forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня12345
Поточна сторінка:5 з 5
И снова о программном обеспечении....
Дата: 06.09.2017 19:18:59

Подивився аналітику Нацкомфінпридушення. Є вже і за півріччя [nfp.gov.ua]. Що там? А бачимо таке: за рік з півріччя 2016 на півріччя 2017 популяція кредитних спілок зменшилася на 29,2 %. Нагадаю, що за рік з 1 кварталу 2016 на такий самий період 2017 вимерло лише 22,19 % кредитівок. Тож, динаміка посилюється! Лишилося лише 437. Це офіційно, але дійсність, без сумніву, значно гірша, бо більшість тих, яких ще на смерть не зарегулювали та не заоподаткували теж ледь жевріють ... "Мы их душили - душили."



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 06.09.2017 22:53.

И снова о программном обеспечении....
Автор: Igor ( )
Дата: 07.09.2017 14:26:58

То ли еще будет ой ой ой .....

И снова о программном обеспечении....
Дата: 07.09.2017 16:43:28

Анатолій, щось мені підказує, що Ви з Бердянська? Що там у Вас за така проблема з 1С? Може щось незначне, та його можна полагодити і без Мікста?

И снова о программном обеспечении....
Автор: Анатолій ( )
Дата: 08.09.2017 09:14:38

Питання принципу. Ми кожний місяць акуратно перераховуємо гроші. Таким чином виконуємо свою частину договору. А щодо допомоги, то як, наприклад, поміняти план рахунків? А як зробити, щоб нормативи рахувались правильно? Я вже не кажу про ті дрібниці що вилізають щодня. Я про те що власник програми не реагує на пропозиції. "Ось це можу, а це не можу. Зроблю пізніше". Приміром так я повів би себе. Але обіцяти і нічого не робити... Ось що нервує.

И снова о программном обеспечении....
Дата: 08.09.2017 13:49:24

А знайти стороннього программіста? Чи ще дорожче буде? У буь якому випадку, доведеться обирати між нічого за помірні гроші і реальним результатом за більші гроші. Чи Ви хочете примусти Мікст працювати об'єднавшись з іншими потерпілими? Я думаю, що таких не багато. Ще, як варіант, спробувати самим розібратися у програмуванні 1С. Після недовгих контактів з Мікстом ще десь так у 2005 роція я зрозумів усю безперспективність співпраці, і пішов таким шляхом.

стор.:  Попередня12345
Поточна сторінка:5 з 5


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.