forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2
різне
Автор: юрий в. ( )
Дата: 26.01.2011 13:19:16

Доброго ранку! Скажіть будь-ласка, як я можу повернути гроші з КС - я звернувся до суду рік назад, але свій вклад досі не отримав (нема грошей), хоч спілка досить існує, що я можу зробити крім подання позова в суд? Якщо потрібне повторне звернення в суд, то як оформити його, якщо можливо, з моральним та ін. відшкодуванням? Як буде виглядати таке повторне звернення: я - пенсіонер, у мене за останній час погіршилось самопочуття, потрібна операція. Дякую!

різне
Дата: 26.01.2011 14:36:31

Ви звернулися до суду... А суд прийняв рішення за Вашим позовом? Яке?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 27.01.2011 16:59.

різне
Автор: юрий в. ( )
Дата: 03.02.2011 14:04:35

Добрий день! Суд прийняв рішення про повернення мені суму вкладу та нарахованних відсотків, та я одержав від судового виконавця лише 10 грн.

різне
Дата: 03.02.2011 22:32:04

А чому тільки 10 грн.? А все інше?

різне
Автор: victor ( )
Дата: 04.02.2011 11:21:59

Коли народ зрозуміє, що ні суд, ні прокуратура, ні виконавча служба гроші не друкують. Що вдалось держвиконавцю знайти в касі спілки, те й дав. Замість того, щоб по судах бігати, краще б юрій.в допоміг правлінню змусити злісних боржників платити по кредитах. Тоді б і гроші в касі спілки з"явились.

різне
Дата: 04.02.2011 12:39:31

Та я ж і намагаюсь підвести людину до розуміння того, що гроші у спілки з нічого не беруться. Якщо виконавець стягув тільки 10 грн., то мабуть більше нема. А отже, коли нема грошей повернути основний борг, то про додаткові моральні та інші відшкодування годі й думати. Тепер треба з клієнта перетворюватись на справжнього члена кредитної спілки, і не тільки Юрію, а і всім іншим клієнтам. Бо інакше ті 10 грн. можуть стати останніми ...
Оце є яскравий приклад негативу з депозитозалучаючої діяльності кредитних спілок. Я не звинувачую цю людину. Більше того, - вона постраждала, я їй співчуваю. Але чи була, чи є ця людина ЧЛЕНОМ КРЕДИТНОЇ СПІЛКИ? Ні. Ця людина фактично ніколи не була серед членів спілки, тільки формально. Ця людина несла гроші у кредитну спілку, як у банк, сподіваючись на дохід, і що той дохід хтось для неї заробить, але від розуміння кооперативності була і залишається вкрай далекою. Це явище є цілком звичайним для "класичних" і несправжніх кредитних спілок.

різне
Автор: юрий в. ( )
Дата: 16.02.2011 11:53:11

Дякую всім не байдужим ! Я розумію, щов першу чергу сам винуватий, але хочется вірити, що гроші я не подарував і є якійсь вихід, наприклад відповідь пана victorа, але як (я ж не колектор і на цьому не розуміюсь) ? Якщо є в когось позитивний досвід, знання з цієї проблеми - прошу поділитися! І ще - невже курівництво спілки не несе ніякої відповадальності за своє "керівництво"?

різне
Автор: victor ( )
Дата: 16.02.2011 13:12:22

юрий в. ( )
І ще - невже керівництво спілки не несе ніякої відповадальності за своє "керівництво"?
________________________________________________________________________________________________
Чому не несе ? Якщо ви доведете, що голова правління спілки, наприклад, оформив кредит на підставну особу, а гроші привласнив, то його посадять і ви отримаєте моральне задоволення. І все. Але вам теж треба засукати рукави і знайти такий злочин. Можливо треба буде матеріально зацікавити і відповідні органи, щоб не затягували слідство. А це теж ваші витрати. В Україні живем.

Щодо відповідальності за поганий менеджмент - то винні ви самі, що обрали такого керівника, який погано керував, а ви його не контролювали.
І ще. Ви вибрали спілку як метод отримання доходу, а в будь-якій практичній діяльності можливі не тільки доходи, а й збитки і з цим треба миритись.




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 16.02.2011 17:18.

різне
Автор: євген ( )
Дата: 15.05.2011 14:46:29

Уважаемые
форумчане! Плохие новости приходят с Ужгорода, с кредитного союза
"Мрия". У них в январе трагически погиб Председатель правления. На его
место в течении нескольких часов привели человека, далекого от принципов
работы кредитного союза. Его главной целью и задачей является развал
самого союза. Он запретил возвращать вкладчикам вклады и проценты по
вкладам, запретил выдавать кредиты, не занимается организационными
вопросами, наложены аресты на счета союза, на имущество союза.
Сознательно ведет союз к ликвидации, а это значит, что все вкладчики
останутся без своего бабла.А интерес во всем этом имеет определенная
группа лиц, или лицо, которое не хочет возвращать миллионные долги по
кредитам, и состоит в сговоре с наблюдательным советом союза,
назначившим его председателем неправомерно. 27 мая состоится
отчетно-выборное собрание КС "Мрия". Необходимо всем вкладчикам явиться
на собрание и не дать кучке бандитам ликвидировать кредитный союз.

різне
Автор: victor ( )
Дата: 15.05.2011 22:09:46

Такой он у нас - украинский бизнесс. Кто к власти пришел, тот и диктует свои правила игры.. Бог в помощь Вам..

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.