forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Кабмин против кредитных союзов
Автор: depart ( )
Дата: 08.10.2009 07:54:22

07.10, 18:31 Тимошенко пообещала разобраться с кредитными союзами Премьер-министр Юлия Тимошенко намерена после президентских выборов 2010 года разобраться с кредитными союзами. [expert.org.ua]

Тимошенко пообещала разобраться с кредитными союзами (07-10-2009 17:31), Эксперт-центр


Премьер-министр Юлия Тимошенко намерена после президентских выборов 2010 года разобраться с кредитными союзами.

Об этом она заявила в среду на пресс-конференции, сообщает "Лига".


"Я уверена, что после выборов мы займемся еще 2 блоками вопросов. Первый - это всеми другими банками, которые сегодня страдают от бестолкового руководства и бестолкового рефинансирования, а во вторых - кредитными союзами, которые тоже под эгидой Национального банка обокрали пол страны", - сказала Тимошенко.


Глава правительства также отметила, что для проведения таких мер необходимо иметь мощную Генеральную прокуратуру.


"Сегодня вы знаете и большинство в парламенте, и правительство не имеют доступа к этой структуре", - отметила она.

Кабмин против кредитных союзов
Автор: depart ( )
Дата: 13.10.2009 20:41:27

Виступ Юлії Тимошенко в прямому ефірі на запорізькому телеканалі «ТВ-5» 10 жовтня 2009 року в "Актуальному репортажі" (цитує з її характерними постійними мовленими помилками):

«Є ще одна така одна річ, яка сьогодні знаходиться поза моєї компетенцією, але яка знаходиться в дуже трагічному стані. Це так звані кредитні спілки. Це взагалі був … ну, хто давав дозвіл на створення ціх кредитних спілок Національному банкові. Хочу розібратися окремо. Що це таке?
Кредитна спілка – це коли просто людину оббирають як ліпку, да, а потім кредитна спілка зникає. Ну це така як трасти були колись. Пам’ятаєте? Це теж саме абсолютне. І мені дуже шкода, що оці кредитні спілки, які почули люди якись фантастичні відсотки давати на вклади, як правило пішли пенсіонери туди, ну, ті хто мало отримує і не знає що це таке кредитні спілки. І людей дійсно абсолютно ввели в оману, забрали гроші. Ну це от, поставити на місце все по кредитним спілкам можна тільки тоді, коли Президент поміняю все керівництво Генеральної прокуратури і зробить серйозне розслідування того куди поділися ці власники кредитних спілок, хто за нами стоїть, куди були виведені гроші і це треба безумовно окремо мати абсолютно тему кримінальних серйозних розборок»

Вот такую «плетёнку» свила своим неугомонным языком Юлія Володимирівна на запорожском ТВ.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.