forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня12345Наступна
Поточна сторінка:4 з 5
створення кредитної спілки
Автор: Юра4252 ( )
Дата: 14.03.2009 01:37:21

Які курси Ви маєте на увазі та літературу.


створення кредитної спілки
Автор: М.Тищенко ( )
Дата: 14.03.2009 09:31:47

Щодо конкуренції та співпраці.
Ще з тих самих 90-х памятаю "класичний" норматив, пропагований Канадською програмою - 1 спілка на 3-5 тис. мешканців. І сьогодні я з ним згоден. Не буде ні монстрів, ні спокуси, ні можливості вкрасти млн. 20-30. Не буде також нездорової цікавості з боку бандитів - як диких, так і державних.
А в с.Копиченцях може бути одна, а може й 2 КС, і може, так і краще для людей.
А співпрацювати між собою нормальні спілки можуть, мусять і будуть. Маючи за собою 10-річний досвід такої співпраці, говорю Вам це цілком відпоівдально. Ми, слава Богу, МАЄМО ЩО СПІЛЬНО ЗАХИЩАТИ, і, на жаль, є від кого.
Щодо навчання - на головній сторінці цього сайту регулярно розміщуються оголошення про такі заходи; там же знайдете і контактні телефони ІКС, думаю, літератури Оксана Вам підкине.
Щасти.

створення кредитної спілки
Автор: victor ( )
Дата: 14.03.2009 22:51:37

Не знаю, воспользуется ли Юра4252 нашими советами, но я надеюсь, что эту полемику читают чиновники от Госфинуслуг и прекратят поддерживать и гигантоманию в КС и грубое вмешательство в деятельность нормально работающих КС. Дошло до того, что проФФесор Иван Вишневский предлагает ЗАПРЕТИТЬ !!! распределение дохода на паевые взносы. Мол, депозиты людей спасать надо. А паевые взносы уже не членам КС принадлежат ? Кажется с приходом В.Суслова что-то улучшится и Юра4252 беспрепятственно создаст свой КС и будет нормально работать. Успехов, тебе Юра4252.



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 14.03.2009 23:04.

створення кредитної спілки
Автор: М.Тищенко ( )
Дата: 15.03.2009 13:16:21

Ну, victorе, як то кажуть, бачив романтиків, сам романтик, але щоб до такої міри... "Чиновники читают... и прекратят...". ГГГ. Чому ЛЮДИ читають? Щоб щось взнати. А як він ЧИНОВНИК - він же ВЖЕ знає ВСЕ! Ну, все, що треба. Навіщо йому читати?!! Далі. Ви справді вважаєте, що, прочитавши, чиновники зроблять висновки??! ГГГ. Ну ще собаку Павлова можна у такому запідозрити... Чиновнику нема чим робити висновки! Чиновник ВИКОНУЄ інструкції, накази, вказівки, розпорядження - так у нього в посадовій інструкції записано! Про висновки там нічого немає!
.......
Тому, на жаль, не тільки щодо Юриної "беспрепятственности" ілюзій не маймо, а й нам з Вами доведеться... ой, доведеться...

створення кредитної спілки
Автор: victor ( )
Дата: 15.03.2009 17:57:59

Ну не надо, коллега, так пессимистически смотреть на умственные возможности чиновников. Они конечно больны, а некоторые почти безнадежно, можно сказать, хронически запущенные, но все же лечатся. Медленно думают но репы чесать уже начали, рокировки начали делать. И я хоть и романтик но все же реалист. Не все так плохо в нашем доме. Работать можно. Если надо, мы находили и всегда найдем методы обойти их дурацкие запреты и нормативы. :)



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 15.03.2009 18:19.

створення кредитної спілки
Автор: Юра4252 ( )
Дата: 15.03.2009 18:28:55

Дуже дякую за пораду та побажання в створенні, а токож контактні телефони ІКС.

Що стосується конкуренції, то я за здорову конруренцію - новостворену бо тут кожен буде працювати добросовісно та до кожного члена спілки буде ставитись нормально.
Що стосується створення КС - варто чи ні, то я думаю, що варто бо вцій ситуації можна помаленько нормально вчитись і працювати, що збоку виликих КС то їм не до ново створенних зарах, свого гімарою вистачає із вкладниками.
Що стосується чиновників, то я безпонятя що ВИ мали на увазі.
На цьому форумі бачу, що тільки ВИ двоє маєте сміливість щось сказати та досвід роботи, а решта живуть по такому принципу ("я нічого не знаю бо моя хата скраю" - я краще почитаю, а Ви собі пишіть).
При теперішній ситуацій я бумає, що процентів 30 до 45 по відпадають КС які працювали не добросовісно, але ВАМ бажаю процвітання ВАШИМ КРЕДИТНИМ СПІЛКАМ.
А також хочу спитати ВАС, ящо кредитна спілка на оприлюднює (не друкує ) свою фінансову звітність в пресі та не дає на загальних зборах їх, то як це можна насвати, а краще підскажіть де можна таку інформацію дістат про певну кредитівку і чи це взагалі можливо.
Що Ви чули чи читали зміни до ЗУ "Про КС" якщо він пройде то потрібно буде передисувати статут і реєструвати його потрібно.
Форум ВАКСУ трохи зікавіший, а ВИ як гадаєте



Редаґовано 4 раз(и). Останні правки 16.03.2009 00:16.

створення кредитної спілки
Автор: М.Тищенко ( )
Дата: 16.03.2009 12:04:25

Юра4252 пише:
-------------------------------------------------------
>> Що стосується чиновників, то я безпонятя що ВИ
> мали на увазі.
Щаслива людина.
> На цьому форумі бачу, що тільки ВИ двоє маєте
> сміливість щось сказати та досвід роботи, а решта>
Решта теж нормальна, просто мають більш нагальні проблеми до вирішення
> А також хочу спитати ВАС, ящо кредитна спілка на
> оприлюднює (не друкує ) свою фінансову звітність в
> пресі та не дає на загальних зборах їх, то як це можна насвати

Це називається порушенням ст.11 п.1 абз.4 Закону України "Про КС"
> , а краще підскажіть де можна таку
> інформацію дістат про певну кредитівку і чи це
> взагалі можливо.

Взагалі можливо, для цього, наприклад, можна вступити в цю спілку і, заплативши членські внески, витребувати звітність на підставі ст.11 п.1 абз.4 Закону України "Про КС"

> Що Ви чули чи читали зміни до ЗУ "Про КС" якщо він
> пройде то потрібно буде передисувати статут і
> реєструвати його потрібно.

Якщо пройде, то майже напевне доведеться
а) проводити позачергові збори
б) переписати, і не тільки статут
в) перереєстровуватися
...........
ю) дуже капітально перебудовувати свою роботу

Хоча погоджуюся і з victorом - ще ніколи так не було, щоб ніяк не було.

> Форум ВАКСУ трохи зікавіший, а ВИ як гадаєте

Хм, гадаю, що це не зовсім так.
Кожний має свої особливості, недоліки та переваги.





створення кредитної спілки
Автор: Юра4252 ( )
Дата: 16.03.2009 21:15:45

Ще місяців 3 і тиких прикладів на цьому форумі, що Олександри пише буде дуже багато - чим ця спілка не міні банк, з таким активами та кількістю відділень.

В одній КС про яку я питався, де можна взяти або подивитись фінансову річну звітніст, говорять, що річного звіту ще на має, але точно знаю що там вже відбулась аудиторська перевірка і аудитор віддів аудиторський висновок спілці.
Де можна подивитись звітність.

створення кредитної спілки
Автор: Serzh ( )
Дата: 16.03.2009 22:31:52

Юра5242, Ви бізнес вирішили розпочати? До спеціалістів звертались? Скільки грошей готові витратити на консалтингові послуги?
"Сподіватися, що Вас всього навчать на форумі - все одно, що намагатися зробити дитину по телефону" (© М. Тищенко). Якщо не доходить - перечитуйте :)

створення кредитної спілки
Автор: victor ( )
Дата: 17.03.2009 01:40:59

Дорогой Юра4252! Мои коллеги терпеливо дали Вам кучу полезных советов. Я тоже дам. Только не обижайтесь. В первую очередь возьмите учебник по грамматике украинского языка и научитесь правильно и грамотно писать и составлять документы. Иначе ни лицензию не получите ни Устав Вам не согласуют. И суды будут Вам постоянно возвращать неправильно и неграмотно оформленные иски. Научитесь вычитывать написанные Вами тексты перед отправкой. Я хоть и русскоязычный, але, стосовно складання офiцiйних документiв на державнiй мовi без граматичних помилок - то тут у мене повний порядок. Бажаю успiхiв.



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 17.03.2009 02:07.

стор.:  Попередня12345Наступна
Поточна сторінка:4 з 5


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.