forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Формат dbf-файлів для імпорту звітів у "Фін.звітність"
Автор: Twister ( )
Дата: 21.11.2008 11:03:35

Доброго дня усім!

Наша спілка веде облік на 1С. В ній (в 1С) формуються звіти (Додатки 2, 3, 4 і т.д.), які потім експортуються в дбф-файли, які, в свою чергу, імпортуются програою "Фінансова звітність до ДФП" (версія 2.1).
Формат файла наступний:
GOD, N, 4, 0 - рік
KVART, N, 1, 0 - квартал
OKPO, C, 8 - код ЄДРПОУ
ZVIT, N, 2, 0 - звіт (номер додатку)
LINE, N, 3, 0 - номер рядка
COL1, N, 15, 2 - значення стовбця 1 (і т.д.)
COL2, N, 15, 2
COL3, N, 15, 2
COL4, N, 15, 2
COL5, N, 15, 2
COL6, N, 15, 2

Все добре працювало, доки звітність була квартальною.
Ставив, наприклад, GOD = 2008, KVART = 3 і звітність за 3-й квартал 2008 року імпортувалась без проблем.

Тепер, власне, запитання:
Як імпортувати місячну звітність? Треба щось міняти в структурі файлів обміну, чи вносити в ті файли якісь особливі значення? А може є якісь особливості при імпорті в самій програмі "Фінансова звітність до ДФП"?

Дякую.

Формат dbf-файлів для імпорту звітів у "Фін.звітність"
Дата: 21.11.2008 13:31:38

Ви використовуєте МIКСТ: Кредитна спілка чи самі писали?

Формат dbf-файлів для імпорту звітів у "Фін.звітність"
Автор: Twister ( )
Дата: 21.11.2008 15:11:21

Ми писали конфігурацію самі на базі 1С 7.7 "Бухоблік для України", працюємо на ній з 2002 року.

Формат dbf-файлів для імпорту звітів у "Фін.звітність"
Дата: 21.11.2008 16:57:19

Я теж сам пишу на базі 1С 7.7, але катастрофічно не хватає часу. Колись давно купили МIКСТ: Кредитна спілка. То була просто суцільна недоробка, безліч помилок і дуже примітивно. Тож, від використання МIКСТ: Кредитна спілка відмовились. Я закачав останні демоверсії від МIКСТа, щоб подивитись чи виправлені помилки. Модулі вони заховали, тож подивитись чи залишились досі помилки, чи вже вони їх виправили я не можу. А подивився там, де не захищено, наприклад звітність до ДФП, - помилки лишились.
Дуже цікаво подивитись на вашу розробку. Покажите?
Щодо питання, з якого Ви почали цю тему, то ми пішли найпростішим шляхом. Ми теж зіткнулиь з чимсь таким на зразок вашої проблеми, але не стали навіть намагатися її подолати. Ми просто зробили звітність на утиліті з сайту ДФП.

Формат dbf-файлів для імпорту звітів у "Фін.звітність"
Автор: Twister ( )
Дата: 21.11.2008 17:11:26

Моя аська: 91088949

Формат dbf-файлів для імпорту звітів у "Фін.звітність"
Автор: Трошин В.Г. ( )
Дата: 21.11.2008 23:56:56

Уважаемый Twister!
Весьма удивлен, что для импорта из DBF Вы используете описанный Вами формат. Дело в том, что этот формат является внутренним форматом программы и предполагает, что и все индексы (номера отчетов, строк и колонок) также будут приведены к внутреннему формату. А это весьма муторное дело, особенно для додатка 6 (хотя, может быть, Вы переопределили эти имена в файлах настройки программы findbf1.txt,findbf2.txt).
Специально для импорта из DBF для внешнего пользователя еще в 2004 г. было подготовлено распоряжение 415, в котором описаны поля DBF-файла (RIK,RYADOK,EDRPO и т.д.), которые позволяют использовать прямую индексацию (ZVIT - номер додатка, RYADOK - код строки и т.д.). Это значительно упрощает формирование DBF. Поэтому рекомендовал бы Вам посмотреть распоряжение 415 и в соответствии с ним построить файл импорта. Для программы КС-звіт это не имеет значения - она понимает оба формата. Но с 2009 г. отчеты будут подаваться через WEB-интерфейс, разработчик которого (компания "Атлас") 100% не предусмотрит импорт в описанном Вами формате (дай Бог, чтобы они сделали импорт хотя бы в соответствии с распоряжением 415).
Теперь о месячной отчетности. Этот вопрос возник при тестировании программного обеспечения, организованного ДФП летом 2007 г. Разработчики программного обеспечения, участвовавшие в тестировании, высказали пожелание, чтобы программа КС-звіт импортировала данные в DBF-формате для месячной отчетности.
Такие изменения в программу были внесены. Не знаю какая версия программы у Вас, но та, что сейчас лежит на сайте ДФП, месячную отчетность поддерживает. Однако, за год ДФП так и не удосужился внести изменения в распоряжение 415, в которых описать формат месячной отчетности. Сейчас в распоряжение 415 будут внесены изменения в соответствии с распоряжением 418 (новая отчетность с 2009 г.). Насколько я знаю, там же будет описан формат месячной отчетности.

Формат dbf-файлів для імпорту звітів у "Фін.звітність"
Автор: Twister ( )
Дата: 25.11.2008 10:13:15

Спасибо!

Формат dbf-файлів для імпорту звітів у "Фін.звітність"
Автор: Twister ( )
Дата: 25.11.2008 14:23:40

Що цікаво:
Якщо внести данні, наприклад, за жовтень 2008 р. вручну, встановивши період з 01.01.2008 по 31.10.2008, а потім цей звіт експортувати в дбф, то у файлі експорту буде стояти RIK: 2008, KVART: 4.
А якщо цей же файл імпортувати, встановивши той же період (з 01.01.2008 по 31.10.2008), то звіт запишеться 4-м кварталом 2008 року.

Формат dbf-файлів для імпорту звітів у "Фін.звітність"
Автор: Twister ( )
Дата: 25.11.2008 15:08:23

Беру свої слова назад. В мене була застаріла версія фінзвітності.
В новій замість поля KVART вже поле MIS з усіма наслідками.
Все працює!

Дякую всім, пану Трошину - персонально.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.