forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2
Робота з БОРЖНИКАМИ
Дата: 28.10.2008 17:35:44

ТОВ "Агенція з Повернення Боргів в Україні" пропонує послуги по роботі з проблемними боржниками. Наша Агенція є однією з перших коллекторських компаній на ринку України та має величезний досвід роботи в даній сфері на всіх рівнях: як досудове стягнення, так і через суд. Ми представлені в усіх регіонах України та штат Наших професійних співробітників налічує близько 300 людей.
За додатковою інформацією звертайтесь: www.dolg-ua.com
Також можете задавати питання в межах даного форуму, з радістю відповімо на всі Ваші запитання...
З повагою, Агенція з Повернення Боргів в Україні.

Робота з БОРЖНИКАМИ
Автор: Serzh ( )
Дата: 28.10.2008 19:17:13

А ім'я у Вас є? І посаду слід було б зазначити.

Робота з БОРЖНИКАМИ
Дата: 29.10.2008 16:07:15

Дякую за запитання. Моє ім'я Ельдар і я є директором Київської філії ТОВ "Агенції з Повернення Боргів в Україні".

Робота з БОРЖНИКАМИ
Автор: cred ( )
Дата: 29.10.2008 22:53:50

Ваш центральний офіс знаходиться в Запоріжжі. Як ви організовуєте свою діяльність в інших містах. І зокрема на заході України ? В яких містах крім Києва маєте філії.

Робота з БОРЖНИКАМИ
Автор: Serzh ( )
Дата: 30.10.2008 00:01:31

філії:

[www.dolg-ua.com]

Робота з БОРЖНИКАМИ
Автор: Oleh ( )
Дата: 30.10.2008 11:23:25

Телефонував в Запоріжжя, дали відповідь з приводу вартості послуг, але стосовно результативності їх роботи інформацію не надали. Можливо хто не будь знає їх показник результативності, особливо що стосується "старих" кредитів.

Робота з БОРЖНИКАМИ
Дата: 30.10.2008 16:08:27

В Нашому портфелі багато "старих" боргів: їх вік іноді сягає 4-5 років та щоб відповісти на запитання про ефективність, то тут треба кредити розмежовувати на малі беззаставні (до 15-20 тис грн) та заставні (від 20 тис грн і більше).
Треба сказати, що по перших ефективність сягає 50%, але це дуже сильно залежить від віку даної прострочки, а от щодо великих засатвних, то тут ефективність близько 80%, адже питання з виконавчою службою ми активно вирішуємо та якщо є майно, у вигляді застави, та хоча б просто у власності боржника, то стягнути його не є проблемою...

Робота з БОРЖНИКАМИ
Автор: Igor ( )
Дата: 30.10.2008 16:19:35

В м.Луцьку філія за згаданою адресою не може бути по причині відсутності за таким номером будинку.

Робота з БОРЖНИКАМИ
Автор: Serzh ( )
Дата: 30.10.2008 18:06:50

Запитання Ельдару:

чому в Агенції з Повернення Боргів немає корпоративної електронної пошти?

Робота з БОРЖНИКАМИ
Автор: Валера ( )
Дата: 27.03.2009 17:16:52

Зашел на форум специально, чтобы оставить негативный отзыв о работе этих ребят в Донецкой области.
Сотрудничество с ними не рекомендую.

стор.:  12Наступна
Поточна сторінка:1 з 2


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.