мое исключение - заявка "не прошла" так как деньги все еще находятся в КС. Правда ? На собрании не захотели рассматривать никаких "личных" вопросов, а отправляли к спостережной раде - ГЛАВНОМУ органу! Вот я и хотел бы письменно обратиться к спостережной раде (или главе спостережной раде ?) с заявлением о принятии решения о возврате денег, а потом может до суда . Скажите, какой орган вы имели в виду под словом "виконавчий орган"?

членство в КС
Автор: юрий в. ( )
Дата: 16.06.2011 12:44:39

Здравствуйте! Извините, но я не понимаю, почему никто не пишет. Я хотел просто спросить: мне заявили, что на собрании, где члены КС проголосовали за исключение меня из членов, решение про исключение нет (заявка "не прошла" так как деньги все еще находятся в КС).Ведь это же чепуха? Что мне делать? Если надо писать заявление спостережной раде, то как грамотно его написать, добавив при этом чтобы рада постановила правлению выплатить деньги согласно закону ? Это заявление писать на имя главы спостережной рады?

членство в КС
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 16.06.2011 18:00:58

Не пишуть з двох причин: або все зрозуміло, або не цікаво.
Я, до речі, належу і до тих, і до інших. Свою думку з обговорюваного питання я виклав. Хіба що додатково поясню, що виконавчий орган в КС - це правління. Давайте вже згорнемо цю тему.




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 16.06.2011 18:13.

членство в КС
Автор: кредитор ( )
Дата: 16.06.2011 20:15:29

юрий в. ( )

Якось Ви не творчо підходите до вирішення свого, вибачте, шкурного питання. ;)) Прете буром на розпорядників фінансами, лякаєте їх судами. Попробуйте якось їх інакше зацікавити. Цукерочків принести касирці, винця, кави бухгалтерці. Вони ж вам натякали, що ваші гроші треба оподаткувати. Може якийсь благодійний внесок на розвиток кредитної кооперації вони мали на увазі ? Як в лікарні, якщо Вас цікавить кінцевий результат. Думайте, думайте.....



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 16.06.2011 20:19.

членство в КС
Автор: юрий в. ( )
Дата: 29.06.2011 13:56:39

Здравствуйте! Если правление не желает "отпустить" меня из своих членов, то творчески или не творчески подходить, но я думаю следует все-таки писать жалобу. Только куда? А то руководитель КС сегодня заявил, что мол закон написали в хорошие времена, а сейчас правление не может исключить меня - только надо ждать покуда КС не выплатить мне все деньги! У вас конечно другое мнение, но я думаю следует все-таки пытаться отстаивать свои права и не позволять таким "слишком умным" морочить голову как мне!

членство в КС
Автор: кредитор ( )
Дата: 29.06.2011 19:04:13

юрий в. ( )
Про яку спілку йде мова ? Звідки Ви ?

членство в КС
Автор: юрий в. ( )
Дата: 06.07.2011 11:29:37

Добрый день! Отвечаю на ваш вопрос: КС "Деснянська" г. Чернигов.

членство в КС
Автор: юрий в. ( )
Дата: 14.07.2011 12:45:46

Добрый день! Можно поинтересоваться : зачем такая вам инфомация? Вы этого так и не написали

стор.:  Попередня12345
Поточна сторінка:5 з 5


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.