forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня12345
Поточна сторінка:5 з 5
Всем спасибо, все свободны...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 14.01.2011 15:09:38

Необхідно також:
1. Занести на чорну дошку всі населені пункти, де працюють кредитні спілки.
2. Оточити ці пункти кордонами військ МВС і щоб жодна зараза ні туди, ні звідти.
3. Вилучити у місцевого населення а) гроші б) харчі в) теплий одяг в) все інше
4. Операцію розпочати сьогодні опівночі, щоб а) не потікали б) щоб до настання тепла вивезти і захоронити трупи
5. Звільнені території заселяти виключно вихідцями з Данєцка і Макєєвкі.

Всем спасибо, все свободны...
Автор: victor ( )
Дата: 14.01.2011 17:51:34

НАКСУ - респект !!!



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 14.01.2011 23:36.

Всем спасибо, все свободны...
Автор: victor ( )
Дата: 21.01.2011 11:45:14

Ну що скажете ? Нас таки хочуть задавити....

[www.unian.net]

Отут "гарно" написано :

Для стабілізації цього ринку, вважають експерти, в першу чергу необхідно прийняти закон про фонд гарантування внесків, законодавчо закріпити механізм рефінансування кредитних спілок, заборонити створення так званих всеукраїнських КС, а також посилити фінансові нормативи, затвердити нові, жорсткіші вимоги до їх керівників тощо.
_________________________________________________________________________________________________________________________

Я знаю навіть прізвще того експерта, якого за знищення кредитних спілок банкіри пригріли.... Відпрацьовує....

Всем спасибо, все свободны...
Дата: 21.01.2011 16:30:32

Я теж, здається, знаю те прізвище, але не думаю, що знищення кредитних спілок йому піде на користь.

А уявляєте собі таке, що завтра ВАКС і НАКСУ від імені усіх кредитних спілок звертаються до влади і просять виключити з ЗУ "Про кредитні спілки" діяльність з залучення депозитів, а Верховна Рада швиденько приймає відповідний закон, і гарант конституції незволікаючи його підписує. І все. Для стабілізації цього ринку вже не потрібно ніякого фонду гарантування вкладів; ніхто не погріє на цьому руки і не вкраде кілька сотень мільйонів бюджетних грошей; зникає потреба правити закон, закріплюючи механізм рефінансування; не треба посилювати фінансові нормативи (куди ще їх посилювати?); не треба гнобити керівників ще жорсткішими вимоги (ті вимоги, що є, і так ледь вдається виконати) тощо. Бачите, як все просто? Для того, щоб так просто вирішити проблему треба зовсім небагато розуму і волі. Тож може варто підти таким шляхом? Може варто поступитися малим, щоб зберегти велике? Бо, якщо виконаються недолугі рекомендації тих експертів, що буде з нами? Право на залучення депозитів залишиться, але кому воно буде потрібно? Хто зможе працювати у тих умовах?

Дивуюся: як з такої простої справи, як ощадно-кредитна кооперація, пройдисвітам вдалося зробити таку складну річ ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 24.01.2011 11:04.

Всем спасибо, все свободны...
Автор: victor ( )
Дата: 22.01.2011 18:01:48

[economics.unian.net]

Як на мене, то лише деякі пропозиції заслуговують уваги. Особливо стосовно залучення депозитів.



Редаґовано 5 раз(и). Останні правки 22.01.2011 22:55.

Всем спасибо, все свободны...
Автор: victor ( )
Дата: 28.01.2011 13:39:01

МВД не намерено запрещать работу кредитных союзов, а предлагает ужесточить контроль за их работой

[www.prostobank.ua]

Супер ! Тогда руководителей кредитных союзов надо сразу пристрелить, чтоб долго не мучились, потому, что жить и работать при таком полицейском терроре невозможно.

Всем спасибо, все свободны...
Дата: 28.01.2011 16:09:28

Если так и дальше пойдет, то осталось ждать недолго ... Скоро начнут люди пропадать, воронки ночами будут приезжать, стрельба будет слышаться из внутреннего дворика тюрьмы ...

стор.:  Попередня12345
Поточна сторінка:5 з 5


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.