forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня12345Наступна
Поточна сторінка:4 з 5
И снова о программном обеспечении....
Дата: 14.12.2010 17:20:38

Куплю 1С:Предприятие 7.7. Где купить новую я знаю. Может у кого есть ненужная за недорого?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 14.12.2010 17:34.

И снова о программном обеспечении....
Автор: Мавка ( )
Дата: 28.01.2012 18:47:43

Просто программист, привет!

Мы работаем на 1С - просто адаптированная к нам 1С - "Лялечка". Мы теперь очень редко обращаемся к нашему программисту - вносим изменеения в кофигуратор сами. Программа выдаем все нормативы на любую дату. Есть одно "НО" - наша адаптированная 1С не форимирует отчеты в ДФП. Может Вы нам предложите каку-то возможность - формировать этот отчет в ДФП прямо с нашей 1С? Пишите, звоните 0952417033

И снова о программном обеспечении....
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 28.01.2012 21:30:10

Взагалі-то як діалектичний, так і історичний матеріалізм учить нас, що і операції, і ресурсне забезпечення треба не об'єднувати, а розводити. Це лише здається, що все робити однією кнопкою - дуже зручно і вершина цивілізації.

И снова о программном обеспечении....
Автор: Анатолій ( )
Дата: 31.08.2017 15:42:12

Шановні колеги, звертаюсь до тих спілок, що використовують програму Мікст: Кредитна спілка. Це тільки мені вважається що розробник перестав підтримувати оновлення? Мої звернення щодо удосконалення програми ні до чого не привели. Повне ігнорування. Можливо таке відношення тільки до нас. Колеги, надішліть свої відгуки на скриньку або на форумі, тому що ми можемо лишитися з застарілим ПЗ.

И снова о программном обеспечении....
Дата: 04.09.2017 10:54:51

А що, хіба на "Мікст: Кредитна спілка", так як воно є, можна працювати? Дуже цікаво подивитись як таке можливо взагалі. Ми теж купили той "шедевр". Так, ми завжди використовували кредитну лінію, а у "шедеврі" нічого такого не було. Ми використовували аннуітет, а у "шедеврі" ... Як наслідок, я змушений був самотужки повністю переписати все, абсолютно все, те, що вийшло з під пера Мікста. Згодом у "шедеврі" з'явився аннуітет. Я закачав демострашку. Подивитися механізм я не зміг, бо модулі документів були закриті. Ламати не став, а почав експерементувати з розрахунками і порівнювати зі своїми. Не збігається! Нараховує значно більше процентів ніж моє творіння. Почав шукати помилку у себе. Не знахожу. Взяв іншу сторонню программу, ввів дані, - збігається з моїм. Взяв ще одну сторонню, - збігається з моїм. Знаю ще дві кредитні спілки, які купили той "шедевр", а користуватись так і не змогли. Ви що, дійсно користувались тим "шедевром" так, як придбали?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 04.09.2017 10:56.

И снова о программном обеспечении....
Автор: Анатолій ( )
Дата: 04.09.2017 17:18:37

Так користуємося. Від цього і проблеми. Не така вона і погана. ЇЇ довести треба.

И снова о программном обеспечении....
Автор: Анатолій ( )
Дата: 04.09.2017 17:31:51

Питання до Малюка Вячеслава. А є на ринку програма яка може працювати автономно? Якщо, не дай бог, програміст що її розробив, перестане робити оновлення, де буде ця програма і користувачі разом з нею. Така ситуація, мабуть, в Міксті. На сайті розробника заявлено, що близько 150 спілок користується програмою. Нехай не 150 а 100. Також не мало. Це, приблизно, 50000 грн. плати на місяць. Невже за такі гроші ми не зможемо змінити ситуацію. А проблеми хвилюють тільки нас і одну спілку з Харкова? Решту все задовольняє? Так це до пори. Як би не стало запізно піднімати питання.

И снова о программном обеспечении....
Автор: Igor ( )
Дата: 05.09.2017 10:20:53

Піднімати питання, Анатолій, вже дуже пізно. Немає з ким. Та і не було ніколи відповідної кількості спілок по всім ключовим питанням. А нині, коли більшість закрилися або жевріють, тим більше.
Щодо програмного забезпечення, то ми користуємось "CU program" Маковського (м.Стрий). В мене до цієї програми також часто виникають питання, але не було можливості її з іншою порівняти. Вимогам вона в цілому відповідає, але якщо хочете її встановити більше як на 1 компютер, готуйтесь до додаткових затрат. Є і інші нюанси, в т.ч. і в роботі з 1С. Ми, щоб не платити зайві гроші, працюємо з 1С окремо.

И снова о программном обеспечении....
Дата: 05.09.2017 16:56:56

Я не знаю, що зараз є на ринку і чи є той ринок взагалі. У зв`язку з тим, що я сам правлю та доробляю 1С, то у нас на цей час нема потреби а ні у программісті, а ні у іншій программі. Я не раджу Вам Анатолій з 1С переходити на щось інше. Я не знаю які у вас обсяги операцій, але перенести все з однієї программи на іншу це величезна і дуже дуже дуже довга праця. При цьому треба розуміти, що обов`язково не будуть співпадати нарахування процентів, округлення, кількісні показники, наприклад, витрачання і залишку палива, якщо є автомобілі, і ще багато чого такого. Крім того, на 1С легше знайти програміста ніж на будь-що інше.

И снова о программном обеспечении....
Автор: Анатолій ( )
Дата: 06.09.2017 09:39:32

Дуже хочеться надіятись, що "мовчання ягнят" виникло в зв'язку з відпустками активних наших колег, які поки що не заходили на форум. Я жду реакції від КС, які хочуть щось змінити в відношеннях з Мікстом.

стор.:  Попередня12345Наступна
Поточна сторінка:4 з 5


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.