forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня12345Наступна
Поточна сторінка:3 з 5
Всем спасибо, все свободны...
Автор: С.Борода ( )
Дата: 26.10.2010 23:37:39

Госфинуслуг берет перерыв на полгода для расследования коррупции в ведомстве......

[news.liga.net]

Всем спасибо, все свободны...
Автор: Serzh ( )
Дата: 27.10.2010 10:17:19

С.Борода пише:
-------------------------------------------------------
> Ты смотри. Значит мы на свою **** голову монархию
> избрали ? И глазом моргнуть не успели как с неба
> счастье свалилось. Заживем теперь припеваючи под
> отеческой заботой царя-батюшки и мудрых бояр из
> Госфинуслуг..... ;))


Перепрошую, останнім часом не слідкую за подіями і не знав про зміну керівництва ВАКС.

Всем спасибо, все свободны...
Автор: victor ( )
Дата: 27.10.2010 11:22:47


......До этого (читай Госфинуслуг) была "шарашкина контора", которую создали с целью... ну, прокуратура скажет в конце концов, с какой целью и что там делали ответственные лица, при этом много говоря о своем профессионализме", - сказал В.Волга, которого цитирует корреспондент ЛІГАБізнесІнформ.
________________________________________________________________________________________________
Мені здається, що цим також пояснюється відсутність форуму на сайті ВАКС. Адже форумчани на ньому досить критично оцінювали діяльність колишнього чиновника Держфінпослуг, який запровадив це безглузде і злочинне ліцензування в кредитних спілках.

Всем спасибо, все свободны...
Автор: Igor ( )
Дата: 28.10.2010 19:02:33

Василий Волга: Половина небанковских финансовых компаний работает с нарушением законодательства!
[delo.ua]

Экс-глава Госфинуслуг: Волга назвал «шарашкиной конторой» орган исполнительной власти, который возглавляет
[delo.ua]

Всем спасибо, все свободны...
Автор: victor ( )
Дата: 02.11.2010 21:27:18

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Отаке посланнячко ми отримали. Я думаю і інші КС теж.

......Добрый день,
Предлагаем Вашему вниманию услуги по взаимоотношению с Государственной комиссией по регулированию рынков финансовых услуг.
По заявлению Василия Александровича Волги: «Половина финансового рынка работает вне правового поля, нарушая лицензионные требования».
Возможно подобные недоразумения коснулись и Вашего бизнеса.
Если у вас возникли проблемы в общении с Госфинуслуг, не принимают документы, не проводят регистрацию, не вносят в реестр и так далее, можем оказать Вам правовую помощь по любым вопросам.

С уважением,
Дмитрий Козловский
адвокат
тел.**********
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
І тижня не пройшло від дати грізного інтервью голови ДФП, а помічники тут як тут. Ми наївні думали, що тепер почне регулятор косити фінустанови як бур"яни на узбіччі траси до світлого майбутнього, а вийшло банальне капіталістичне кидалово типу : Слишь братан ! Не хошь, шоб твою спилку прикрилі, а тебе менти башку снесли ? Тогда гони бабло і ми здесь всьо канкретно утрясьом.





Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 02.11.2010 21:35.

Всем спасибо, все свободны...
Дата: 03.11.2010 10:58:13

Я думаю, що цей так званний адвокат стоїть безпосередньо між нами і кишенею голови ДФП, а від того він дійсно всемогутній, бо інакше за допомогою звичайних механізмів пробити стіну новозбудованої корупційної фортеці під назвою Держфінпослуг неможливо. Я не хвалю колишні часи, бо колишні голови і директори ДФП немало нашкодили, але, наприклад, я раніше не знав нічого про хабарі в ДФП, а тепер після приходу у стіни ДФП великого громадського контролера та команди з тендерної палати я знаю чітко що і скільки коштує ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 03.11.2010 13:38.

Всем спасибо, все свободны...
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 03.11.2010 12:05:40

Тут на головній сторінці сайту є пропозиція обмінятися коментарями щодо змісту прес-конференції боцмана.
Фактично, ми це зараз і робимо, хоча, в принципі, коментарі тут ні до чого.
Натомість є пропозиція, до керівництва НАКСУ, власне.
Справа в тому, що корупція, про яку тут іде мова, є настільки ж нахабною, наскільки і "нєдоказуємой" - але лише з позиції однієї окремо взятої жертви. Натомість, співставивши, наприклад, такі факти: скажімо, з 70-ти КС, що звернулися по ліцензії, 60-ти було відмовлено під абсурдними приводами раз, і вдруге, і втретє, а тільки після того, як, скажімо, 40 КС заплатили тому (чи іншому) посереднику відому суму, регулятора "прорвало" на, скажімо, 35 ліцензій (всі цифри приблизні, але недалекі від реальності).
Кожна окрема спілка фізично не може мати всієї цієї інформації, тим паче, удокументованої (відмови, рахунки тощо) натомість всеукраїнська асоціація - чому б і ні? Залишиться тільки Генпрокуратурі з'ясувати, звідки куди і що росте у цих посередників, та й по всьому.

What about CREDIT UNIONS?
Автор: TV ( )
Дата: 19.11.2010 09:45:50

«Представители страховых компаний заявляют коррупции и взяточничестве в Государственной комиссии по вопросам регулирования рынков финансовых услуг (Госфинуслуг), возглавляемой лидером «Союзом левых сил» Василием Волгой, пишет "Фраза". [for-ua.com]

What about CREDIT UNIONS?

Всем спасибо, все свободны...
Автор: Igor ( )
Дата: 19.11.2010 15:41:06

Генпрокуратура выявила нарушения в деятельности Госфинуслуг
[for-ua.com]

Всем спасибо, все свободны...
Автор: кредитор ( )
Дата: 13.12.2010 11:15:59

Шоу продолжается

[www.pravda.com.ua]

стор.:  Попередня12345Наступна
Поточна сторінка:3 з 5


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.